Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чужі руки до чого сняться?

Сонник чужі руки до чого сняться?

Чужі руки тлумачення сонника

Вранці виразно згадуєте, що наснилися чужі руки? Тоді не полінуйтеся заглянути в сонник. Адже може так статися, що навколо вас згущуються хмари, накопичуються проблеми, а ви навіть не здогадуєтесь про це. Ось тому Вищі сили і посилають попередження. Тому так важливо, не зволікаючи, дізнатися, до чого можуть наснитися чужі руки.

Маніпуляції в сновидінні

Важливо врахувати, що за маніпуляції виробляв стороння людина уві сні своїми руками. Якщо, приміром, він схрестив їх на грудях, то сонник пророкує нещастя. А ось стислі в кулаки вказують на те, що сновидінню належить захищатися, боротися, відстоювати власні інтереси. Чужі руки, складені під час благання, символізують про необхідність зупинитися, зробити паузу, обдумати поточну ситуацію.

Треба бути уважними, пильними — ось до чого снилися підняті вгору руки іншої людини. Нескладно здогадатися, що, спостерігаючи за тим, як уві сні хтось сплескує долонями, сновидець наяву випробує крайнє здивування, подив. А потискуючи в нічний грезе комусь руку, він, прокинувшись, зустріне давнього знайомого або бажаного гостя.

Втім, є і більш несподівані трактування. Так мити чужі руки до клопотам і турботам, а цілувати їх — до необхідності проявити обережність у спілкуванні з людьми в реальному житті.

Довелося уві сні побувати в ролі професійної майстрині манікюру і приводити в порядок руки клієнта? Тоді сонник натякає, що досягнення поставлених цілей не обійдеться без свідомої фальсифікації або обману.

Версія Міллера

Підвищення соціального становища, широку популярність і популярність пророкує Густав Міллер того, хто уві сні побачив чужі доглянуті ручки. До чого ж тоді сняться занедбані і брудні? До того, що, на жаль, сплячий зазнає фінансові витрати, так і багато оточуючі почнуть ставитися до нього із зневагою і недовірою.

Страшні бачення

До чого сняться жахи з відрубаними верхніми кінцівками інших людей? Згідно соннику це передує розлад або розставання з коханим, близьким людиною. А ось ще одне тлумачення: сновидець не зможе адекватно сприйняти ситуацію і правильно відреагувати на неї.

Занепад сил, депресію, зупинку у розвитку пророкують побачені в сні ампутовані кукси.

Нічний кошмар про те, що відрубані кукси мимоволі рухаються і навіть хапаються за щось, свідчить про те, що сплячий побоюється втратити щось цінне і важливе.

Не здавайтеся!

Приготуйтеся до того, що вас можуть в чомусь несправедливо звинуватити, з-за чого оточуючі почнуть ставитися до вас більш ніж прохолодно — ось до чого сниться кров на руках чужої людини.

Якщо побачені уві сні закривавлені руки належать в реальності вашому знайомому, то знайте, цей персонаж зуміє будь-яким шляхом досягти своєї мети. А ось обпалені руки іншої людини — натяк на те, що сплячого будуть терзати сумніви, тривоги.

Жести і стан

Пригрезились нехай і чужі, але сильні і здорові руки? Відмінно, наяву і сам сплячий проявить чудеса спритності, вправності, доведе, що перебуває у відмінній фізичній формі.

Будьте напоготові, так як вірогідні розбіжності з партнером із-за того, що спільний бізнес зазнає збитків — ось до чого сняться чужі покалічені або понівечені кисті.

Того, хто уві сні помітив чужі кулаки, треба бути готовим до зустрічі з реальними перешкодами і труднощами, іншими словами, потрібно буде зібрати волю в кулак» і сміливо, рішуче боротися з напастями.

Покладіться на колег і друзів

Що думати, якщо в нічний фантасмагорії вам запам’яталися чужі доглянуті пальчики? У цьому випадку сонник радить заручитися підтримкою товаришів. Тільки так ви зможете здійснити свої плани.

Зайва принциповість, навіть жорсткість стануть причиною невдач — ось до чого привиділися понівечені пальці на чужих руках.

Тлумачення сну про брудних руках пророкує зіткнення в реальності з непорядністю ряду персон, невірністю, обманом.

І, як не дивно, унизані коштовностями пальця або зап’ястя іншого персонажа сновидіння передбачають тому, хто спить безгрошів’я, нужду.

Зброя та інструмент

Буває так, що людина сповнений енергії, але вона не на користь йому самому і стороннім — ось до чого може приснитися сокиру в чужій руці. Коли хтось уві сні переслідує вас, тримаючи сокиру, то проявіть підвищену педантичність і увагу, підписуючи документи, договори.

Правда, якщо в мріях сокиру тримає ваш друг, то сонник обіцяє вам в дійсності надійних, енергійних соратників.

Сон про лисицю, вбитої руками іншої людини, передвіщає вам можливість вчасно позбутися невигідного пропозиції або неприємного доручення.

Інші цікаві передбачення

До чого сниться лопата в чужих руках? До того, що для втілення задумів і планів доведеться попотіти, підказує сонник.

Сумна інтерпретація у нічний фантазії, в якій хтось тримав лопату і копав землю для могили. Це передвістя смерті родича.

А от якщо вам примарилось, що лопата в чужих руках використовується для розкопок, то будьте активніше. Адже сонник пророкує, що дуже скоро ви випадково познайомитеся з обличчям, яка допоможе знайти стабільне джерело високих доходів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: