Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чуже взуття до чого сниться?

Сонник чуже взуття до чого сниться?

Чуже взуття тлумачення сонника

Terra Incognita, іншими словами, невідома земля, — ось що належить дослідити людині, якому снилася чуже взуття. Правда це передбачення сонників потрібно сприймати як символічне. Адже зовсім необов’язково, що тому, хто спить доведеться відправитися в похід або у відрядження. Так до чого ж може приснитися чуже взуття? Багато чого залежить від виду, фасону, стану пригрезившихся черевиків, чобіт чи черевиків. А головне, треба згадати, кому належала взуттєва пара.

Підказки Міллера

До чого сниться одягати чуже взуття, розповідає у своєму соннику американський психолог Густав Міллер. Якщо в сні хтось сторонній допомагав при цьому, Міллер упевнений: на сновидця поволі надають сильне вплив.

А коли сам сплячий допомагав взуватися комусь, то він, схоже, досить м’який, делікатний чоловік, готовий до компромісів.

Любовні пристрасті

Великий універсальний сонник обіцяє дівчині, надевавшей в нічний грезе чоловічу взуття, знайомство з судженим в реальності. Але якщо сновидица ходить в туфлях, які належать чоловікові жінки, цілком ймовірно, що наяву їй судилося стати коханкою багатія.

Чаклунка Медея вважає, що якщо заміжня дама в сновидінні ходить в чоловічих черевиках, то в дійсності не збереже вірність своєму чоловікові, заведе роман на стороні.

Думка Фрейда

У доктора Фрейда, як завжди, свій оригінальний погляд на багато речей. Пояснюючи, до чого може примаритися чужа взуття, він в першу чергу згадує про нереалізовані сексуальні бажання людини.

На його думку, якщо чоловік уві сні надягає туфлі, то, схоже, його не влаштовує справжня партнерка по сексу, і він буде активно шукати їй заміну. Коли ж молода людина уві сні бадьоро крокує в жіночому взутті, то у нього явно є бажання зайнятися любов’ю з представником своєї статі.

Можлива поява суперниці — ось чому панночці примарилось, що вона одягла балетки, босоніжки або чобітки своєї приятельки, по службі. Але якщо в сплячому стані дама приміряє взуття незнайомки, це ознака того, що вона мріє, щоб її інтимне життя стала різноманітніше.

Хто власник?

Відкривши Сучасний сонник, можна дізнатися багато цікавого про нічних видіннях, у яких фігурує чужа взуття, в залежності від того, кому вона належить.

Скажімо, сюжет про те, що ви наділи черевики начальника, точно обіцяє підвищення по службі.

А якщо взули у пару, що належить вашій другій половинці», то сонник не виключає, що взаємини можуть бути затьмарені зрадами, нападами ревнощів.

Помітили уві сні, що у вас на ногах взуття недруга? Можливі незручні ситуації і сутички з ворогом на його території.

Найчастіше, взувшись у чужу пару уві сні, людина отримує слушну пораду від Вищих сил: навчіться слухати опонента. А ось якщо обуваете дитини в сновидінні, то прийміть до уваги той факт, що в реальності чадо доставить незабаром чимало клопоту і хвилювань.

Примірки обіцяють сюрпризи

До чого сниться міряти чуже взуття? По Великому універсальному сонником, якщо привидевшиеся туфлі, чоботи або черевики виявилися малі чи великі, то настають сімейні розбірки, які загрожують закінчитися вельми бурхливим з’ясуванням відносин.

А коли в нічний дрімоті примудрилися надіти чоботи на різні ноги, то проявіть підвищену пильність і обережність, зав’язуючи нові романтичні стосунки, тим більше, наважуючись на створення сім’ї.

Витрати та збитки — ось що передрікає греза, що одягли взуття тільки на одну ногу.

Бачення про те, що знімаєте чоботи товариша, попереджає про проблеми і перешкоди, які суттєво вплинуть на вирішення якогось питання. А ось мити чуже взуття — до нежданному повороту подій і вимушеної коригування планів.

Що чекає попереду?

В Езотеричному соннику можна знайти коментар щодо того, до чого сниться носити чуже взуття? Якщо в нічний фантазії ви ходите в чужих кросівках, то дуже скоро підете в захоплюючу подорож.

А якщо ви носите уві сні взуттєву пару, що відрізняється оригінальністю, то наяву вас чекають події яскраві і неординарні, які відбудуться з волі близької вам персонажа.

Суто англійське тлумачення

Приснилося багато взуття, значить, ви самі творите свою долю, приймаючи те чи інше рішення, пояснює Англійський сонник. Сюжет про те, що ви шукаєте свою взуттєву пару серед безлічі чужих, це рекомендація — прислухайтеся до думки інших людей, роблячи серйозний вибір.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: