Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник колесо до чого сниться?

Сонник колесо до чого сниться?

Колесо тлумачення сонника

Сни, у яких було помічено колесо, завжди досить символічні. Це можуть бути передбачення успіху, одержання звісток, але також і попередження про хвороби, розлуках і інші неприємності. Зрозуміти до чого сниться колесо, допоможе сонник, у якому зібрані найбільш цікаві тлумачення.

Злети і падіння

Бачите в сні, як маг розкручує колесо Фортуни, намагаючись передбачити вашу долю? Тоді знайте, що це бачення має змусити задуматися над тим, як непостійний і мінливий. За злетами, перемогами, слідують падіння і поразки. І не варто покладатися лише на везіння, працею і завзятістю можна не тільки домогтися багато, але і зберегти досягнуте становище в суспільстві.

До чого сниться колесо огляду в парку? Така картина, згідно сонником, попереджає про те, що спритні, хитрі люди, спробують втягнути сплячого в авантюрне підприємства. Будьте напоготові, інакше аферисти виманять у вас кошти і зіпсують вашу репутацію.

А от якщо в нічному видінні ви піднімаєтеся на цьому атракціоні, то наяву досягнете успіху в бізнесі. Гірше, якщо кабіна рухається вниз, в такому випадку сонник рекомендує вам відкласти прийняття важливих рішень. Через пару тижнів можливо буде більш сприятливий період для того, щоб зробити вибір.

Вас чекає багато складної, кропіткої роботи, але за неї щедро заплатять, ось до чого сниться, що ви ремонтуєте атракціон «чортове колесо».

Переборні перешкоди

Наснилося дерев’яне колесо від воза, яке ще і скрипіло, передрікає складності і перешкоди на службі, а от накочене автомобільне — уособлення нездійсненних планів.

Якщо помітили в сновидінні рвану, струмінь шину, то знайте, задуманого не здійснити, все зірветься, засмутиться. Вороги не можуть заспокоїтися і будують все нові підступи, ось до чого сниться, що прокололи колесо має наміру. Сонник у такому випадку радить не подавати виду, не трусити, а твердо стояти на своєму, незважаючи на підступи недоброзичливців.

Уві сні довелося пересуватися на автомобілі по брудній дорозі, — колеса брудні? Бачення пророкує небезпека, втрати, хвилювання. Зате мити їх у сні — гарний знак, тоді всі зміни будуть тільки на краще.

Прийшла пора — засукати рукави

Якщо примарилося, що в автомашини колесо відвалилося, то ймовірні фінансові втрати. Втім, не засмучуйтеся, сонник обіцяє, що ви з легкістю заповнити їх, знайшовши інше джерело доходу. Настав період нестандартних рішень, творчого підходу до ситуації, що склалася, ось до чого снитсяпробитая, здута шина. Якщо проявите кмітливість, винахідливість, то выпутаетесь з будь-якої складної ситуації.

Уві сні довелося міняти проколене колесо? Тоді сонник підказує, що настав момент, коли потрібно вирішити назрілу проблему, не відкладаючи її в довгий ящик. Не бійтеся, і все задумане здійсниться.

Попереджений, значить, озброєний!

А от сон про пробитою шини вашого автомобіля застерігає від ймовірної аварії! А якщо це був прокол, то, на жаль, у справах також можливі невдачі.

Нещастя в сім’ї або навіть хвороба передрікає по соннику проколене колесо велосипеда. Якщо воно лопнуло протягом сновидіння, то наяву загрожує якесь захворювання. Спущене — сигнал про те, що колишня чоловіча сила може бути втрачена. Або ваш друг надовго залишить вас. Найнеприємніше тлумачення цього сюжету — смерть родича.

Якщо ви зайнялися, поки спите, заміною колеса, то, швидше за все, перебуваєте в пошуках нового сексуального партнера. А ось якщо накачуєте, то согласносоннику, це прикмета удачі у всіх починаннях і в любові.

Прибуток, витрати

Приснилося, що у крали колеса з машини? На жаль, це передрікає лише збитки. Але вони не настільки масштабні, щоб засмучуватися. Зате виявивши вкрадені в сновидінні, ви можете бути впевнені в тому, що розпочатий проект буде успішним і прибутковим.

Дивний сон про велосипед без коліс, підказка. Ви досягли досить високих висот у бізнесі, а тепер чекають випробування. Так, що подумайте, як зберегти досягнення, і не розтратити накопичення.

Машина без коліс — застереження про те, що ваш нинішній проект безперспективний і збитковий. Поки не пізно, закрийте його і займіться чимось іншим.

Загальні тлумачення

Іноді можна витлумачити нічне бачення, завдяки окремому його фрагменті, який вдалося пригадати найбільш виразно.

Так згідно соннику велосипед без коліс свідчить про нестійкому положенні сновидця, а машина — про небезпеки, що підстерігають автомобіліста на дорозі.

Якщо в нічний фантасмагорії пересуваєтеся на колісниці, то неждано отримаєте новини про людину, знайти якого вам довго не вдавалося, і ви майже втратили надію на це.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: