Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чужа квартира до чого сниться?

Сонник чужа квартира до чого сниться?

Чужа квартира тлумачення сонника

Зміни, суттєві зміни у долі — ось до чого часто сниться чужа квартира. Але сонники знайдуться й більш цікаві, корисні і детальні коментарі щодо цього бачення. Головне, вранці згадати всі можливі деталі приснившегося.

Що підкаже Міллер?

Цікаву розшифровку, до чого сниться чужа квартира, пропонує психолог Густав Міллер. Він запевняє, що хороша, розкішна обстановка в пригрезившемся чужому житлі обіцяє тому, хто спить раптове збагачення. Можливо, це буде спадщину або прибуток від якоїсь афери.

Ще більш примітним є той факт, що в миллеровском соннику цей же сюжет пророкує жінці вдале заміжжя. Правда важливо врахувати й те, що якщо квартира була обставлена скромно, то в реальності не можна розраховувати на щедрі дарунки долі.

Застереження

До чого приснилося, що опинилися в чужій квартирі? До того, що кохана людина не вірний вам, сумно констатує сонник. Цей же сюжет трактується і як застереження, що хтось намагається нашкодити тому, хто спить.

А от якщо в сновидінні ви гостюєте у рідних чи друзів, то це добра прикмета, що наяву чекає підвищення по службі.

Довелося в нічний грезе виявити ключі від квартири сторонньої особи? Тоді в реальності вам стане відома важлива таємна інформація. А якщо, поки спали, ви ще й відкрили двері за допомогою цього ключа, то ви зумієте правильно розпорядитися отриманими відомостями.

Погано, якщо двері в нічному видінні була наглухо замкнутими. Це передвістя конфлікту, сварки з друзями.

Тимчасове місце проживання

Уві сні довелося жити в чужій квартирі? Бережіться, адже сонник пророкує незручну ситуацію, яка може згубно позначитися на репутації.

Початок нового проекту або вступ у шлюб — ось до чого сниться, що знімаєте житло. Якщо в нічний фантазії побачили, що спите в чужій квартирі, то це свідчення того, що ви не можете впоратися з такою рисою характеру, як заздрість. Правда, якщо в грезе спали у друзів, знайомих, не хвилюйтеся, сонник обіцяє щастя.

У нічний грезе опритомніли в чужій спальні? О, це ознака того, що спровокуєте ревнощі партнера. А от сон про те, що господарі житла раптом будять вас, підказує, що знайдете хорошу роботу.

Куди вплутуєтеся

Безцеремонне втручання в справи інших людей, яке потягне за собою неприємності — ось до чого сниться чужа квартира. А якщо сновидець виявляє, що знаходиться в офісному центрі або готелі, то наяву він явно соромиться проявити свої здібності та можливості в повній мірі, каже сонник.

Дуже скоро дівка піде під вінець — ось до чого їй снилася чужа квартира. А для жінки цей сон — провісник нового роману. Втім, і чоловікові належить романтичне знайомство наяву, але воно буде нетривалим.

Без запрошення

Приснилося, що без запрошення зайшли в оселю сторонньої людини? Нічого страшного, заспокоює сонник, просто в реалі ви долучитеся до групи однодумців, позику місце в колективі.

Взагалі відвідування в нічний грезе чужого будинку без запрошення асоціюється з втручанням в чуже життя. Але якщо вас запросили ввійти, то це сигнал — комусь потрібна допомога, пояснює сонник.

Приниження і досада — от які почуття належить випробувати того, кого уві сні не пустили далі передпокою, не запросили увійти.

Які шанси?

Вартість, спосіб, вид, стан привидевшейся обстановки допоможе дізнатися, до чого сниться чужа квартира. Так прекрасно обставлена, простора, світла може бути пророцтвом небувалої удачі сплячого. Навіть одна величезна, стильно обставлена кімната, по соннику — передвістя того, що скоро збудеться давня мрія.

Все змінюється

Старі зв’язки, які обтяжують, але ви поки не наважилися відмовитися від них — ось до чого сниться покинута чужа квартира, що належить іншому персонажу. А от житло в новобудові по версії сонників знаменує початок нового життєвого етапу.

Побачивши уві сні чужу квартиру з меблями, потрібно бути готовим до різних несподіванок, навіть до таких, які можуть викликати стрес, застерігає сонник. Чому ж тоді привиділося помешкання без меблів? До того, що пора запастися новими знаннями, оволодіти додатковими навичками.

Будинок в безладі

Незапланована спонтанна поїздка або інша чехарда в житті сплячого — ось до чого може приснитися незнайома засмічена квартира. Цей же сюжет може підказувати, що сновидінню за життя належить вирішувати чужі проблеми.

Якщо привидевшаяся чужа квартира була багатою, то з’явиться шанс зміцнити матеріальне становище. Однак, якщо навіть в такому житлі панував бардак, то навряд чи вийде наяву примножити статки.

А що якщо сплячий особисто влаштував гармидер в чужій кімнаті? Така фантасмагорія передрікає важкі часи і бідність.

Приступити до прибирання!

У сновидінні займалися прибиранням в чужому домі? Тоді і насправді вам доведеться вирішувати проблеми сторонніх. Прибирання по соннику — передвістя того, що належить зробити якийсь вибір, прийняти серйозне рішення. Прибирання в опівнічну бачення символізує свободу від обтяжливих обов’язків.

Але часом ці ж дії — свідчення того, що ви насправді перебуваєте під чиїмось сильним впливом. Забиратися в сні за допомогою особливих засобів і пристосувань сниться до того, що упрочите своє фінансове становище. А ось діючи в грезе руками, наяву ви легко позбавитеся від непотрібних вам особистостей, тяготящий зв’язків.

Деталі і подробиці

Інтерпретація сну може різнитися в залежності від того, що саме довелося робити.

Мили підлогу? На жаль, по пробудженню складно буде уникнути конфліктів і навіть скандалів. А ось посуд — знак майбутнього примирення з кимось. Пилосос? Тоді з легкістю позбудетеся від усього зайвого. Виносили сміття? За вами шлейф пліток, спровокованих тим, що якийсь ваш секрет став надбанням громадськості. До чого снилося, що витирали пил? До того, що зникнуть давні проблеми.

Робимо ремонт

Час, сили і нерви витратить сновидець для того, щоб розібратися в справах оточуючих, якщо примарилася чужа квартира, де йде ремонт. Втім, капітально ремонтувати у сні навіть не своє житло не так вже погано, це означає, що сплячий знайде нове застосування своїм здібностям. Клеїли шпалери? Тоді здійсняться мрії.

Є, правда, й інший варіант тлумачень сновидінь про ремонт чужого житла: в родині сплячого можуть виникнути тертя, розбіжності.

Інші передбачення

Сниться потоп? Якщо він відбувається не в вашій квартирі, то сонник натякає: ви відчуваєте тиск з боку якоїсь владної персони.

Нічний кошмар про те, що горить чийсь будинок (при цьому немає жертв), передбачає приплив творчих сил, енергії. Ви виступили у сні в ролі палія? Тоді і в реальності спровокуєте сварку, конфлікт. Коли в нічний грезе житло згоріло повністю, то знайте, ви ризикуєте стати жертвою шахраїв або самі ввяжетесь в аферу, втративши накопичення.

Кримінальні сюжети

Все задумане вийде, і ви залишитеся задоволені результатом — ось як дивно інтерпретує сонник те, до чого сниться, що ви в ролі грабіжника шастаете по чужій квартирі або не заважаєте злочинцю.

А от якщо, поки спали, намагалися затримати злодія-домушника, то і насправді отримаєте нагороду за свої старання. Дивний сюжет, в якому ви, здійснюючи свій злочинний задум, лізете в вікно чужого житла — застереження, що наяву ви можете втратити гроші. А якщо злочинний задум в сновидінні вам вдалося втілити, то в реальності ви дуже часто замислюєтеся над тим, як досягти матеріального благополуччя, розбагатіти.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: