Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чужа сукня до чого сниться?

Сонник чужа сукня до чого сниться?

Чуже плаття тлумачення сонника

Побачили уві сні чужа сукня? Схоже, що вас не влаштовує, як складається ваша доля в даний момент. Так і по відношенню до себе ви налаштовані дуже критично. Ось так приблизно тлумачить сонник бачення про чужих туалетах. Втім, до такого яскравого, що запам’ятовується сюжетом знайдеться ще чимало цікавих трактувань. Деякі з них передбачають негативні події, попереджають про таяться попереду небезпеки. Ось чому так важливо дізнатися, до чого сниться чужа сукня.

Тлумачення Міллера

Міллер, коментуючи сновидіння про чужій сукні, насамперед звертає уваги на вид, якість, стиль виробу. Якщо воно зшите із строкатої тканини, то в реальному житті сплячого відбудуться радикальні зміни. Калейдоскоп майбутніх подій і втішить, і засмутить.

У сні ви одягалися в чуже пошарпане платьишко, тому що власне прийшло в непридатність: порвалося, забруднилося. В справах, і в особистому житті чекають проблеми, але не падайте духом, вони цілком переборні, надихає сонник.

А до чого сниться міряти чужий розкішний наряд, виглядає особливо зухвало на тлі вашого скромного шати? До того, що наяву партнер буде страшно ревнувати вас, що і стане причиною конфліктів та непорозумінь.

Привидевшееся чужа сукня вам точно не підходив за розміром? Це символ того, що вступаєте в новий життєвий етап. Остерігайтеся, якщо в нічний грезе помітили обноски, що належать незнайомці, це вказує на помилки із-за вашої довірливості та наївності.

Бувалі вбрання

У Східному соннику знайдеться розшифровка бачення про те, що ви приміряєте на себе чужий наряд у вінтажному стилі. Старовинний, але поношений наряд уві сні — це раду провести ревізію в гардеробі насправді. Швидше за все, там повно непотрібних, невідповідних речей, просто захаращують простір.

Сонник Майя алегорично трактує цей же сюжет: викинути геть слід не тільки непотрібні речі з шифоньеров, але і накопичений негатив, абстрагуватися від несуттєвих проблем, нав’язливих особистостей, баласту порожньої інформації.

З філософії стародавніх китайців сама по собі одяг — це лише оболонка, не впливає на внутрішню, духовну сутність людини. Мабуть тому в соннику Жовтого Імператора сказано, що не варто брати до уваги те, як був одягнений чоловік в нічний грезе, адже, прокинувшись, він знову стане самим собою.

Весільні і похоронні

Спите і бачите весільна сукня, приготоване для іншої дівчини? Якщо ви поки не заміжня, то будьте напоготові: не виключено появу підступної суперниці.

Якщо ж у нічний фантазії ви берете весільний туалет напрокат, то, швидше за все, самі перейти комусь дорогу, спокусивши вподобаного вам юнака. Але ця перемога виявиться пірровою, так як незабаром хлопець схаменеться і повернеться до колишньої коханої.

Конфлікти, скандали в родині — ось що передрікає замужній дамі сновидіння про чужому весільній сукні. Сонник уточнює, що, образившись на чоловіка, сновидица може пуститися у всі тяжкі і навіть знайти собі коханця.

Напевно незатишно почувається вранці той, кому уві сні довелося приміряти чужу траурне вбрання. Для дами це бачення — передвістя сварки з подругою. Причина — підлу поведінку колишньої приятельки.

Важливі деталі

Якщо, прокинувшись вранці, пам’ятайте в подробицях, що відбувалося уві сні, то це допоможе точніше розшифрувати, до чого сниться чужа сукня.

Скажімо, якщо побачили себе одягненої в чужій туалет, то життя складеться так, що вам доведеться підлаштовуватися під чиїсь вимоги. Примірка чужого вбрання, згідно сонником, обіцяє появу суперниці.

Якщо уві сні чоловік раптом одягає на себе жіноче плаття, то наяву його можуть обдурити, втягнути в аферу. А ось пані цей же сюжет загрожує тим, що вона стане жертвою досвідченого спокусника.

До чого сниться міряти сукні знайомих? Схоже, ви стали проявляти надмірну цікавість. А якщо уві сні захоплювалися тим, як були одягнені подруги, то періодично відчуваєте напади заздрості.

Про здоров’я терміново треба потурбуватися того, хто уві сні не впізнав себе в дзеркалі, одягнувши чужа сукня.

Процес примірки

Дуже оригінальна трактування до бачення про те, що ви приміряєте, сарафан знайомої вам особи, є в сонник Хассе. Там сказано, що ви підсвідомо копіюєте манери господині шати і хочете в реальності бути схожою на неї.

Однак є й ще одне пророкування до такого бачення. Часом примірка чужої речі уві сні — це знак того, що вам в реальності належить зіткнутися з тими ж труднощами, що зараз відчуває власник цього шати.

Якщо не вперше примарилася примірка чужих шат, то з точки зору Мусульманського сонника це свідчить про те, що ви незадоволені своєю зовнішністю, соціальним становищем, всіма шляхами прагнучи «влізти в чужу шкуру». Але подумайте, чи варта така гра свічок? Знайдіть свій власний шлях, не заздріть, не нервуйте, не поспішайте, і все у вас вийде.

Прогноз неприємностей

В сонник Ванги сказано, що неприємності в реальності чекають того, хто надів чужий одяг і випробував при цьому якийсь дискомфорт. Привиділося, що сукня з чужого плеча явно не йде вам і псує загальне враження? Тоді бережіться наяву прикрих помилок.

Приснилося, що одягли чиїсь обноски? На жаль, це ознака того, що Фортуна на певний період явно забуде про вас. Навіть не сподівайтеся на нові цікаві пропозиції і на увагу вакансій вам особистостей.

У Бабусиній соннику можна знайти практично діагноз. Так людина, яка уві сні одягнувся в чужа сукня, яке дісталося йому незаконно, швидше за все, страждає захворюванням нирок.

Добрі прикмети

До чого сниться одягати чужа сукня, яке виглядає розкішно і викликає приємні тактильні відчуття? За сонником Мандрівника це знак того, що обставини складуться на користь сплячої персони.

Правда, в сонник Езопа майже такий же сюжет — рекомендація, що прийшла пора змінити свій погляд на багато речей навкруги, дозволяє процвітати, а не животіти і сумувати на самоті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: