Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий півень до чого сниться?

Сонник білий півень до чого сниться?

Білий півень тлумачення сонника

Півні славляться свої грізним характером, зарозумілістю і непередбачуваністю. Якщо уві сні побачили такого «бійця» з гребінцем, то будьте готові морально до емоційного з’ясування стосунків з ким-то, сварок. А до чого сниться білий півень? В даному випадку сонники пропонують зовсім інші тлумачення. Загальний прогноз такий: у житті відбудеться чимало яскравих подій, не тільки негативних.

З сонника Міллера

Американець Густав Міллер вважає, що білий півень у сні — знак, що передвіщає настання сприятливого періоду в долі людини. У нього з’явиться можливість завоювати повагу колег, земляків, словом, стати важливою, шанованою персоною. І тут головне не «вхопити зірку», не перетворитися у пихатого, чванливого людини.

До вдалому шлюбу — ось до чого снилося, як співає білий півень. Правда, необхідно пригадати, коли в сновидінні птах подала голос. Якщо на зорі або вдень, то чудово, а ось нічні або вечірні півнячі «куплети» — передвістя сліз і печалі.

Особистість сновидця

Точніше зрозуміти, до чого сниться білий півень, допоможе і особистість людини, його вік, стать.

Якщо бійцівська птах привидівся уві сні юнакові, то в реальності молодий чоловік вразить усіх своєю енергією, силою, прагненням виділитися.

Чоловікові більш старшого віку білосніжний півень в нічному видінні пророкує корисні зв’язки і знайомства.

До чого сниться жінці такий образ? Незаміжній дамі — до швидкої зустрічі з судженим, вступу в шлюб. А сновидица, вже має сім’ю, після такого бачення помітно підвищить свій авторитет в очах оточуючих.

Пташині бої

Якщо уві сні побачили бойову птицю, бере участь у півнячих боях, то сонник попереджає: в реальності вам доведеться відстоювати свої інтереси, битися з суперниками.

Але коли в нічний фантазії пернатий боєць отримав поранення, і на його білому пір’ї помітні сліди крові, то варто на якийсь час відмовитися від намічених планів, так як велика ймовірність провалу, збитків, втрат.

Ось і Східний сонник вказує на те, що білокрилий півень, нападник в нічний грезе на чорного — передвістя провалів. Вашою помилкою відразу ж скористаються недруги, тільки і чекають невірного кроку з вашого боку. Не починайте ніяких важливих справ найближчим часом.

Курячий проводир

Добрі звістки від одного сновидіння пророкує про чинно шествующем з пташиного двору півні, який час від часу підбадьорює своїх курочок дзвінким «кукареку».

Коли уві сні курячий ватажок сміливо злетів на вершину паркану, радійте, бо насправді представиться можливість відмінно заробити. Злетів на козирок сонний півень теж обіцяє підвищення окладу або переведення на більш значущу, відповідальну посаду.

Подарунки та сюрпризи від друзів — ось що пророкує сновидіння, в якому вам презентують білосніжного півника.

Цирковий артист

У Місячному соннику є трактування щодо того, до чого уві сні сталося дивитися за виступом циркового півня. Якщо побачений пернатий зумів виконати безпомилково трюки і команди дресирувальника, то скоро виповниться заповітне бажання. Таке ж застереження можна знайти і в снотолкователе пастора Лоффа.

Але якщо уві сні білокрилий цирковий півник вів себе агресивно, не бажаючи підкорятися і слухати команди, то попереду сварки, скандали, суперечки з близькими. Циганський сонник натякає, що у сплячої взагалі зникає бажання спілкуватися з ким-небудь. Тому найбільш вірним рішенням буде усамітнитися, відпочити, зібратися з думками.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: