Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий дім до чого сниться?

Сонник білий дім до чого сниться?

Білий дім тлумачення сонника

Будь-яка будівля білого кольору, побачене уві сні, вважається відмінним знаком. Ще краще, — підказує сонник, — якщо в нічний фантазії перед вами з’явився гарний білий будинок на затишній доглянутою галявині. До чого сниться така ідилія? Передбачається, що житло в сновидінні — відображення внутрішнього стану людини, його друге «Я». Але виявляється, що є і інші тлумачення сюжету.

Якщо пам’ять підвела

Прокинувшись, ви не в змозі пригадати сюжет сновидіння? Не біда, навіть по невеликих фрагментів сну можна досить точно розшифрувати його.

Так, якщо примарилось, що живете в будиночку білого кольору, то наяву вас чекає успіх, — радує сонник. Примарилось, як будували будинок з білими стінами? Тоді все у ваших руках, а бажання і наполегливість допоможуть досягти поставлених цілей. До чого снилося, що білий будиночок падає, валиться? До того, що доведеться пережити печалі і клопоти.

Душевний спокій, умиротворення — ось що підказує сонник того, хто в ночі милувався білосніжним інтер’єром.

Тлумачення Міллера

Білий дім, на думку автора популярного сонника Густава Міллера, символізує у нічний грезе радість, щастя. Якщо в ночі довелося пожити в такому будиночку, то здійсняться найзаповітніші бажання наяву. А того, хто уві сні був хазяїном, власником такого затишного охайного будиночка, в реальності можна тільки позаздрити. Адже такого сновидінню Міллер пророкує вірних друзів, успіх, щастя.

Проте, того, хто уві сні милувався резиденцією американських президентів, званої Білим домом, заздрити не доводиться. Адже Міллер стверджує, що таке сновидіння — відображення нервового перенапруження, втоми сплячого, не вміє повноцінно відпочивати.

Нерухомість у власності

Побачений великий домище з побіленими стінами належить вам? Відмінно. Це передвістя удачі в справах. Пастор Лоффа роз’яснює, що означає сон про те, як крихітний будиночок з побіленими стінами примостився поруч з величезним сірим будинком. Така картина підказує, що всупереч несприятливим обставинам сновидець подолає всі труднощі, перешкоди і стане щасливим.

Повага, авторитет — ось що пророкує нічна фантазія, в якій вам презентували білу віллу. Якщо ви в сновидінні даруйте комусь будинок з білосніжними стінами, то в реальності зумієте допомогти комусь.

Ваші амбіційні плани здійсняться — ось до чого примарилось величезна споруда, схожа на Тадж-Махал.

Уламки споруди

У сні, що вам належить білий будинок руйнується на очах? За сонником Цвєткова це передвістя тривог, турбот. Але якщо в руїни перетворився сусідський будиночок, то чекають клопоти, пов’язані з друзями. У нічному видінні ходите по ділянці, збираючи білі цеглу від зруйнованої споруди? Що ж, це не саме погане бачення. Сюжет обіцяє візит гостей.

Якщо в опівнічної дрімоті впало одне з стоять поруч білих будинків, то наяву причиною занепокоєння стане партнер, чоловік. Коли падіння будівель в нічний грезе загальмувало те, що їх стіни зімкнулися, будьте впевнені, у важку годину близькі допоможуть вам.

Щастя своїми руками

Приснилося, що будуєте білий дім для себе? У снотолкователе чаклунки Медеї такий сюжет пророкує щастя. Якщо допомагали зводити таку споруду для товариша, теж непогано, вороги не зможуть завдати вам шкоди, так як пересваряться між собою.

У Місячному соннику сказано, що бажання неодмінно здійсниться, якщо людина в опівнічної дрімоті займався будівництвом білокам’яного будівлі лікарні, притулку. Такий сюжет демонструє щедрість, добросердя сновидця.

Білосніжні інтер’єри

Бачення про те, що внутрішній інтер’єр будівлі вразив вас сліпучою білизною, обіцяє душевну рівновагу, спокій, умиротворення. Якщо за самим темним фасадом будинку ховалися білі внутрішні приміщення, сонник обіцяє, що печалі, тривоги залишать сплячого назавжди.

А якщо білий зовні будинок всередині виявився темним, то у сновидця є якась давня таємниця.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: