Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білі туфлі до чого сняться?

Сонник білі туфлі до чого сняться?

Білі туфлі тлумачення сонника

Часто сон про білу взуття передує знаменної періоду життя, повного нових і яскравих вражень, знайомств, в тому числі і романтичних. Але іноді білі туфлі уві сні з’являються в якості попереджуючого знака: з чоловіками, тим більше малознайомими, потрібно вести себе обережніше. Так до чого ще може приснитися таке взуття?

Будемо знайомі

Знайомство з обличчям протилежної статі — ось до чого сняться білі туфлі. Та сонник не виключає, що випадкова зустріч двох людей продовжиться пристрасним романом.

Якщо дівчині пригрезились уві сні симпатичні новенькі човники білого кольору, то наяву вона зустріне симпатичного юнака, з яким буде легко і приємно спілкуватися.

Видатні здібності

До чого сняться білі туфлі, та ще нові і на підборах? До того, що необхідно проявити старанність, старанність, цілеспрямованість, щоб втілити в життя свою ідею чи мрію.

Якщо уві сні були помічені човники на зручному круглому підборах, то спляча, як стверджує сонник, явно має здатність домовлятися з різними людьми, ладнати з ними, запобігати конфлікти і суперечки. Словом, сновидица — справжній природжений дипломат, чудовий парламентер.

Любов і романтика

Романтичне побачення, вечір повний задоволень — ось до чого сняться білі туфлі на високих підборах.

Якщо побачили в сні білу взуттєву пару, що підходить під вінчальний наряд, то шанувальник незабаром зробить пропозицію руки і серця. Якщо ж кавалера поки немає, то не за горами зустріч з гідним претендентом на роль нареченого, — обіцяє сонник.

Насторожуючі передбачення

До чого сняться білі туфлі заміжній жінці? До того, що сновидица може зустрітися в реальності з першою любов’ю. І ця подія може вибити її з колії, так як почуття, які вона «поховала», ще живуть у душі.

Якщо юна сновидица приміряє білі туфельки, а вони виявляються їй малі, то сонник попереджає: дівчина може помилитися при виборі супутника життя. Їй треба уважніше придивитися до потенційного нареченого.

Сновидіння, в якому туфлі нареченої контрастували з відтінком весільного плаття — передвістя того, що сновидця вступить в нерівний шлюб.

Сумніви і таємниці

Сон, у якому надягаєте білі туфлі на шпильках, підказує жінці, що вона опиниться в центрі уваги відразу декількох представників сильної статі. Причому серед них буде і той, кому вона небайдужа.

Не сумнівайтеся в успіху започаткованої справи — ось до чого можна побачити в ночі чоловічі туфлі зі світлого матеріалу. Сонник пояснює: не дивлячись на складнощі і навіть невеликі помилки, у вас все вийде, потрібно лише не відступати від розробленого плану.

До чого жінці може привидітися пара світлої чоловічого взуття? Виявляється, це знак, що у сплячої є таємний залицяльник, поки соромиться зізнатися дамі в своїх почуттях.

Інші цікаві тлумачення

Чоловіка, заметившему в нічний фантасмагорії жіночі туфельки білого кольору, згідно сонником, незабаром доля зведе з його єдиною жінкою наяву.

Бажання прискорити розвиток відносин з дівчиною — ось що хвилює сплячого юнака більше всього в реальності, якщо уві сні він купує пару світлої жіночого взуття.

А що значить бачення про поношених, стареньких білих туфельках? Такий сюжет може вказувати, що колишні почуття сплячого ще не згасли. Але чи варто повертатися в минуле? Сонник радить спробувати тверезо оцінити ситуацію, поглянути на події об’єктивно, як би з боку.

До чого сняться білі туфлі, які ви готові купити? До того, що життя не стоїть на місці і підготувала масу змін. Це може бути зміна місця проживання, перехід на нову роботу, довгоочікуване подорож або навіть зміна матримониального положення.

Передбачення за фрагментами

Навіть якщо не вдалося запам’ятати все сновидіння, за його фрагментів і деталей теж можна отримати точне передбачення сонника.

Так, якщо в нічний грезе ви просто приміряли білосніжну взуттєву пару в магазині, то у вас з’явилися заздрісники. Будьте насторожі! Купівля обіцяє нове знайомство. Того, хто одягав білі човники уві сні, можна сподіватися на підвищення добробуту в реальності. Втрата туфель в дрімоті обернеться трагедією: кохана людина зречеться, кине вас. Коли самі викинули туфлі, то наяву взаємини з партнером перервуться за вашою ініціативою.

Що підкаже Міллер

Психолог Густав Міллер попереджає юних дівчат, примерявших білі човники в нічний фантасмагорії і любовавшихся тим, як чудово вони виглядають на ніжках: підступні чоловіки можуть скористатися наївністю сновидиц. Тому необхідно дотримуватися дистанції і пристойності.

Справи сердечні

Взагалі примірка білих туфель уві сні обіцяє жінці сприятливий період. Фортуна явно буде протегувати сновидице. А незаміжня пані може після такого сну отримати пропозицію руки і серця.

Якщо білі човники в нічний грезе піднесли в подарунок, то в реальності у сплячої з’явиться симпатичний щедрий шанувальник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: