Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білі троянди до чого сняться?

Сонник білі троянди до чого сняться?

Білі троянди тлумачення сонника

Білі троянди у сні

Білий колір є символом невинності і чистоти. Тлумачення сну з білими трояндами найчастіше є сприятливим для сновидця. Але щоб дати більш точну відповідь на питання, до чого сниться такий епізод, слід врахувати всі його деталі.

Часто бачити в сні білі троянди, значить бути щасливим в дійсності. Жити без тривог і труднощів. Бути в гармонії зі своїм оточенням. Самотні люди, побачивши такий сон, можуть розраховувати на зустріч зі своєю другою половинкою в недалекому майбутньому. Їх щастя не за горами.

Згідно соннику Квітів білі троянди у сні прогнозують тільки хвороба, розчарування і втрати в повсякденності. Однак краплі роси на їх пелюстках є хорошим знаком. Так, побачивши їх у сновидінні, сплячий може не побоюватися за своє здоров’я. Його чекає довге життя і відмінне самопочуття.

Якщо дівчина замислюється над тим, до чого сниться сон, в якому вона зрізує стебла квітів, то його тлумачення їй точно не сподобається. Так, у дійсності вона повинна остерігатися обмани і корисливих мотивів з боку свого шанувальника. Засохлі троянди уві сні пророкують самотність. Напевно сновидець не зможе утримати те, що є зараз, і не заведе нових протягом тривалого часу.

Приснилося, що вам подарували букет білих троянд у сні? Ви відчуваєте їх тонкий аромат? Тоді наяву вас чекає велика радість, невеликий презент, спілкування з одним або несподівана блага звістка здалеку.

До чого сняться білі троянди

Привидівся уві сні тільки що розпустилася кущ? Чекайте в повсякденності матеріальної стабільності. І бути може появи нових і зовсім несподіваних джерел доходу. Крім того, сновидіння може очікувати кар’єрне зростання, що спричинить і підвищення окладу. А ось засохлий квітковий кущ уві сні не обіцяє нічого хорошого. Так, сплячого в дійсності здолають печалі, розчарування і втрати. Також, побачивши такий сон, слід побоюватися власної хвороби або проблеми зі здоров’ям у найрідніших.

Роздумуєте, до чого сняться білі троянди в букеті? Таке бачення проектує емоційний стан сновидця. Запашний букет зазначає душевну гармонію й умиротворення сплячого. Якщо довелося вколотися шипами від букета уві сні, то напевно в дійсності ви відчуваєте серйозне потрясіння з вини чоловіка або коханого.

Наснилося у сні червоні і білі троянди? Подібний епізод сонник трактує як свого роду попередження про швидкої зустрічі, що стане доленосною для сновидця. Так, нові взаємини з протилежною статтю перевернуть все ваше життя. Але не варто втрачати голови і бездумно кидатися у вир пристрасті. Дуже багато залежить від ваших вчинків.

На питання, до чого сняться білі троянди у сні, дає відповідь і сонник Гришиній. Згідно з цим тлумаченням сну, вам слід бути уважнішими до своїх близьких. Напевно, комусь дуже дорогій для вас загрожує небезпека. Або ж вас чекає розлука протягом тривалого часу, що здасться вічністю. Але не варто впадати у відчай. Радість від зустрічі буде такий же великий, як і почуття туги.

Якщо уві сні, вам дарують білі троянди, то у повсякденності у вас з’явився доброзичливець, що хоче полегшити вам життя. Саме завдяки його підтримці ви зможете досягти висот з незначними для вас втратами.

А ось самостійно дарувати білі троянди у сні означає, що наяву ви будете плекати і підтримувати у всьому приємного для вас людини. І адже дійсно, хто в повсякденному житті у вас викликає непідробну симпатію. Дуже скоро ви абсолютно безкорисливо протягнете йому руку допомоги в безнадійною для нього ситуації. Такий вчинок безумовно заслуговує щирої вдячності, тому приготуйтеся отримати її з лишком.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: