Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чужі діти до чого сняться?

Сонник чужі діти до чого сняться?

Чужі діти тлумачення сонника

Уві сні помітили чужих дітей? Що означає такий сюжет? Чекайте новин. Але вони можуть бути різними в залежності від того, як вели себе пригрезившиеся дітлахи. Якщо здалося, що дітки бадьорі і веселі, то і вести будуть добрими. А ось сумні і приболевшие уві сні малюки віщують нещастя, погані новини. Правда, у ряді випадків навіть слегшие від нездужання в ліжко дітлахи можуть обіцяти в реальності лише прикрі клопоти, дрібні турботи. Так до чого ж можуть наснитися чужі чада?

Будьте готові до несподіванок

Добротою, безвідмовністю сплячого можуть безсоромно скористатися його знайомі — ось до чого сниться, що він тримає на руках не своїх малюків. А от того, хто в нічний фантасмагорії катав дитячу коляску з чужим нащадком, сонник застерігає: близькі люди можуть підступно зрадити, обдурити.

Примарилася страшна картина: чийсь малюк в труні. Після пробудження подумайте, чи варто впрягатися в боргове ярмо? Може бути, краще навчитися жити за коштами, не позичати гроші у знайомих, а тим більше брати кредит у банку? Сонник підказує, що якщо ви вже мають якусь суму, то поспішіть її повернути, щоб уникнути неприємностей і проблем.

Якщо мати уві сні бачить своїх діток хворими, то у неї насправді немає приводу для серйозного занепокоєння. Правда, деякі складнощі з дітьми все ж вірогідні.

Радості і печалі

Якщо привиділися дивно виховані, спокійні хлопчиська, то це обіцяє успіх, процвітання. Але якщо в сновидінні пацани вели себе агресивно, приготуйтеся до реальності до проблем з фінансами.

Колеги почнуть плести інтриги, поширювати за вашою спиною чутки, плітки — ось до чого приснилися дві симпатичні дівчинки. Будьте напоготові, тому що зусилля недобрих товаришів по службі можуть увінчатися успіхом — вам запропонують звільнитися.

Однак є один важливий нюанс. Якщо чарівні зі сну крихти реготали, то і вам не варто засмучуватися — ви швидко знайдете собі дуже гарне та вигідне місце.

Нічний кошмар, в якому ви стали свідком вбивства чужих дітей — це передвістя насувається старості, втоми, зневіри і депресії.

А коли ви самі вирішили вбити чужу дитину уві сні, не лякайтеся. Ця страшна картина, за версією сонників, є передвісником дуже радісної події наяву.

Уві сні вас оточило незліченне число чужих чад? Зберіться з силами, запасіться терпінням, по пробудженню належить вирішити безліч дрібних завдань. Сонник попереджає, що ви витратите на це чимало сил і часу. Але все, що не робиться — на краще, в результаті ви отримаєте непоганий прибуток.

Що підкаже Міллер?

Тлумачення Густава Міллера відносного того, до чого сняться бадьорі і веселі чужі діти, має порадувати. Він упевнений, що малюки в сновидінні — відмінний знак, що гарантує тому, хто спить процвітання, достаток, успіх. І чим більше примарилось крихт, тим краще! А якщо привидевшиеся дітки ще й зайняті якоюсь корисною справою, то в реальності сновидця чекає багатство і щастя.

Бачення в деталях

Тлумачення будь-якого сонного сюжету буде точним і детальним тільки в тому випадку, якщо вранці вдасться згадати найдрібніші деталі опівнічного бачення.

Наприклад, ви пригадуєте, що бачили маленьких дівчаток і хлопчиків, які грають разом. Значить, у вашому домі запанує мир і благоденство.

Помітили, поки спали, малят, які про щось просять. Тоді наяву ви швидко впораєтеся з навалившимися на вас проблемами. Причому, як уточнює сонник, без сторонньої допомоги.

Молодим сновидцам і сновидицам марення про невгамовних маленьких пустунів пророкує швидке знайомство з другою половиною.

Близнюки — ознака того, що будинок повна гущавина, все спокійно, стабільно.

А от тому, хто грав у сні з чужими дітьми, потрібно проявити пильність та обережність. Сонник натякає на підлість і лукавість партнерів по бізнесу.

Все буде добре!

Сни про близнюках інтерпретуються в залежності від матримониального положення сновидця. Якщо він не одружений (незаміжня), за прогнозом сонника дуже скоро вирішиться створити сім’ю з коханою людиною.

А ось людям, які перебувають у шлюбі, такий сюжет пророкує, що в родині народиться багато дітей.

Няньчиться, грати з чужими дітьми випадає персон, яким щастить у коханні. Хоча в деяких джерелах сказано, що той, хто доглядав за чужою дитиною під сні, зуміє досягти висот у будь-якій професії.

У нічний грезе шукали і знайшли малюків? Чудово, перед вами відкриваються дивовижні перспективи: ви досягнете успіху в бізнесі, упрочите матеріальне становище або «закрутіть» незабутній, яскравий любовний роман.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: