Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий пісок до чого сниться?

Сонник білий пісок до чого сниться?

Білий пісок тлумачення сонника

Незвичайне нічне бачення, яке запам’яталося завдяки яскравою деталі — білому піску — тлумачиться досить благополучно. Вважається, що такий сон пророкує сприятливий збіг обставин. Але все ж потрібно пригадати й інші нюанси сновидіння, щоб розшифрувати його якомога точніше.

Філософія образу

Сонники пісок — це образне уявлення людського буття, життя, яке протікає подібно піщин у нескінченності світобудови.

До чого сниться білий пісок? До того, що прийшла пора задуматися про сенс життя, відкинувши на час поточні справи. Сонник підказує, що поки не відбудеться ніяких кардинальних змін, але цей тайм-аут дан для глибокого осмислення поведінки, цілей, установок, принципів. Можливо, ви отримаєте від оточуючих якісь цінні поради, скориставшись якими зможете запобігти неприємності, уникнути бід, нещасть.

Куди витікають гроші?

У долі сновидця все ж відбуваються хай і непомітні, не глобальні, але зміни. І вони поволі мають неабиякий вплив. До збільшення доходів — ось до чого іноді може приснитися білий пісок. Майбутні фінансові операції будуть прибутковими, але все ж треба обачно витрачати отримані гроші, інакше вони витечуть подібно піску, — попереджає сонник.

Трактування Міллера

Якщо пісок у сні потрапив в очі, то психолог Густав Міллер припускає, що ви насправді безглуздо упорствуете, не бажаючи визнавати очевидні речі. Подумайте, може варто змінити свою точку зору?

Сміття або золоті крупинки?

Ви явно недооцінюєте себе — ось до чого сниться чистий білий пісок. Якщо уві сні пересыпаете його з однієї долоні в іншу, знайте, що належить впоратися з низкою дрібних, але прикрих проблем. Вони лише відволікають від серйозної роботи, — уточнює сонник.

А ось брудний пісок в сні — знак того, що людина, якій ви довіряєте, підведе, зрадить вас. Серед піщинок у сні вдалося виявити крупинки золота? Прекрасне знак, що обіцяє нагороду за сумлінну працю і терпіння.

Піщане узбережжя

Морський білий пісок, згідно сонникам, — прикмета прийдешніх радості і задоволення. Білосніжний піщаний берег уві сні — наяву людина почне більш серйозно ставитися до того, що відбувається навколо, аналізувати, філософствувати, намагаючись осягнути глибинну суть речей і своє власне «я».

Цікаво, що білий піщаний пляж в сновидінні бідного, нужденного людини може послужити знаменням, що всі його матеріальні проблеми залишаться в минулому і надалі в реальності йому не доведеться більше економити. А всім іншим сновидцам приснилася така картина обіцяє завершення судової тяганини, яка вирішиться на користь сплячого.

Дуже потрібно відпочити!

Втім, є й інші передбачення щодо того, до чого може приснитися білий пісок на міському пляжі. Подібний сюжет може вказувати, що ви тримаєте марку, стежте за своїм зовнішнім виглядом, намагаючись не демонтувати оточуючим втому. Не пора насправді дати собі можливість розслабитися, — натякає сонник, — інакше скажений темп життя остаточно вимотає вас, і потім доведеться більше часу і грошей витрачати на ліки.

Той, хто уві сні побачив акуратну пісочницю, точно мріє хоча б на один день повернутися в дитинство або відчути себе вільним від повсякденних «дорослих» обов’язків.

Небезпечні сигнали

Коли в нічний фантасмагорії ви потрапляєте в піщаний кар’єр і не можете вийти з нього, вранці задумайтеся: може бути, щоб вирішити поставлену задачу, треба діяти інакше, шукати обхідні шляхи.

Але якщо в сновидінні довелося працювати в кар’єрі — возити тачки, вантажити пісок — остерігайтеся обману та помилки, яку можна здійснити через свою довірливість.

Деталі мрії

Прокинувшись, не можете згадати, як розвивалися події в нічному видінні? Не біда, навіть за фрагментами сну можна розгадати його сенс.

Той, хто брав у руки пісок кольору снігу, в реальності зуміє розбагатіти. А той, хто розкидав, буде страждати із-за невизначеності у взаєминах з якоїсь персоною. Пересипати піщинки в руках у сні — знак невпевненості, сумнівів.

Поливати пісок у сні — до марних клопотів, марним витратам.

У грезе присіли на піщану дюну? Відмінно, сонник вважає, що скоро зустрінете старого знайомого. Лежати на піску в сновидінні вдається тому, хто наяву здобув пошану, любов, славу.

До чого снилося, як продавали білий пісок? Це прикмета, що розпочата справа завершиться провалом. А якщо запропонували купити пісочку в нічний грезе, не погоджуйтеся ні на які спокусливі пропозиції, — підказує сонник.

Сумна звістка здалеку, на жаль, отримає той, хто в ночі брів по піщаних барханах, насилу переставляючи ноги.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: