Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник армагеддон до чого сниться?

Сонник армагеддон до чого сниться?

Армагеддон тлумачення сонника

Найстрашніші нічні бачення часом трактуються сониками досить сприятливо. Так якщо в ночі пригрезился кошмар з краху, аваріями, землетрусами та іншими лихами, то це лише свідчення того, що сплячий перенервував, надзвичайно збуджений. Але до чого сниться апокаліпсис напередодні важливого доленосної події? Про це повідають сонники. А щоб тлумачення було більш точним і вірним, вранці постарайтеся згадати всі деталі нічний мрії.

Версії Міллера

На думку психолога і автора популярного сонника Густава Міллера почати розшифровувати сновидіння про Армагеддон треба з усвідомлення того, наскільки ви вмієте керувати своїми емоціями. Іншими словами, необхідно тверезо оцінити ситуацію наяву ситуацію, яка стала причиною такої неспокійної, тривожної бачення. Швидше за все, варто зробити паузу, заспокоїтися і ретельно зважити всі обставини, а також продумати ймовірні наслідки.

Втім, у соннику Міллера є й інші інтерпретації «катастрофічного» сюжету.

Так якщо сновидець зумів уві сні врятуватися під час цунамі, повені або торнадо, то йому чекають зміни в особистому житті. Тому, хто опинився в опівнічної грезе під уламками будівель після землетрусу, варто підготуватися наяву до проблем на службі.

Випробуваний у сні жах від спалахів блискавок — відображення непевності, нерішучості. Саме тому сплячого можуть у реальності переслідувати невдачі в справах і інші невдачі.

Сновидіння про прибульців передує в реалі цікавим і неординарним подій.

Як влаштувати свою долю?

Цікаво, що вірна трактування жахливого бачення може допомогти сновидінню влаштувати свою долю. Якщо уві сні людина опиняється в епіцентрі відбуваються жахів, але не здається, а бореться за своє життя, в результаті залишаючись цілим і неушкодженим, то сонник пророкує йому позитивні зміни в особистому житті.

До чого жінці може приснитися кошмар чи кінець світу? Якщо сновидица у шлюбі, то їй потрібно проявити зусилля, щоб врятувати свою сім’ю від підступи заздрісників, ворогів, пліткарів і навіть потенційних мисливиць за чужими чоловіками.

Кавалери проявлять небачену раніше спритність і активність — ось до чого сниться Армагеддон юній панянці. Їй тільки й залишається, що вибрати серед них найбільш гідного претендента на її руку і серце.

Стати мудрішим і великодушне

В душі сплячого відбувається напружена, важка боротьба між добром і злом — ось до чого сниться Армагеддон. Такий сюжет у сні часто бачать люди, які вчинили некрасивий, негідний вчинок. Сумління і каяття не дають їм спокою в ночі.

Такий же сон терзає і тих, хто усвідомлює, що напередодні допустив непрощенну помилку. Все це згубно позначається на психіці і здоров’ї, тому сонник радить: при найменшій можливості необхідно хоч щось виправити або вибачитися.

Насправді катастрофи і страшні стихійні лиха уві сні — це ознака того, що сплячий самовдосконалюється, накопичує сили. Навіть якщо він в нічний грезе заціпенів від жаху і не зміг вимовити ні слова, можна сміливо стверджувати, що, переживши катаклізми уві сні, він наяву став трохи мудрішими.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: