Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник аптека до чого сниться?

Сонник аптека до чого сниться?

Аптека тлумачення сонника

Аптека

Сновидіння, пов’язане з аптекою, багатьма сприймається, як попередження про неминучу хвороби. Хоча є думка, що місце, де торгують ліками, може означати для сновидця щасливе, вигідне придбання. А ось сонник «аптека» пропонує інші версії сюжету, які виникають в залежності від деталей, примеченных сплячим.

Любов ненавмисно нагряне…

Сонник Міллера обіцяє дівчині, якій снилася аптека, прикрашена яскравою рекламною вивіскою, багатого і доброго жениха.

До чого сниться аптека, в яку ви не наважуєтеся заглянути? Прокинувшись, зізнайтеся собі, а не закохані ви в такому випадку? Можливо, ви відчуваєте почуття глибокої симпатії до якоїсь персони, на яку бажали б справити прекрасне враження. Дерзайте! У вас все вийде.

Того, хто в сновидінні довго блукав у пошуках аптеки чекає цікаве знайомство, з подальшою перспективою романтичних відносин, пророкує Жіночий сонник.

У сні ви помітили аптекаря протилежної статі? Якщо вам сподобався цей провізор, то у вашому житті з’явиться людина, буквально зводить з розуму. З ним ви відчуєте найсильніші емоції від любовної пристрасті до ненависті і відрази.

Гроші і успіх

Бачити у сні, що замовляєте ліки за рецептом, — до солідного і несподіваного доходу, підказує Місячний сонник. Причому для того, щоб заробити ці гроші ви не докладете майже ніяких зусиль.

Зайти у сні в аптеку і здивуватися низькими цінами на представлені в ній товари, — відмінну ознаку, що гарантує величезну прибуток від справи, якою ви займаєтеся. Причому цей проект принесе вам і визнання громадськості.

А ось сонник, складений міс Хассе, попереджає того, кому довелося витратити чималі кошти на купівлю аптечних ліків в сновидінні, про те, що в реальності є ризик втратити гроші. Звідси цінний рада не довіряйте обіцянкам і рекламі, не робіть ризикованих вкладень, не спокушайтеся на покупку непотрібних вам речей!

Кар’єрний зліт кар’єрними сходами, отримання наукового ступеня, або патенту на геніальний винахід ось що обіцяє Східний сонник людині, який купував під час сну в аптеці товар, не відноситься до ліків і засобів догляду за хворими. Прокинувшись від такого сновидіння не чекайте манни небесної, а проявіть ініціативу, активно пропагандируйте свої ідеї та досягнення.

Хороший знак, — працювати в сновидінні аптекарем. Він підказує, що якщо ви перебуваєте в пошуках роботи, то знайдете відмінне місце. А якщо ви зараз працевлаштовані, то отримаєте пропозицію зайняти більш високу посаду, з великим окладом.

Правда, людей, що займаються в реальному житті комерцією, сонник застерігає: такий сюжет може передувати великої нестачі в касі, або невигідного контракту з постачальником.

Подбайте про безпеку

До чого сниться аптека, можна тлумачити, з огляду на те, що ви купували в ній. Так контрацептиви, за версією сонника, можуть провіщати вам небезпека з боку представника протилежної статі.

Провісник Квіток, пояснює, що сон, у якому ви вибрали в аптеці щось непотрібне помилково, сниться напередодні реальної скрутній ситуації. Він же радить сновидінню перед прийняттям рішення ретельно зважити всі «за» і «проти».

У соннику також зазначено, що придбати в нічних мареннях ліки за дивно вигідною ціною, означає, що насправді ви ризикуєте стати жертвою власної омани або ажіотажу. Про що йдеться? Цілком можливо, що вам запропонують операцію з надзвичайно вигідними умовами, або іншими казковими перспективами. Не поспішайте погоджуватися. Пам’ятайте, що безкоштовний сир буває в мишоловці. А жадібність і божевільне прагнення заощадити іноді призводять до великих втрат і неприємностей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: