Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий пес до чого сниться?

Сонник білий пес до чого сниться?

Білий пес тлумачення сонника

Помітили уві сні білого пса? Це дуже хороший, добрий знак. По-перше, собака — друг, захисник. По-друге, світлий колір шерсті вказують на благородство, чистоту помислів. Якщо хочете знати точніше, до чого сниться білий пес, то згадайте максимальне число деталей опівнічного бачення.

Що скаже Міллер?

Густав Міллер, психолог і автор популярного сонника, докладно пояснює, до чого може приснитися пес білої масті. Загальне тлумачення зводиться до того, що в долі сновидця відбудуться важливі події. Які саме, можуть підказати деталі нічного бачення.

Якщо довелося уві сні вигулювати породистого вихованця, то великі шанси отримати величезне стан, розбагатіти. Приснився собака вкусила? Тоді треба чекати наяву наполегливих залицянь з боку представників протилежної статі. Уві сні почули ревіння тварини за спиною? Будьте обережні з колегами, серед них можуть ховатися недоброзичливці, спритно плетуть інтриги, — попереджає сонник. Уві сні зустріли добру білу псину? Відмінно, такий сюжет пророкує корисне знайомство з впливовими персонами.

Собака буває кусючою…

Якщо в сновидінні помітили брудну, втомлену, хвору собаку білої масті, то будьте насторожі. Особливо обережним треба бути в словах і виразах, адресованих колег і, тим більше, начальству. Навіть найнешкідливіша жарт може бути витлумачена як образливий натяк, — застерігає сонник. Тлумачення цього сюжету посилюється, якщо уві сні з’явилася розлючений собака.

Агресивна, недоглянута дворняга в дрімоті передрікає підступи конкурентів, невдачі, проблеми зі здоров’ям і навіть зрада коханої людини в самий складний момент. Тому проявіть особливу увагу і пильність наяву, якщо в сонному сюжеті довелося тікати, відбиватися або просто знаходитися поруч з такою твариною.

Привидевшийся білий пес гарчав нишком за спиною? Подбайте про своє здоров’я, тому що наяву можливі перші симптоми прогресуючої хвороби.

Знахідки і зустрічі

Доведеться зайнятися пошуками якоїсь пропажі — ось до чого приснилося, що розчісували шерсть білого собаки. І чим довше уві сні була шерсть, тим довше доведеться шукати якусь штучку в реальності. Згідно сонником, в результаті ви обов’язково знайдете пропажу.

Нострадамус ж вважає, що незабаром після пробудження завітає давній знайомий, з яким сплячий розлучився і не бачився багато років. Надалі з цією людиною сновидець буде поруч.

А якщо це було сновидінням закоханого, то він в реальності помириться з предметом зітхань. Ще одне тлумачення: колишні товариші простять один одному образи і знову будуть разом.

З вихованцем на прогулянці

До чого снилося, ніби выгуливаете пса білої масті на повідку? До того, що наближається вдалий момент для втілення будь-якого задуму, просування ідеї. Крім того, Сучасний сонник віщує, що розпочату справу обов’язково завершиться успішно і з чималим прибутком. І в цьому допоможуть вірні товариші або порядні партнери.

Неодруженим і незаміжнім такий сон обіцяє знайомство. Але є один цікавий момент: новий партнер виявиться винахідливий у сексі, з них точно не буде нудно. Сонник припускає, що ця людина швидко набридне вам здасться настирливим і зухвалим. Як не дивно, але зі сторони ваші відносини будуть виглядати ідеальними, що може викликати заздрість у друзів. Тому будьте напоготові, остерігайтеся суперництва і ревнощів, якщо в нічний фантазії вам довелося прогулюватися з пекінесом, болонкою, спанієлем білого забарвлення.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: