Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий бик до чого сниться?

Сонник білий бик до чого сниться?

Білий бик тлумачення сонника

Бик — досить страшна, небезпечна тварина. Навіть якщо уві сні він мирно пасеться на лузі, спляча людина переживає яскраві емоції. А до чого сниться бик, тим більше білого забарвлення? Таке бачення буде витлумачено тільки з урахуванням найдрібніших деталей. Саме вони впливають на передбачення сонників.

Версії Міллера

Гладкий білий бик, мирно щиплющие траву на лузі, підказує, що сплячий стане лідером в колективі, — стверджує Густав Міллер. До чого сниться такий сюжет юнакові чи дівчині? До того, що особи протилежної статі проявлять інтерес і симпатію до сплячого (сплячої).

Смуток, розчарування, програш — ось що передрікає бачення, в якому бик виглядав хворим, втомленим або напівмертвим.

Короткі тлумачення

Сонники пропонують досить точні прогнози навіть з деталей нічного бачення. Тому, не запам’ятавши всього сюжету, можна дізнатися, до чого сниться білий бик.

Наприклад, упитанное, задоволене, спокійне тварина уві сні — наяву чекають удача, везіння. А коли білий бик в дрімоті переслідує, то щастя неодмінно знайде вас.

Уві сні білий бик мертвий? На жаль, це символ хронічного невезіння. А от бачити у нічний фантазії гарного, доглянутого, з шовковистою шерстю — до щасливого шлюбного союзу.

Сонник підказує, що в реальності у вас з’явиться солідний всесильний покровитель, спонсор, якщо в грезе стали свідком зносини білого бика і корови.

Агресивна особина

Бачення про те, що намагаєтеся втекти від агресивного білого бика, який намагається заколоти вас, інтерпретується в залежності від того, як розвивалися події в ночі.

Якщо спочатку ви дражнили його, то Східний сонник рекомендує не вплутуватися ні в які сумнівні підприємства і авантюри.

А от коли тварина погналося за вами уві сні без причини, знайте, ваша зовнішність дозволить в реальності справити на когось враження. І це буде справжнє везіння!

Сюжет, в якому величезний злий білий бик переслідує вас з-за того, що ви дражнили телят або корів, згідно соннику — мудра порада: не ображайте слабких і скромних людей наяву. Адже може виявитися так, що у них є сильні, наділені владою покровителі, захисники.

Веселий бичок

До чого сниться дивний, забавний белошерстный бичок з одним рогом? За версією Циганського сонника — це передвістя слави, яка прийде до вас несподівано, завдяки подіям незвичайним, дивним. А ось якщо у пригрезившегося бичка ріжки були витими, наче в газелі, знайте, що в реальності відбудеться доленосна зустріч, після якої ваше життя радикально зміниться.

На думку Фрейда білий бик з довгими потужними рогами уособлює уві сні чоловічу силу і потенцію сплячого. Якщо ріжки були кволими, то, на жаль, чоловічими достоїнствами хвалитися наяву не варто.

Чорно-біла компанія

У соннику пастора Лоффа є передбачення щодо того, до чого вдається помітити в нічний грезе строкатого чорно-білого бика. Виявляється, це ознака неврівноваженості, нервозності сновидця.

Нострадамус інакше пояснює це ж бачення. Він запевняє, що чорно-біла масть приснившегося тваринного відображає неоднозначність особистості сплячого, в якому порівну і чоловічого, і жіночого начала.

У Лоффа є ще одне цікаве тлумачення: ціле стадо чорних і білих бичків у сні — передвістя нестримного веселощів, яке триватиме цілий день і не вщухне навіть вночі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: