Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білі черв’яки до чого сняться?

Сонник білі черв'яки до чого сняться?

Білі черв’яки тлумачення сонника

Деякі сонні сюжети викликають неприємні відчуття, відраза. До числа таких відносяться і сни про білих черв’яків. До чого сниться настільки огидна картина? Про це і дізнаємося, перегорнувши найпопулярніші сонники.

Міллер застерігає

Американський психолог Міллер вважає, що білі черв’яки в сні передвіщають інтриги, підступи. Побутові клопоти і домашні турботи — ось до чого привиділися дрібні черв’ячки. А якщо побачили в нічний грезе довгих дощових черв’яків, Міллер пророкує далеку дорогу, подорож.

Несприятливі прогнози

У багатьох сонники білі черв’яки — ознака початку захворювання. Тому, побачивши такі істоти уві сні, не полінуйтеся, а на всякий випадок відвідайте лікаря.

Крім того, пригрезившиеся білі опариші можуть попереджати сплячого, що серед його товаришів з’явився зрадник.

До чого сняться трупні хробаки? Такий кошмар пророкує, що вороги спробують використати вас у своїх корисливих цілях.

Мерзенні глисти в нічних видіннях пророкують початок чорної смуги в житті сновидца, а дрібні личинки підказують, що з’являться нові зв’язки і знайомства.

Особистість сновидця

Більш точне передбачення, до чого сняться черв’яки, сонники підкажуть з урахуванням особистості сплячого. Так, якщо опариші привиділися жінці, то в реальності у неї можливий короткий роман, любовна інтрижка. Якщо ж у нічний дрімоті дама старанно тиснула хробаків, то наяву вона позбавиться від настирного, але неприємного кавалера. Такий же сон, побачений чоловіком, обіцяє йому удачу в справах і прибуток.

Зіпсовані продукти

Приснилися білі черв’яки в їжі? Сонники стверджують, що така картина — знак багатства, великих грошей. Втім, є один нюанс: коли зі сну білі черв’яки копошаться в делікатесних продуктів, то треба економніше витрачати кошти, так як настають непрості часи.

Уві сні бридкі комахи потрапили в сік? На жаль, наяву не уникнути неприємностей. Опинилися в м’ясі? Бійтеся неправдивих чуток. А червиве яблуко в сні пророкує подружню сварку.

Не в грошах щастя

Сон, у якому великі білі черв’яки копошаться в ліжку, підказує, що сплячий більше всього хоче домогтися матеріального благополуччя, заробити багато грошей. Але при цьому він мало цінує інші людські радості.

До чого приснилося безліч дрібних біленьких черв’яків, викликали стійке відраза? До того, що ваші мрії збудуться, але, на жаль, це не принесе ні задоволення, ні щастя, ні спокою, — підказує сонник.

Різні тлумачення

Інтерпретуючи бачення про білих хробаків, сонники підкреслюють, що в них не варто шукати духовну складову. Все набагато простіше. До чого ж снилися білі хробаки?

Якщо їх було багато уві сні, то радійте, по пробудженню отримаєте прибуток. А ось розповзлися навколо черв’яки пророкують нудьгу, лінь. Побачити їх на людину в нічному видінні — до неприємного спілкування в реальності. Їсти черв’яків — до почестей, тріумфу. А вбивати — до свободи, звільнення.

Що думати, якщо приснилося, як вас вирвало хробаками? Не турбуйтеся, таке бачення підказує: ви звільняєтесь від зайвого, наносного, несуттєвого і тяготящего.

«Пам’ятайте про те, що смертні», — казали стародавні римляни. Такі думки можуть прийти в голову того, хто в ночі побачив жахливий сюжет про черв’яків, пожирають все навколо. Адже така картина — відображення тлінність тіла.

На землі і на квітах

Великий урожай і багатий приплід — ось що пророкують з’явилися в ночі черв’яки на землі. Але якщо їх так багато, що вони заполонили все навколо, радіти передчасно. В такому випадку сонник передрікає голод, стихійні лиха, природні катаклізми.

Черв’яки на квітці — прикмета розчарування в близьких, друзів. На траві — передвістя заздрості, злоби. Помітили їх на підлозі? Сонник не виключає, що коханий чоловік здатний на зраду. А ось побачені у воді черв’яки — показник гарного самопочуття.

Діагноз або вакансія?

Поганим знаком вважається бачення про черв’яків, плазуючих в тілі. Якщо вони були помічені під шкірою, то велика небезпека дерматологічного захворювання. А попадання їх у внутрішні органи — ознака прихованого запального процесу.

Черв’яки білого кольору в тілі можуть наснитися напередодні зустрічі з неприємною, злопам’ятною особистістю. Але якщо дрібні личинки заповзли на вас у нічний фантасмагорії, не лякайтеся, це обіцяє вам перехід на нове місце роботи.

Всілякі неприємності

Страшна нічна фантазія про повзаючих в рані опарышах — нагадування про минулі конфлікти, про які доведеться згадати пробудження.

Якщо уві сні паразити опинилися у роті — менше базікайте. На нозі? Спляча людина слабкий і вразливий зараз. Виповзають з кішки глисти в сновидінні — будьте насторожі, інакше вас обдурять, підставлять!

Комахи в голові

Переживання і череда турбот — ось що пророкує бачення про хробаків в голові. Бачили, поки спали, як комах витягують з голови? Тоді причина для занепокоєння наяву буде вагомою, серйозною, — попереджає сонник.

До чого приснилося, що білі черв’яки розповзлися по волоссю? До того, що не завжди треба слухати чужі поради. А ще одна версія цього бачення зводиться до того, що сплячий схильний ницим пристрастям.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: