Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білі чоботи до чого сняться?

Сонник білі чоботи до чого сняться?

Білі чоботи тлумачення сонника

Сновидіння, в якому запам’яталися чоботи, може виявитися досить цікавим і радісним ознакою. Справа в тому, що сонники цей вид взуття асоціюється найчастіше з подорожами, високим матеріальним статусом. Крім того, такий предмет може вказувати на швидкі зміни в долі. Наприклад, можливе підвищення по службі, корисне знайомство. А до чого сняться чоботи білого кольору?

Стан взуття

За сонником Мандрівника новенькі білі чобітки можуть підказати тому, хто спить не зневірятися у складній ситуації, хтось неодмінно прийде на допомогу.

Обраниця буде примхливою, химерною, навіженої — ось до чого приснилася дівчина юнакові, надягає чобітки химерного фасону і на підборах оригінальної форми.

Примарилася дама, взута в нові ботильйони або чоботи з білої шкіри? В такому випадку сонник попереджає: отримаєте звістку з минулого, можливо, стане відома якась таємниця. А якщо чоловік спить і бачить, що взутий в жіночі білі чобітки, то сонник радить йому приготуватися до всіляких неприємних сюрпризів. Схоже, що недруги будують за його спиною підступи. Поширюють брудні чутки.

До чого сняться чисті білі чоботи? До того, що зараз саме час для походів по магазинах і придбання різних речей. Але якщо уві сні ви помітили бруд на чоботях або стоптані каблуки, не поспішайте з покупками. Такий сюжет по соннику, навпаки, попереджає про необдуманих витратах. Так і придбані товари вас розчарують.

Дуже особисте

Фрейд вражає тим, що будь-яке взуття в сні, на його думку, — це образ жіночих геніталій. А тому бачення, в якому одягли білі чоботи, інтерпретується австрійським психотерапевтом як пристрасне бажання змінити сексуального партнера.

Утім, за теорією все того ж Фрейда, припали якраз білі чобітки — ознака того, що немає ніякого сенсу розривати відносини з нинішнім коханим. У вас з ним повне взаєморозуміння, та й у сексі він дуже винахідливий.

Якщо сплячий чоловік раптом одягає білі жіночі чобітки, то це свідчить про його нетерплячому вдачу, він нетерплячий і в сексі. Якщо в дрімоті сновидець приміряв взуття, кваплячись, то в реальності він жадібний до нових вражень, а тому швидко змінює коханок.

За версією Еротичного сонника нововведення в інтимному житті чекають того, хто уві сні приміряв білі чоботи з червоними декоративними елементами. Крім того, сновидінню коштує менше замислюватися про реакцію оточуючих на її поведінку, розслабитися і насолоджуватися періодом щасливого спілкування з розуміючим партнером, який готовий навіть до нетрадиційних сексуальних утіх.

У взуттєвому відділі

Той, хто уві сні набуває і натягує біленькі дитячі чобітки, повинен прислухатися до версії сонника, який стверджує, що амбіції і бажання далеко не збігаються з можливостями і здібностями людини.

А Мусульманський сонник звертає увагу на контекст бачення про білих чоботях. Він вважає, що ця взуття білого кольору, що з’явилася уві сні, підказує: сплячий зарозумілий, але цілеспрямований і володіє неабиякими організаторськими здібностями.

Зате чобітки з білої замші характеризують сновидця як неконфликтную, комунікабельну, поступливу особистість, якій ради в будь-якій компанії.

Тлумачення містера Міллера

До чого дівчині сниться, як вона купує білі чоботи? До того, що ось-ось спляча зустрінеться з молодим чоловіком, який справить на нього враження своєю відкритістю, щирістю. Схоже, що він і буде тим самим принцом, якого чекала спляча красуня, — натякає сонник Міллера.

Доведеться звалити на свої плечі додаткові турботи — ось до чого примарилось, що приміряєте чужі білі чоботи. Якщо ж у сні страждали від того, що ноги натерла невідповідна за розміром пара білих чобітках, то в реальності вас гнітять нинішнє оточення, атмосфера, ви незадоволені своєю роботою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: