Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чужа кров до чого сниться, це добре чи погано?

Сон, у якому вам наснилася чужа кров, підсвідомо викликає почуття тривоги та страху, адже кров, зазвичай, нічого хорошого не передрікає. Сонник детально пояснить, що означає даний сон та чого варто очікувати у найближчому майбутньому. Одразу зазначимо, що чужа кров уві сні — це вже набагато краще, ніж своя.

Короткий зміст:

Основні значення

До чого сниться чужа кров?

У давнину тлумаченням снів займалися маги і, на їх думку, кров — це один з найбільш важливих та сильних символів, який просто так не з’являється. З тих пір і вважається, що будь-який сон, у якому є кров (своя чи чужа), несе важливе попередження про найближче майбутнє.

Головним поясненням того, до чого сниться чужа кров, було те, що вам невдовзі доведеться витратити велику кількість сил та енергії. Ви будете виплутуватись з неприємностей або ж робити крок у нове життя – це невідомо, але відомо, що ситуація зажадає від вас максимальної віддачі. Якщо ж ви спробуєте впоратись малими силами, то успіх неможливий.

Згадуємо деталі

Якщо ви бачили, що у вашого знайомого або родича була сильна кровотеча уві сні, то це попередження про можливе нездужання, нервове виснаження саме цієї людини. Придивіться до неї, можливо, ви зможете їй допомогти у важкій ситуації. Чому ви? Тому що вищі сили саме вам відправили сон, значить, саме ви зіграєте ключову роль.

Ви побачили уві сні чужу кров на своїх руках? А яка ваша поведінка в реальному світі? Як правило, це сон попереджає, що наяву ви своєю поведінкою буквально раните оточуючих, змушуєте їх страждати. Задумайтеся над своїми вчинками, адже невдовзі вони можуть бути використані проти вас, вам може знадобитись допомога того, кого ви ображаєте.

Кривава калюжа уві сні є вельми неприємною подією та передвістям біди, готової на вас навалитися. Проявіть у найближчі два тижні підвищену увагу і обережність, не виключені нещасні випадки в побуті й на виробництві, аварії. Не вступайте у конфліктні ситуації із незнайомими особами. Вам загрожує небезпека у «фізичній сфері».

Чорні криваві згустки сняться до проблем зі здоров’ям незалежно від того з вашої вони крові чи чужої. Втім, якщо це наснилося хворій людині, то вона незабаром піде на поправку.

Ви побачили кров у роті іншої людини? Не лякайтеся, в реальності вам в голову прийде геніальна ідея. Хоч сон і моторошний, але передрікає у вашому житті нову сходинку. Ваша задача – побачити її своєчасно і використати можливість.

Вам наснилась чужа кров на підлозі власного будинку, квартири? В реальному житті не поспішайте з прийняттям важливого рішення, адже ціна помилки буде занадто високою. А якщо ви вимастилися у цю кров, то взагалі постарайтеся не приймати у найближчі два тижні важливих рішень, не робити великих покупок, адже сон прямо говорить про те, що вас чекає невдача.

Універсальний сонник. Кров символізує родинні зв’язки. Якщо ви бачили кров близької людини, не полінуйтеся зв’язатися з нею, можливо, вона опинилася у складній ситуації. А от сон, у якому ваші долоні в крові невідомої людини є хорошим знаком і обіцяє гроші, які самі потечуть до вас у руки. Наснилося, що ви залиті чужою кров’ю? Це також хороший знак, в реальності вас чекає успіх, виконання заповітних бажань.

Вам довелося пити чужу кров? Такий сон теж пророкує вам щастя.

Уві сні ви бачили абсолютно невідому людину, у якої текла кров? При цьому ви нічого не робили? Цей сюжет, згідно Універсального сонника, доказ того, що сновидець веде праведний спосіб життя, розумно витрачає зароблені гроші.

Коментарі відвідувачів

Жанна

Тиждень тому мені наснилося, що бачу на собі чужу кров, на руках, тілі. Злякалась, почала шукати значення сну і остаточно заплуталась, адже деякі сонники обіцяють ледь не багатство, а деякі проблеми із здоров’ям. Вирішила, що буду дуже обережною і не стану приймати важливих рішень. І ось позавчора мені все одно прийшлося приймати важливе рішення, хоч я и намагалась цього уникнути. Мене запросили на нову роботу і відповідь потрібно була давати одразу. Робота моєї мрії, щоправда, потрібно буде переїхати в Чехію, адже саме там знаходиться офіс у якому потрібно буде працювати.

Коротше, я погодилась. Сподіваюсь, що Універсальний сонник дав правильні рекомендації.

Лідія

На скільки я знаю, нічого страшного у цьому сні немає. Більш того, якщо кров йде у вашого ворога, то це взагалі хороший знак, це означає, що життя налагоджується. А от кров у друга чи родича – це погано, потрібно зайвий раз зустрітися і нагадати їм про те, що за здоров’ям потрібно дивитися. Кров у незнайомої людини, як правило, нічого не означає.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: