Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато трун до чого сниться?

Сонник багато трун до чого сниться?

Багато трун тлумачення сонника

До предметів, що викликають не самі приємні емоції, безумовно, відносяться труни. До чого приснилася не одна домовина, а відразу декілька? На таке питання відповість сонник, і, можливо розвіє побоювання сплячого.

Багато тлумачі снів вважають, що багато гробів в нічному видінні це ознака того, що чекають нелегкі часи, складності, але адже цією інформацією можна розпорядитися собі на благо. Заздалегідь передбачивши, несприятливі обставини можна підготуватися до них. Головне не здаватися і вірити, що за низкою напастей піде біла смуга, — наставляє сонник.

Загадкова порожнеча

Злякалися, побачивши уві сні, що на порожніх домовинах написано ваше ім’я? Марно, тому, що подібне бачення всього лише знак того, що настав момент круто змінити долю в кращу сторону. Можливо, зараз є унікальний шанс зробити щось незвичайне, або те про що ви давно мріями. Але пам’ятайте, що порожні гробики часом це символ порожнечі, байдужості, апатії, в мережі яких зараз і потрапив сновидець.

Як зрозуміти: до чого приснилося безліч відкритих порожніх трун? Такий сюжет, за сонником, пророкує тому, хто спить бадьорість духу і відмінне самопочуття.

По деталям сновидіння

Зовсім інші передбачення пропонує сонник у разі, якщо примарилось безліч домовин з покійниками. І тут потрібно врахувати ряд обставин, які можуть мати місце в реальному житті сплячого.

Так, для деяких людей, такий сон може передвіщати вдале завершення проектів, важливих справ. Для інших — це ознака скорого весілля.

До чого ж ще сняться численні гробики з трупами? Молодим людям, це може передвіщати безбідне веселе життя і знайомство з людиною, яка стане вірним чоловіком (дружиною). Тим, хто вже має сім’ю подібна греза дозволяє сподіватися на те, що фінансове положення буде стабільно високим, а стосунки з домочадцями добрими, гармонійними. Сновидцам похилого віку дивний сюжет обіцяє вести від родичів, що живуть далеко.

Дії, спостереження

Для трактування будь-якого бачення, треба пригадати і дії, які виробляв по ходу розвитку сюжету сам сплячий. Так, наприклад, якщо він зайшов до храму і побачив там багато трун з покійними, йому варто побоюватися травм, аварій та інших нещасних випадків в найближчі після сновидіння дні.

А ось якщо він сам виготовляв ящики для поховання, то наяву чекає багато складної роботи, але вона буде чудово оплачена.

Купівля трун у сні пророкує багатство, достаток, дружні, добрі стосунки з оточуючими.

Більш, ніж дивна сонне видіння про те, що по річці пливуть труни з небіжчиками, в реальності може обернуться рідкісною удачею для сплячого — відразу він стане вельми заможним громадянином, — отримає грандіозну прибуток.

Що думати якщо уві сні ожили мерці? Не панікуйте, а готуйтеся до візиту численних гостей, які приїдуть здалеку.

Тлумачення Міллера

У своєму соннику Міллер, пояснює: до чого сниться багато трун. Сон означає, що з’явився шанс поправити свій добробут і зміцнити матеріальне становище в суспільстві. Так само сон хороший і для тих, у кого є діти. Спадкоємці досягнуть великих успіхів у житті і ви будете ними пишається.

Однак, якщо довелося уві сні побачити розламаний труну або старий і непривабливий, то сонник Міллера пророкує великі неприємності, печальне і известия «черноую смугу в житті сновидца.

Погане знечение має сон, в якому вам довелося лежати в труні або спати. Він означає зупинку у всіх справах. Хворому спати у труні — сон загрожує смертю.

Прогноз для оптимістів

Інший сонник висуває абсолютно іншу версію трактування цього ж сюжету. Передбачається, що гробики це комірки пам’яті сплячого. Якщо вони закриті, то він скоро позбавиться від зайвих або тяжких спогадів і буде жити спокійно, щасливо.

Якщо ж у нічний грезе ви особисто заколачиваете труни, то в реальності вам складно позбутися «примар» минулого, і ви докладаєте для цього певні зусилля. Інша інтерпретація — ви вирішили позбавитися від шкідливих звичок, наприклад, від куріння, і навіть уві сні боретеся зі спокусою взяти сигарету.

Прогнози для бізнесменів

Що означає сон про заварених, цинкових трунах? На жаль, але для займаються комерцією сновидцев це може бути ознакою застою в справах, збитків. Втім, якщо по ходу сновидіння ви встигли закопати все труни, зробити могильні пагорби, то знайте, — важкі часи закінчаться дуже скоро.

Про душу

Сумні думки навіває сон, в якому були помічені дитячі трунки. Згідно сонником, діти часто символізують мрії, бажання. І якщо вони не подають ознак життя в сновидінні, то і в реальності людина існує без мети, без ідеалу. Або ще гірше, він помиляється, вибираючи сумнівні цінності, а в якості авторитетів — персон з явно асоціальною поведінкою. Таке сновидіння закликає замислитися про сенс життя, загальноприйнятих нормах моралі, вічні цінності.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: