Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біле кошеня до чого сниться?

Сонник біле кошеня до чого сниться?

Біле кошеня тлумачення сонника

Невинність і чистоту — ось що символізує біле кошеня уві сні. А якщо їх багато і всі вони від однієї кішки, то сонник припускає, що сплячий славиться своєю простодушністю і відвертістю. Тому снотолкователи радять не довіряти першому зустрічному, не розповідати йому таємниць, інакше пройдисвіти або скористаються шахраї наївністю сновидця в своїх корисливих цілях, а то і підставлять його. До чого ж ще може приснитися біле кошеня?

Попередження Міллера

Як психолог Міллер, інтерпретуючи бачення про білих кошенят, насамперед і згадує про наївності сновидця. Ось тому він попереджає юних дівчат, в дрімоті любовавшихся білявими пухнастиками, пам’ятати, що кавалери бувають щедрі на обіцянки, але не всьому можна довіряти і вірити.

Більш докладно в соннику Густава Міллера описується сюжет про кішку і її белошерстных дитинчат. Так, якщо у сні у пухнастою матусі всього один, який нудьгує без компанії, то в реальності сплячого будуть долати сумніви.

Якщо кошенят було кілька, не виключено, що сновидець стане мішенню для жартівників і любителів робити єхидні зауваження. Помітили, поки спали, що навколо котячого виводка накопичилося багато вовни? Пліткарі і злостивці почнуть діяти за спиною сплячого, поширювати чутки, будувати підступи.

Уві сні бачили веселих грайливих малюків? До чого сниться така компанія? На жаль, доведеться пережити зраду, вероломную зраду.

Згідно з тлумаченням сну по соннику Міллера, якщо самотня дівчина побачила чорно-білого кошеняти уві сні, то в повсякденності їй слід уникати чоловіків — ловеласів.

А якщо приснився кошеня на руках, то справа приймає зовсім неприємний поворот. Подібний епізод попереджає чоловіків про обережність. Насправді хтось хоче вас обдурити, що негативно позначиться на діловій і фінансовій стороні питання.

Але це далеко не всі тлумачення. Так, агресивна кицька по Сімейному сонником, застерігає від поспішного невдалого шлюбу.

А якщо приснився біле кошенятко з блохами, сновидця чекають проблеми в спілкуванні з колегами та друзями. Однак подібний сон не торкнеться сімейні взаємини.

Блохи у сні закликають дотримуватися обережність у взаєминах зі своїм оточенням. Бути може, хтось поряд замишляє щодо вас недобре.

Позитивні тлумачення сну

Приснилося, що пухнастик втік від вас? Заспокойтеся, ваші труднощі вирішаться самі собою або тимчасово відкладуться. А ваші вороги переключать свою увагу на інший об’єкт. Адже сни найчастіше є проекцією подій з реальності.

Чорно-білий вихованець уві сні обіцяє радісні події. Однак дуже скоро сновидець знову зануриться в низку невдач і проблем. Вам слід взяти все, що дає тимчасовий перепочинок.

Роздумуєте над тим, до чого сниться безліч чорно-білих і одношерстих кошенят в крові? Подібне бачення вважається добрим знаком. Насправді ви зможете успішно розібратися з усіма своїми проблемами.

Також на питання, до чого сниться біле кошеня на руках, є відповідь і у Фрейда. Згідно його тлумачення сну, спляча людина підсвідомо прагне забороненого. Приміром, інтимному зв’язку з юними особами, або ж партнерами тієї ж статі.

Пророцтва Ванги

Вам пощастить, обранець виявиться добрим чоловіком (дружиною), з яким щасливо проживете довгі роки — ось до чого, за пророкування Ванги, снилися крихітні білі кошенята. Ясновидиця радить не сумніватися і приймати пропозицію руки і серця від коханої людини.

Ще краще, коли уві сні мама кішка привела свій виводок прямо до вас в будинок. Такий сюжет, за словами Ванги, підказує: чоловік буде добрим і щедрим. А якщо пригрезившиеся малюки мали чорно-біле забарвлення, то будьте впевнені, що інтуїція не підведе, і ви приймете по пробудженню вірне доленосне рішення.

Тримайте вухо гостро

Проявіть розбірливість в зв’язки і знайомства — ось до чого приснилися сліпі, кинуті кішкою котенята. Сонник застерігає від спілкування з аферистами, прощелыгами і мисливцями за чужими грошима. Будьте особливо обережні, якщо котики уві сні примудрилися подряпати, вкусити вас.

Запам’яталося, що зі сну білі крихти безпорадно розповзалися по сторонах у пошуках матері? Тоді врахуйте, що в реальності вам хтось активно перемиває кісточки. І найгірше, що безглуздим чуткам, поширюваним вашими недоброзичливцями, вірять багато людей. А це згубно позначиться на вашій репутації, — зауважує сонник.

Інші цікаві тлумачення

Яким би милим не здавався представник сімейства котячих з білою шерстю, тільки звільнившись від нього можна розраховувати на успіх в реальності. Цього дотримується Англійський сонник Зэдкиеля. При цьому спосіб позбавлення може бути будь-якою. Наприклад, білий пухнастик в крові є підтвердженням вашого дорослішання. Того, що ви повністю усвідомлюєте до чого приведуть ваші вчинки.

Розмірковуючи над тим, до чого сниться біле кошеня, за відповіддю можете звернутися і до Китайського сонником. Так, Чжоу Гуна впевнений, що визначальне значення в тлумачення сну має забарвлення пухнастика. Білий є символом помилок. Кошеня цього забарвлення, що приснилося уві сні, попереджає про можливу помилку в дійсності, наслідки якої будуть жахливі.

Чорно-біле забарвлення

За версією Нострадамуса кошеня з білою шерстю — знак, що вказує на щасливе, благополучне майбутнє сплячого, відмінні перспективи, що відкриваються перед ним. Коли уві сні кошенята були спокійними, то в реальності не буде приводу для переживань, хвилювань, побоювань, — обіцяє сонник.

До чого сняться кошенята чорно-білого окрасу? Це передвістя блискавичного збагачення, легкого заробітку, везіння. А якщо в сновидінні ви спостерігали за ними з розчуленням і сміялися, то тоді і в дійсності станете учасником забавних пригод, відчуєте яскраві емоції. Як натякає сонник, можливо, що хтось зізнається вам у своїх почуттях, а хтось несподівано швидко підніметься вгору по кар’єрних сходах.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: