Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник арахіс до чого сниться?

Сонник арахіс до чого сниться?

Арахіс тлумачення сонника

Всупереч поширеній думці арахіс не вважається горіхом. Але плоди цієї бобової рослини дійсно є джерелом поживних речовин, необхідних організму. Тому, хто побачив їх уві сні, можна наяву сподіватися, що не підведе здоров’я, так і матеріальне становище помітно зміцниться. Втім, для того щоб точніше дізнатися, до чого сниться земляний горіх, треба взяти до уваги розмір пригрезившихся ядер, їх свіжість, якість. Ці нюанси можуть помітно вплинути на трактування бачення. Тому сонники можна знайти не дуже оптимістичні прогнози.

Тлумачення Міллера

Як вважає американський психолог Густав Міллер арахіс уві сні — це передвістя сприятливого періоду в житті людини. Особливо добре, якщо земляний горіх привидівся дамі, поки не перебуває у шлюбі.

У нічний грезе ви помітили зерна арахісу, розсипані по підлозі в своєму домі? Відмінно. Це знак того, що в сім’ї запанують любов, гармонія, взаєморозуміння. Чоловіку такий сюжет пророкує великі покупки, причому вони будуть корисними і зробленими на вигідних умовах.

Турботи аграрія

У соннику чаклунки Медеї пояснюється, до чого сниться вирощувати арахіс. На жаль, це бачення обіцяє додаткові турботи, проблеми і серйозні перепони в реалізації задуманих планів.

А от коли уві сні ви зайняті збором арахісового врожаю, то сонник радує: ймовірна прибуток. Щоправда, гроші будуть зароблені важкою працею.

Того, хто в нічний фантазії не тільки викопував арахіс, але і терпляче очищав його від шкаралупи, сонник попереджає: ви зумієте помітно примножити свої капітали, але для цього доведеться витратити багато сил, нервів, енергії, часу.

Горішки до пива

Приснилося, що попиваєте пивко і закусываете солоним арахісом? Є привід розслабитися, тому що сонник Цвєткова пророкує вам безтурботне проведення часу в компанії товаришів.

У Циганському снотолкователе описана нічна фантасмагорія, у якій п’єте пиво з друзями і дружно з апетитом гризете арахісові ядерця. Такий сюжет, виявляється, випадає напередодні прийняття сновидцем важливого, доленосного, невідкладного вирішення.

Втім, їсти арахіс уві сні в самоті і без пива, теж непогано. Згідно з Мусульманським соннику це ознака відмінного самопочуття.

Продукт з кондитерської

Арахіс люблять і ласуни. До чого сниться такий продукт? Тут треба згадати, приміром, чим він був глазирован?

Якщо просто цукром, то це віщує благополучне вирішення важливої проблеми. Арахіс в шоколаді сниться до торжества з радісного приводу, на яке зберуться друзі та рідні.

Помітили в опівнічної грезе арахіс в кольорової глазурі? Тоді попереду у вас безліч цікавих зустрічей, знайомств, багато з яких виявляться ще й корисними.

Немає приводу для скарг на здоров’я у того, хто уві сні побачив арахісові ядра в меду. А якщо цей сон випав хворій людині, то скоро він одужає, радує сонник.

Ядерця з гнільцой

Не важко здогадатися, до чого можуть снитися арахісові ядерця гнилі, прілі, горілі.

На думку пастора Лоффа їсти такий продукт і уві сні небезпечно, адже наяву виявиться, що деякі ваші товариші теж « з гнільцой»: заздрять, при нагоді поведуть себе віроломно, обдурять або зрадять.

Ясновидиця Ванга теж поспішає попередити того, хто поїв уві сні прілих арахисовых горішків. Вона стверджує, що тому, хто спить не варто довіряти відповідальні справи неперевіреними, малознайомим особам. Вони просто можуть не впоратися з дорученням і підвести в самий невідповідний момент.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: