Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий голуб до чого сниться?

Сонник білий голуб до чого сниться?

Білий голуб тлумачення сонника

До чого сниться білий голуб

Здавна білий голуб сприймається як символ теплих сімейних відносин. І якщо він бачив уві сні, той сновидець відчуває неймовірний емоційний підйом. Він чекає. Адже до чого сниться ця пташка, як не до виконання заповітної мрії. Однак завжди подібне бачення означає тільки хороше. І для того, щоб вірно підібрати тлумачення сну необхідно врахувати всі деталі та обставини сновидіння.

Бачити голубів

Міллер стверджує, що якщо побачити уві сні білого голуба, то удача не забуде відвідати сновидця і в реальному світі.

Фрейд же говорить, що подібний сон дозволяє бути успішним у взаєминах з протилежною статтю. І платонічні почуття обов’язково стануть чимось більшим, — міцної інтимним зв’язком.

А якщо людині приснилася воркующая пара, то насправді він може очікувати взаємності від об’єкта своєї любові. Привиділася голубка з пташенятами? Вас можна привітати з поповненням у родині.

Поведінка голуба

Для того, щоб визначити вірне тлумачення сну, необхідно уважно придивитися до поведінки цієї білокрилою пташки.

Приміром, до чого сниться, якщо голуб довірливо сів на плече? Побачивши такий сон. Сновидець повинен насторожитися. Адже згідно соннику Медеї, вам слід бути уважніше до своїм близьким і рідним. Хтось з них може серйозно захворіти, якщо вже зараз не вжити профілактичних заходів.

Голуб уві сні прилетів на стіл? Настала черга подумати і про власне здоров’я. Привиділося, як у сновидінні голуб клював крихти? В реальності чекайте втрати. Якщо уві сні, він відлетів від людини, то йому не уникнути сумних новин. Приснилося, як у небо злетіла зграя білих голубів, і один тримав щось у дзьобі? Такий сон пророкує звістку здалеку. Можливо, старі друзі захочуть дати про себе знати. А Ванга вважає, що якщо голуби кружляли в повітрі, то сплячий знайде гармонію з собою і змиритися з неминучими змінами на його життєвому шляху.

Крім того, вона вважає, що якщо голуб сів на плече або приснився мертвим, то спить в дійсності не уникнути біди. Поранена птах означає сумні зміни друзям сновидця. Закоханим такий сон віщує розставання.

До чого сниться, якщо голуб залетів у вікно? Швидше за все, насправді у сновидця планується веселе свято. У разі якщо дівчина побачила уві сні, як голубонько залетів у вікно, то наяву їй слід очікувати запрошення на побачення. Чоловікові ж такий сон передвіщає таємну симпатію від юної спокусниці, про яку він дуже скоро дізнається.

Привидівся голуб п’є воду? Згідно з тлумаченням сну по соннику Езопа, подібний сюжет передвіщає приємні зміни в житті. Але якщо, не вгамувавши свою спрагу, він потонув, то всі починання сплячого в майбутньому зазнають провалу.

Білий голуб у сні

Роздумуєте над тим, до чого сниться тримати голубник будинку? Найчастіше подібний сон є відображенням внутрішніх переживань. Швидше за все, ви хочете забезпечити своїх близьких великими матеріальними благами. А ось згідно з тлумаченням сну, на думку Апостола Кананіта, якщо дівчині довелося бачити уві сні голубник, то в реальності вона зможе дізнатися свою суперницю ближче. До чого сниться окільцювати голуба і відправити з ним звістку? До нежданої приємної новини.

А ось полює в сні на голуба, на думку Міллера — поганий знак. Постарайтеся стримати свої погані нахили.

Голуби на куполах обіцяють сновидінню підтримаю понад. Якщо витягніть пташенят із гнізда — чекайте гостей. Візьмете їх у руки — бійтеся невдач. А от годувати голуба віщує тільки хороше.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: