Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чужі ноги до чого сняться?

Сонник чужі ноги до чого сняться?

Чужі ноги тлумачення сонника

І способи вирішення певної ситуації, і перешкоди, які можуть чекати попереду — ось як трактують сонники бачення про чужих ногах. Адже нижні кінцівки асоціюються з надійністю, опорою, з іншого боку, якщо це чужа частину тіла, то нею неможливо скористатися. Так до чого сняться чужі ноги? Відповідь на це питання буде точніше, якщо зранку вдасться згадати подробиці приснившегося.

Передбачення Міллера

З точки зору Міллера сон чоловіка про струнких жіночих ніжках — втілення таємних бажань. В цьому немає нічого поганого, але по соннику в реальності скоро виникне така ситуація, коли сплячий втратить голову, зустрівши симпатичну незнайомку без комплексів. І ця божевільна пристрасть і легковажну поведінку можуть згубно позначитися на матеріальному становищі сновидця і на його репутації.

До чого ж тоді сняться потворні ножищи? На жаль, в реальності доведеться «насолоджуватися» товариством занудливий, шкідливих осіб.

А якщо молода дівчина у сні зауважує волохаті ноги, то в числі її кавалерів з’явиться суб’єкт з досить крутим характером.

У соннику Міллера для чоловіків трохи інакше пояснюється, до чого приснився такий же сюжет. Він обіцяє відмінну прибуток, якщо сновидець заручиться підтримкою соратників, друзів, рідних.

«Волохаті» перспективи

За версією Езотеричного снотолкователя волохаті ножищи — це відмінний знак, підказуючий, що сновидець успішно реалізує свої можливості, заробить купу грошей.

В інших джерелах брудні, недоглянуті, волосаті ноги у сні — передвістя того, що тому, хто спить можуть зробити вельми спокуслива, на перший погляд, пропозиція. Воно дозволить примножити капітал. Але велика ймовірність того, що це афера або шахрайська схема.

Гігієнічні процедури

Довелося в нічний фантазії мити чиїсь брудні, вкриті лісовою рослинністю ноги? Як зазначено в Соннику 21 століття це загрожує для сплячого великими збитками. Взагалі така процедура уві сні пророкує втрату коштів через хитрості і підступності якихось персон, що заважають здійсненню планів.

В сонник Симона Кананіта по іншому пояснюється, до чого приснилося мити чужі ноги. Це передвістя порожнього проведення часу, безглуздої метушні з-за дозволу нікчемних спорів.

Сфера почуттів

За версією доктора Фрейда жінки сон про те, що вона цілує чужі ноги, підказує, що сновидица здасться перед залицяннями настирливого залицяльника. Причому зробить це зло своєму чоловікові.

Чоловікові що наснилась брудна ніжка вказує на проблеми з потенцією. А якщо в дрімоті довелося мити чужу стопу, то сновидець намагається впорядкувати своє інтимне життя, але поки покладає цей обов’язок на свою партнерку.

Довіряй, але перевіряй

З теорії езотериків сон про чужих ногах — це відображення несамостійності сплячого. Він в усьому покладається на інших, шукає в них опору. Однак пора б навчитися приймати рішення і відповідати за свої вчинки.

Якщо ноги іншої людини уві сні були босими, то не слідуйте чужих порад. Адже більшість з них, як припускає снотолкователь, для вас даремні або навіть шкідливі.

Як виглядали?

У трактуванні Сучасного суміщеного сонника більше уваги приділяється тому, як виглядали привидевшиеся нижні кінцівки якоїсь персони.

Якщо уві сні бачили босі ноги, то доведеться пережити невдалий період в комерції, бізнесі. Дитячі ніжки, навпаки, обіцяють тільки позитивні емоції.

Страшне бачення про ампутованих ступнях вказує на те, що сновидець потребує опіки, уваги, підтримки. Розпухлі ноги можуть сигналізувати про проблеми зі здоров’ям.

Що пророкує сон про ногах покійного? На жаль, сплячого чекають проблеми по службі. Причому може статися так, що вони негативно позначаться на його реноме.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: