Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий заєць до чого сниться?

Сонник білий заєць до чого сниться?

Білий заєць тлумачення сонника

Спритний заєць і уві сні за звичкою «заплутує сліди». Його поява може передувати сум’ятті у справах, незапланованих витрат. Але іноді таке бачення, навпаки, обіцяє успіх, якісь великі придбання. Зрозуміти, до чого сниться білий заєць, підкажуть його поведінку і всі інші деталі.

Міллер попереджає

У соннику Густава Міллера є чимало тлумачень про зайців. Якщо білосніжний косою утікає від вас уві сні що є сечі, то на думку Міллера наяву ви ризикуєте втратити щось цінне або упустити щось важливе. Але якщо в нічний фантазії вдалося зловити зайця, то будьте спокійні, в реальності ви здобудете перемогу, досягнете бажаної мети.

До чого сниться білий заєць, якого ось-ось наздоженуть мисливські пси? До того, що належить виступити в ролі дипломата і парламентера, щоб «загасити» багаття ворожнечі і суперечок між родичами, — підказує сонник.

Що буде з фінансами?

Приснився заєць-біляк, мирно щиплющие травичку? Подібний сюжет, за сонником, пророкує вдалі придбання і матеріальне благополуччя. Фортуна явно на боці режиму, особливо в тому випадку, якщо він наважиться зіграти в казино, лотереї чи ризикне зайнятися авантюрним бізнес-проектом. Так чи інакше, сновидець заробить великі гроші.

Але якщо в опівнічної грезе білий заєць вирвався з рук і втік, то гроші в реальності треба економити. Не виключено, що сновидець потрапить у скрутне фінансове становище. Особливо обережно треба витрачати кошти, якщо уві сні сталося вбити косого.

Близькі родичі

До чого приснилися білий зайчик і кролик, принюхивающиеся до одного одному? Ви надмірно боязкі, нерішучі, — припускає сонник, — вас лякає будь-яка ініціатива. Ви залишаєтеся в тіні, побоюючись висловлювати свої судження. Не можна бути таким скромником, це шкодить вашій кар’єрі і взагалі заважає в житті.

Коли уві сні кролик і заєць б’ються, знайте, що прийшла пора заявити про себе. Не бійтеся говорити прямо і чесно. І головне, навчитеся твердо вимовляти слово «ні», це допоможе вам позбутися багатьох комплексів, вирішить масу проблем.

Про ощадливість і працездатності

Спляча людина славиться своєю домовитостью і працездатністю — ось до чого снився білосніжний заєць в компанії з білкою. Остання славиться своєю запасливостью, збирає горіхи, гриби, ягоди. А косою, як правило, дивовижно енергійний, заповзятливий. Ось тому сонник обіцяє після такого бачення помітне просування по кар’єрних сходах, підвищення соціального статусу, а також матеріальний добробут. Всього цього сплячий доб’ється завдяки тим самим якостей, які характерні для пригрезившихся білочки і зайця.

Уві сні заєць-біляк що постійно пережовував? До чого снився такий сюжет? Згідно з Мусульманським сонником, сплячий зуміє накопичити пристойну суму, щоб втілити свою мрію.

Поведінка косого

Якщо вранці згадайте, як вів себе білий заєць, то точніше дізнаєтеся з сонників, до чого приснився.

Якщо уві сні зайчик прямо у вас на очах почав линяти, змінюючи шкірку з білої зимової на літню сіру, то серед ваших товаришів є особистість лицемірна, здатна зрадити, підставити.

Білий заєць величезного розміру в нічний грезе — це символ швидких та стрімких змін, здатних кардинально змінити долю сновидця. Дресирований звірятко підказує, що належить приємний вечір в теплій компанії. А якщо уві сні довелося спостерігати, як зайчиха народжує своє потомство, то знайте, в реальності зірвете великий куш: можете виграти в лотерею, отримати цінний приз, величезний спадок, — натякає сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: