Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий кіт до чого сниться?

Сонник білий кіт до чого сниться?

Білий кіт тлумачення сонника

Розшифровуючи, до чого сниться білий кіт, провидці говорять про приховану небезпеку, яку символізує тварина. Поруч є друг, ви всебічно йому довіряєте. Але насправді він веде свою гру. Сонник радить придивитися не тільки до оточуючих, але і уважно стежити за подіями, здоров’ям. Можлива поява неоднозначних обставин. Правильніше буде спробувати повністю контролювати ситуацію, не сподіваючись на підтримку оточуючих. Але сонник іноді трактує мрію і в позитивному контексті, обіцяючи людині радісні несподіванки і веселощі.

Тлумачення Ванги

Біле забарвлення тварини віщує фінансові складності. Неприємності можуть виявитися дрібними, наприклад, затримка зарплати, або серйозними — звільнення з роботи.

Сонник Ванги поділяє мрії в залежності від статі людини.

Якщо білий звір, привидевшийся чоловікові, безпородний, можуть розвинутися хвороби ШКТ. Щоб не допустити цього, налагодьте режим харчування.

До чого сниться два тварин, один з яких білосніжний. Значить, людина стоїть перед складним вибором. Якщо другий рудий — родичі живуть за його рахунок.

До чого сниться білий кіт жінці? Ванга попереджає — її спробують втягнути в сумнівну підприємство, яке призведе до неприємностей.

Годувати звіра зі світлою шерстю уві сні передвіщає — проблеми вирішаться нескоро, приготуйтеся до довгого очікування.

Бійка білого і чорного (або рудого) котів розшифровується як безкінечні сварки та конфлікти в родині.

Передбачення Міллера

Сонник Міллера попереджає — це тварина в грезе віщує великі неприємності. Головна небезпека в тому, що коли ще можливо виправити ситуацію, все виглядає благополучно. Ймовірно, джерелом проблем є особистість, якій повністю довіряють. Ця людина знає всі ваші слабкості і легко використовує положення речей собі на благо.

До чого сниться білий і пухнастий котик? Ви нерозбірливі в спілкуванні. Люди, які виглядають люб’язними і доброзичливими, швидше за все, аферисти або представники тоталітарної секти. Сонник рекомендує не довіряти новим знайомим, не ділитися з ними, присвячуючи в потаємні плани. Наслідки можуть стати невиправними.

Якщо жінці приснився білий кіт, рекомендують придивитися до поведінки її супутника або дружина. Дане бачення говорить про схильність чоловіка до зрад. Його невтомності, велелюбності і винахідливості може позаздрити березневий кіт.

Проявіть особливу обережність

До чого сниться білий кіт, привільно розвалений на руках? У вас з’явився підступний недоброзичливець. Він майстерно маніпулює людьми. Мусульманський сонник звертає увагу, що є ризик потрапити в брудну історію і зіпсувати репутацію, у той час як противник в очах оточуючих залишиться «білим і пухнастим».

Сонник Езопа закликає подбати про здоров’я, можливі проблеми з органами дихання, у астматиків трапиться важкий напад.

Крім того, провидці попереджають: білосніжні коти у сні є перед глобальними змінами. Зараз вирішується ваша доля. У будь-який момент звичний спосіб життя може впасти, і ви покатитесь вниз. Багато що залежить від ваших вчинків, моральних принципів і сили волі.

Чорно-білий кіт у сні означає — давній приятель вразить своїми можливостями. Адже здавалося, про цю людину ви знаєте все.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: