Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник коліна до чого сняться?

Сонник коліна до чого сняться?

Коліна тлумачення сонника

Коліно дуже складний і важливий суглоб. Від нього залежить рухливість ноги, хода, і працездатність людини. А ще це згусток, пучок нервових закінчень. У людському організмі все настільки складно і взаємопов’язано. Адже не дарма випробувавши переляк, ми говоримо — коліна від страху трясуться, або підкошуються.

У соннику коліна — це символ бажання отримувати або дарувати душеное тепло. Ця частина тіла, здавна вважається однією з найбільш спокусливих, іноді уві сні відображає сексуальні бажання. Давайте відкриємо сонник, познайомимося з самими цікавими тлумаченнями.

Наприклад, незвичайного виду коліна, густо вкриті волосками, зі сну дівчатам і жінкам, це застереження. Сонник радить не піддаватися спокусам. Не приймати сумнівних пропозицій. Інакше бути біді. А чоловіка, який спостерігав такий сон, можуть покритикувати за зайву дитячість. Милуватися в сновидінні своїм коліном — гладким, рівним, витонченим, означає те, що сплячий буде користуватися неймовірним успіхом у осіб протилежної статі.

Коли ставала на коліна

До чого сниться, що стоїте на колінах? Це свідчить про схильність сновидця до фанатизму. Мова йде не тільки про релігійність. Людина може бути иступлено, прихильний, якогось захоплення, хобі. Іноді це зайва імпульсивність, дратівливість, відсутність контролю над емоціями. В житті настають зміни в кращу сторону, ось до чого, за версією Старовинного сонника, сниться, як стоїте на колінах у храмі.

Якщо сплячий, хворий, то одужає, потребує знайде джерело солідного, постійного доходу, самотній — знайде свою половинку. Молитва в коліно преклонной позі, особливе бачення. Сучасний сонник підказує, що потрібно згадати, про що благали Господа в нічних мареннях, саме цього і бракує вам насправді.

Якщо уві сні представник сильної статі упав ниць перед ликами святих, молитви, то він благочестивий, його реальні світлі помисли і благородні. Якщо ж він не встояв на ногах уві сні від того, що був п’яний як чіп, або серйозно хвора, то сонник пророкує проблеми з майном, на яке зазіхають спритні, жадібні персони.

Бачення оптимістів

Якщо довіриться соннику Магини, то знаходиться по коліно у воді зовсім непогано. Така глибина ні уві сні, ні наяву не небезпечна людина відчуває під ногами твердий ґрунт. І адже недарма кажуть: все по коліно, що значить — дарма! Ось сновидець впевнений у тому, що товариші не залишать його в скрутну хвилину. Йому пощастило з друзями — відданими, щирими.

Езотеричний сонник, теж позитивно пояснює, то до чого сниться опинитися у воді по коліно. Виявляється це знак об’єднання: Води, Повітря і Землі. Ці три стихії зараз допомагають сновидінню, обіцяючи і в недалекому майбутньому йому чудовий збіг обставин: без серйозних перешкод, проблем, пригод. Але при цьому не можна розслаблятися і витати в хмарах.

Ходіння рачки

Знаменитий Міллер так пояснює те, до чого сниться, що ви пересуваєтеся поповзом на колінах. Виявляється ця картина уві сні, характерна для того, хто незадоволений своїм нинішнім становищем, незадоволений посадою. Така людина любить поскаржитися на те, як йому важко і складно, як його недооцінюють, або звалюють на його плечі несправедливо величезне число обов’язків.

Якщо пересувалися в сні на четвереньках в компанії інших персонажів, то в реальності ви втомилися від оточуючих, хочете змінити коло спілкування. Якщо відчули, що забруднили руки, — сонник попереджає: у вашому житті, щось складається невірно.

Якщо замужній дамі неодноразово сниться, як вона повзає на колінах, то їй по пробудженню частенько доводиться роздумувати над своєю незавидною долею. Сонник радить жінці все ретельно обміркувати, спробувати розібратися у власних претензіях. Тут головне зрозуміти: не пред’являє вона завищені вимоги до своїм домочадцям, не дуже самолюбний і примхлива? Якщо ні, то знайдіть підходящий момент, і делікатно поговоріть з чоловіком, висловіть свої претензії.

По-дитячому безтурботно

У Жіночому соннику є тлумачення сну, в якому представниця прекрасної статі присіла на коліна. До чого сниться подібне? Стверджується, що сновидця зуміє опинитися в дуже зручному для неї положенні. Головне не упустити можливості, зайняти таку переважну, вигідну позицію.

Сонник Мандрівника, навпаки, не рекомендує «приземлятися» до кого-небудь на коліна навіть у сновидінні. Справа в тому, що подібний сюжет передрікає легку, швидку перемогу, надихнувшись якої сновидець втратить пильність і потрапить в нелегкий палітурка.

Якщо уві сні спостерігали з боку за тим, як дівчина примостилася на колінах коханого, то ваші стосунки з рідними і близькими нормалізуються, стануть теплими, як ніколи раніше. Ви будете щасливі з найдорожчою для вас людиною.

Ніжність і турбота

Тлумачі сновидінь часом розходяться у своїх трактуваннях одних і тих же сюжетів. Наприклад, дуже часто сон, в якому дама сіла на коліна до представника протилежної статі, інтерпретується як ознака гострої необхідності сновидцы в захисті і турботі. При цьому чоловік, який фігурує в сновидінні, розглядається як сексуально привабливий партнер, а швидше, як батько, наставник.

Східний сонник передрікає жінці, яка в мріях сиділа на колінах у хлопця, неприємну і небажану зустріч. Втім, якщо ви знаєте про неї заздалегідь, то зумієте підготуватися, і тоді небажані наслідки цього рандеву будуть мінімальні.

До чого сниться, що ви розташувалися на колінах у кавалера, наміри якого ясні, благородні? До того, що доля піднесе приємний сюрприз — вам крупно пощастить.

Міллер пояснює, до чого сниться цілувати коліна. Якщо хтось цілує ваші, то насправді ви зумієте реалізувати найсміливіші, амбітні плани, — досягнете всього, про що мріяли. А от якщо ви лобызаете чиїсь коліна, то знайте: ваш страх перед відповідальністю, інертність заважають вашій кар’єрі. Ви непоганий виконавець, але ось керівник з вас ніколи не вийде, якщо не станете трохи сміливіше і впевненіше.

Позитивні прогнози

Сон жінки про те, що чоловік поклав свою голову їй на коліна, підказує те, що спляча надмірно стурбована думкою оточуючих. Їй здається, що всі жваво цікавляться її особистим життям. Насправді все не так, а тому потрібно розслабитися і насолоджуватися свободою, взаємними почуттями.

До турбот, ось до чого сниться малюк на колінах. Але клопоти будуть вам не в тягар, а навпаки, виявляться приємними і навіть веселими, тому, що їх причина — радісне торжество.

Хвороби, травми

Сон, у якому відчуваєте біль у колінах це заклик мобілізувати всі сили для того, щоб здобути довгоочікувану перемогу. До чого приснилося? Та до того, що ви вже в кроці від бажаної мети, наприклад, здачі випускного іспиту, завершення великого проекту. Але не розслабляйтеся, потерпіть ще трохи! Відпочинете трохи пізніше.

У соннику Велеса є трактування сновидіння про те, як падають на коліна. Це недобрий знак, застережливий сплячого про те, що його положення в даний момент досить хитка. Причому людина може навіть не здогадуватися про це, вважаючи що все йде своїм чередом і не відчувати навислої загрози. Так, ось заздалегідь зміцните свої позиції, задумайтеся над тим, як можете підстрахуватися у разі неприємностей.

Можна навести ще думка ясновидиці Шувалової. Вона вважала, що, падаючи на коліна в сновидінні, людина в реальності відчуває почуття невпевненості, страху. Причому це стосується не тільки роботи, але і відносин з товаришами, рідними. Якщо не навчиться долати ці сумніви та побоювання, то в майбутньому можна перетворитися на самотнього, вічно невдоволеного буркуна, з яким ніхто не захоче дружити.

Привидевшийся синяк на коліні — ознака сварки, з бурхливим з’ясуванням відносин. Той, кому приснилося подібне, зараз надзвичайно неврівноваженим, у стані нервового збудження, і будь-яка дрібниця здатна вивести його із себе. Як бути? Намагатися до всього ставиться спокійніше, філософськи.

Кровоточиві рани та садна

До чого можуть снитися розбиті до крові коліна? За твердженням апостола Сіменона Кананіта, це прикмета, що вказує на моральну та фізичну втому сновидця. Йому корисно відпочити від справ, змінити коло спілкування, або зовсім побути на самоті. Через кілька днів він поповнити енергію і буде готовий до нових трудових подвигів та іншим звершень.

Ще розбиті коліна сняться, в той момент, коли сновидець все частіше згадує дитинство. Тут є прямий зв’язок — рідкісний малюк не подав, та не отримував рану на нижніх кінцівках. Думи про безтурботні роки отроцтва і юності долають сплячого тому, що якісь події або люди змушують його відчути себе дитиною.

Проблеми на службі, — ось до чого сниться, як впали, розбили коліно. Іноді це відбиття внутрішніх сумнівів співробітника, який розуміє, що недостатньо досвідчений та компетентний. Але частіше сонник обіцяє зовсім не сумні перспективи, а просування вгору по кар’єрних сходах. Просто той, кому приснився сюжет про травму нижньої кінцівки, надзвичайно переживає з приводу майбутнього підвищення в посаді, побоюючись, що не впорається з поставленими завданнями. По соннику міс Хассе, розбите до крові коліна, обіцяє отримання несподіваний новин від родичів. Якими вони будуть? На жаль, медіум, не дала відповіді на це питання.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: