Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білі квіти до чого сняться?

Сонник білі квіти до чого сняться?

Білі квіти тлумачення сонника

Білі квіти у сні

Побачити білі квіти уві сні може означати, як і виконання надій сновидця, так і розчарування, що спіткають його незабаром. І щоб зрозуміти вірне тлумачення сну необхідно більш уважно ставиться до його деталей. Адже відповідей на питання, до чого сняться білі квіти превелика безліч.

Пелюстки

Міллер стверджує, що білі квіти уві сні несуть лише печаль. У разі якщо чоловік подібне бачення побачив у ніч на четвер, то в майбутньому його чекає зустріч з прекрасною незнайомкою. Тому не варто довго роздумувати над тим, до чого сниться море білих квітів. Швидше за все, ви просто закохалися.

Дуже часто вони віщують весілля, радість і торжество. Згідно з тлумаченням сну Медеї квіти символізують ті емоції, що відчуває сновидець. Бутони знаменують почуття прихильності, що зміцнюється в душі сновидця, зів’ялі пелюстки — закінчення взаємин.

З усього розмаїття білих квітів окремі бутони заслуговує пильної уваги. Наприклад, на питання, до чого сняться хризантеми, є наступне тлумачення сну: до розлуки з коханим. Згідно Еротичного соннику ваша гординя стане на заваді цим взаєминам.

У разі якщо приснився конвалія, то чекайте нової закоханості. Ромашка обіцяє тільки хороше. Нарцис є попередженням. Вам слід позбавитися від надмірного егоїзму, або від зайвої жертовності. Лілія прогнозує занадто ранню весілля і, як її наслідок, розлуку.

Споглядати білі троянди у сні, значить наяву бути щасливим у коханні. Згідно соннику Фрейда троянди втілюють жіночність. Однак їх щипы відносяться до символіки фалоса. Дуже часто ці прекрасні квіти є відображенням невинності дівчини, її надмірного довірі до партнера.

Якщо жінці довелося уві сні вколотися шипами, то в реальному житті їй слід остерігатися обману з боку чоловіка. Міллер стверджує, що якщо білі троянди наснилися одиноким людям, то наяву вони можуть зустріти свою другу половинку. А людям сімейним — стабільність у взаєминах.

До чого сняться білі квіти в букеті

Ванга стверджує, що якщо молода жінка бачить, як уві сні їй дарують букет з білих квітів, яким вона не може намилуватися, то насправді за нею почнуть доглядати. Букет величезних розмірів тлумачиться по Фрейду, як підсвідоме бажання до нерозбірливим зв’язків. Але якщо, подібний букет присниться чоловікові, то напевно в особистому житті він може зазнати фіаско. Велесов сонник вважає, що букет у вазі символізує любов. Але якщо він зів’яв, то чекайте розчарування в любові.

Згідно з тлумаченням сну Жовтого Імператора отримувати в подарунок в нічних мареннях букет з білих кольором має і зворотний підґрунтя. Так, сновидець повинен насправді подарувати самого себе — пройти чимало випробувань. Якщо дівчині приснилося, як вона дарує живі троянди у сні, означає, що наяву вона готова сама запропонувати свою руку і серце. У разі якщо чоловік дарує букет своїй дамі, то в житті він може піти заради неї на все.

В саду і в горщику

Довелося уві сні зривати квіти в саду? Циганський сонник обіцяє вам тільки хороше. А ось збирати і нюхати квіти є символом втрат внаслідок своєї недалекість.

Сонник Жовтого Імператора вважає, що прогулянки в осінньому саду, підтверджує силу сновидця. Якщо довелося прогулятися в іншому сезоні, то сплячий відчує небувалий прилив сил. Зривати квіти у сні, не вколовшись, означає отримати заслужену похвалу в реальності. Рвати квітучі лілії — брак уваги до рідних, саджати їх до благородного вчинку.

Згідно з тлумаченням сну Символічного сонника, білі квіти на дереві уві сні символізують успіх в дійсності. Квіти, що розпустилися в горщику, відображають відносини в родині. Якщо кущик не до вподоби, значить, почуття подружжя охололи.

Психологічний сонник вважає, що квіти в гірці — символ збереження відносин. Якщо уві сні вам довелося поливати їх, виходить, наяву ви готові боротися за своє щастя. А якщо квіти зів’яли, значить, у відносинах подружжя зародилося нерозуміння.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: