Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий тигр до чого сниться?

Сонник білий тигр до чого сниться?

Білий тигр тлумачення сонника

Більшість людей відчуває симпатію до «великих кішок», залишаючись, цілком обґрунтовано, на великій від них відстані. Всі представники цього сімейства мають свою особливу стати і грацію, що приводить в захоплення. Однак на їхньому фоні виділяється казковий білий тигр, що вражає красою і величчю.

Білий тигр – досить рідкісна тварина в природі, тому його часто забирають в якості експоната в зоопарк. Так до чого сниться білий тигр? Що віщує появу цього чудового створення в нічному видінні? Сонник допоможе розшифрувати поява хижака, однак слід згадати подробиці нічного бачення.

Спостереження за тигром з боку

Те, білий тигр до чого сниться, залежить від його поведінки. Він передвіщає несподівану подію або звістку в житті. В залежності від настрою тваринного Місячний і Весняний сонники пропонують два варіанти тлумачень. Врівноважений неагресивний звір попереджає про приємною випадковості або незапланований сюрприз, загрозливе тварина обіцяє несподівані проблеми і неприємності.

Явище білого тигра у сні говорить про наявність у вашому житті незакінчених справ, невирішених проблем. Це хвилює вас. Завершити все почате, щоб поліпшити свій психологічний стан.

Якщо вам приснився білий тигр значних розмірів з їжею у пащі, не варто переживати. Подібне явище – добрий знак. Сонник Ванги обіцяє схвалення вашої діяльності з боку начальства.

До чого сниться чути тигряче гарчання уві сні, але не бачити джерело звуку, свідчить про наявність серед вашого оточення прихованого недоброзичливця. Варто уважніше придивитися до знайомих, щоб обчислити його, інакше наживете собі зайвих проблем.

Серйозну боротьбу в дійсності віщує перетворення білого тигра уві сні. Сонник Міллера відносить подібний сюжет до суперництва з самим собою, перелому деяких цінностей і зміну пріоритетів.

Агресія тварини

Ричить білий тигр у сні, що захищає тигреня, передвіщає виникнення необхідності боротися за свої права і відстоювати інтереси насправді.

Якщо уві сні ви вбили нападника звіра, в реальності вам вдасться впоратися з конкурентами без особливих зусиль.

Поява тікає від вас білого тигра уві сні загрожує підвищенням на роботі, зміною робочого місця, як стверджує східний сонник.

До чого сниться, слі уві сні білий тигр напав на вас, а ви не відчули біль, насправді вдасться впоратися з навалившимися складнощами. Неприємності і проблеми зникнуть так само швидко, як і з’явилися.

Спілкування і контакт з тигром

Доброю ознакою є входження білого тигра до вас в будинок. Всі бажання і плани на найближче майбутнє здійсняться.

Сонник білого тигра, забавляющегося зі своїми тигренятами, також відносить до хорошого знаку. Незабаром вас відвідають гості з дітьми.

Якщо ви сиділи зверху на білому тигре в сновидінні, не бійтеся виникаючих проблем. Невдачі на роботі і вдома будуть скороминущі.

Тлумачення сну білого тигра, що грає з вами, має доленосне значення. Найближчим часом ви познайомитеся зі статечним людиною, здатним взяти над вами непряме заступництво. Однак існує і погане значення такого сновидіння – наявність заздрісного товариша, здатного зіпсувати життя.

Якщо вам приснилося, що ви є цирковим дресирувальником, виступаючим з білими тиграми, будьте обережні з заходами в дійсності, в яких берете участь. Велика ймовірність нажити неприємностей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: