Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білі труси до чого сняться?

Сонник білі труси до чого сняться?

Білі труси тлумачення сонника

Дуже цікавою, несподіваною може виявитися трактування сновидіння про білих трусах. Цей предмет у сні може відображати найпотаємніші бажання сновидця, його дуже сміливі еротичні фантазії та інші думи, пов’язані з сексуальними, міжособистісними взаєминами. Так, до чого ж можуть наснитися труси білого кольору?

Версія Міллера

Згідно Густаву Міллеру, того, хто в нічний фантазії вибирав нижню білизну і в підсумку одягнув білі труси, по пробудженню чекає удача. Весь день після такого сновидіння везіння не покине сплячого.

Ви ризикуєте опинитися в незручному становищі — ось до чого, на думку Міллера, снилися брудні, та ще порвані білі труси.

Уроки кокетства

Якщо дівчина в сні бачить білі чоловічі труси та ще й здогадується, кому вони можуть належати насправді, сонник стверджує, що той самий представник сильної статі небайдужий до сновидице.

А в Психоаналітичному снотолкователе розповідається, до чого жінці наснилося, ніби вона приміряє чоловічі плавки. Така поведінка уві сні підказує, що сплячої не вистачає м’якості, жіночності. Білий колір білизни в даному випадку асоціюється з кокетством. Тому сонник рекомендує сплячої красуні вести себе більш невимушено і навіть трохи легковажно, адже симпатичні «дурки» так привабливі для чоловіків.

Чоловічі бачення

Нічні фантазії чоловіків теж досить цікаві. Так, якщо сновидець побачив у мріях себе самого в білих плавках, то в реальності він відчуває невпевненість у спілкуванні з представницями прекрасної статі. У снотолкователе Нової ери сказано, що такий сюжет відображає високу ступінь закомплексованості сплячого. І ці внутрішні табу не дають йому повною мірою насолодитися романическими відносинами. А значить, сновидінню треба намагатися поступово зживати в собі невпевненість, страх.

Буває і так, що сплячий чоловік, здавалося б, знайшов свою половину, але уві сні йому бачиться інша красуня в білих трусиках. До чого сниться така картина? До того, що сновидець ще не в повній мірі розібрався у своїх почуттях. Не варто поспішати, швидше за все, виявиться ідеальною партнеркою інша особа.

Вид і фасон

Як зазвичай таємниця нічного бачення прихована в його деталях. Тому неодмінно треба пригадати, наскільки чистими, новими були зі сну труси.

Новенькі білі плавки уві сні відображають готовність сплячого йти на компроміс, бажання знаходити точки дотику.

Діряві труси підказують, що сплячий чоловік не впевнений у собі, його дуже легко ввести в оману, збити з пантелику.

Брудне спіднє по соннику — прикмета внутрішньої дисгармонії з собою і навколишнім світом.

Дуже цікаве тлумачення у сновидіння, в якому зустрічаєте реально знайому даму в білих трусах. Схоже, що ця скромниця насправді досить досвідчена і артистична особа.

До чого сняться жінці білі труси на улюбленому чоловікові? На жаль, цей сюжет випадає в моменти, коли є привід для сумнівів у вірності, щирості партнера.

Не лізьте в чужі справи — ось яку пораду дає сонник того, хто в нічний фантасмагорії ризикнув приміряти чужу білизну.

Купівля трусів

В Універсальному соннику докладно розповідається, до чого може приснитися купівля трусів з білої тканини. Загальна пророцтво говорить: спляча людина внутрішнє готовий до майбутніх змін у долі, зокрема, в особистому житті.

Хто уві сні купував білизну у магазині, ось-ось в реальності наважиться створити сім’ю, вступити в шлюб. А якщо набував у нічний грезе труси на барахолці, людина точно поки не дозрів для такого рішення, мучиться сумнівами, не довіряє людям.

Довго вибирати труси в дрімоті зазвичай доводиться тому, хто по пробудженню повинен буде прийняти відповідальне рішення. Куплене в сновидінні білизну виявилося брудним? Тоді хтось спробує завантажити вас додатковою роботою.

Чоловік, який страждає від неподіленого почуття, нещасливе кохання, може побачити себе уві сні в ролі продавця, який торгує нижньою білизною, — пояснює сонник.

Брудна білизна

Тепер про те, до чого приснилося, як перете білі труси. Якщо на них були плями від місячних, за версією сонника, ви не зовсім готові ділитися своїми емоціями, а тим більше, поки не вмієте контролювати їх.

Якщо на приснившемся білизна залишилися плями від випорожнень, то спляча людина соромиться того, що йому доводиться економити, жити в злиднях.

Однак у багатьох сонники прання трусів — передвістя того, що людина прагне позбутися від минулого, виправити свої помилки і повністю змінити долю.

Порушуючи пристойності

Уві сні опинилися в одних трусах на вулиці при великому скупченні народу? Така дивна фантазія характерна для людей, які страждають від самотності, — пояснює Фройд. А той, хто в опівнічної дрімоті ще й зняв їх при всьому чесному народі, схильний до екстравагантних вчинків насправді.

Якщо у мріях зникли білі труси, то будьте готові, що станете мимовільним учасником якоїсь ганебної історії. Вдалося знайти пропажу? Що ж, тоді в реальності про неприємний випадок незабаром всі забудуть, і репутація сновидця не постраждає.

Даруйте уві сні труси якогось персонажу? Насправді ви небайдужі до цієї персони. Розберіться у своїх почуттях.

Еротичні моделі

Сонник Стерви підкаже, до чого сняться відверто еротичні жіночі трусики. Білі стрінги в сновидінні передують наяву яскраві сексуальні відносини.

Позитивні зміни у стосунках з коханою обіцяє сонник Закоханих того, хто помітив жіноча білизна білого кольору в нічний дрімоті.

Часом побачене в нічний фантазії еротичне відверте жіноча білизна — порада: не розповідайте нікому про своє особисте життя, нікого не присвячуйте в її інтимні подробиці.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: