Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий вовк до чого сниться?

Сонник білий вовк до чого сниться?

Білий вовк тлумачення сонника

Образ ворога — ось що по прогнозам багатьох сонників уособлює в нічному видінні вовк. Але є думка, що привидевшийся хижак може відображати ворожість сплячого. А до чого сниться білий вовк?

Такий звір, з’явився у сні, дає точну характеристику сплячій людині. Він, схоже, дуже цілеспрямована, безстрашна особистість, що проявляє по відношенню до людей не просто жорсткість, твердість, але, часом, і жорстокість.

Інтерпретація Міллера

Психолог Густав Міллер вважає, що білий вовк уві сні персоніфікує собою якусь персону, з якої з недавнього часу доводиться спілкуватися сновидінню. Можливо, що в колективі сплячого з’явився новий чоловік, який швидко завойовує авторитет серед колег. І Міллер рекомендує підтримувати з цим персонажем добрі стосунки, бо в майбутньому це «новачок» може виявитися корисним. Значення сновидіння зростає, якщо пригрезившийся білий вовк був з крилами.

Але якщо уві сні крилатий звір завив, знайте, що скоро ви разоблачите ворогів, плетущих підступи проти вас.

Подробиці бачення

Дії привидевшегося вовка з білою шкурою допоможуть точніше визначити, до чого він снився. Так, якщо звір просто спав, то сила волі і духу сплячого в реальності помітно збільшаться. Думайте про свою безпеку і захист — ось до чого приснився вовк, безжально роздирає іклами свою здобич.

Сонник обіцяє, що ви досягнете бажаної мети, виконайте свої плани, якщо в нічний фантазії примітили вовка, який добуває їжу для своїх дитинчат. Побачений білий вовк шкірився? На жаль, проблем у реальності не уникнути. А ось той, хто в ночі наважився годувати звіра з рук, примириться з недругом.

Настрій у колективі

Слов’янський сонник стверджує, що помічена в нічний фантазії зграя білосніжних волков — це асоціативне сприйняття нервозної обстановки, що панує в робочому колективі сновидця. Снотолкователь підказує, що потрібно пригадати, як вели себе хижаки уві сні. Якщо агресивно, то, за версією сонника, на роботі трапиться грандіозний скандал. А якщо привидевшиеся вовки були спокійними, мирними, то на службі видадуть премію, або обстановка помітно розрядиться, покращиться.

У соннику під авторством пастора Лоффа є інша інтерпретація схожого сюжету про вовчої зграї: білі хижаки сняться того, хто в реальності потребує дружніх відносинах, відчуває себе самотнім, беззахисним, а тому іноді проявляє по відношенню до людей жорстокість, безсердечність.

Агресивні тварини

Привиділося, що забирайте ноги від розлюченого білого вовка? Треба бути готовим до неприємних інцидентів і розбирань, причиною яких можуть бути ваші необдумані дії, — пояснює сонник.

До чого жінці приснилося, як вовк зі шкурою кольору снігу нападе і кусає її чоловіка? До того, що у того, хто бачить сон є суперниця, що володіє владою, спритно склоняющая дружина сплячої до зради.

Сумно, але чоловік, який у сні побачив, що від нього тікає біла вовчиця, скоро дізнається, що його обраниця більше не має до нього ніяких почуттів. А якщо вовчиця в нічний дрімоті нападала на сплячого, то до нього небайдужа дама з вищого суспільства, заможна і шанована.

Мисливські сюжети

Уві сні намагалися вбити білого вовка? Схоже, ваша самооцінка невиправдано завищена, — натякає сонник Мандрівника і попереджає: подібна позиція може стати причиною того, що потрапите в незручну ситуацію. Особливо це застереження актуально тому, хто в нічному видінні полював на миролюбного звіра, вигулює своє потомство.

Якщо уві сні дівчина бачить, що взяла в руки кинджал, щоб убити вовка з мудрими, добрими очима, то сонник вказує, що спляча своєю поведінкою руйнує в реальності взаємини з коханою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: