Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник колишня дружина до чого сниться?

Сонник колишня дружина до чого сниться?

Колишня дружина тлумачення сонника

Сон, у якому головною героїнею є ваша колишня дружина, трактується різноманітно. Практично в кожному соннику зустрічається, що колишня дружина, в основному, сниться в результаті частих думок про неї в реальному житті або не збайдужілих любов до неї. І зовсім не має значення, зливається з нею в жаркому поцілунку або між вами відбувається велика сварка. Однак є й інші тлумачення сновидіння. які описані нижче.

Секс з колишньою дружиною

Сучасний сонник вважає, що такі видіння виникають, коли ви насправді мрієте зайнятися любов’ю з колишньою коханою. Коли любов взаємна – можна сміливо проявляти власну ініціативу до примирення. Можливо, намір про шлюборозлучному процесі було прийнято необережно і поспішно. Однак якщо ви пов’язані узами нового шлюбу, зробіть все можливе, щоб придушити свої пристрасні фантазії. Нічого хорошого, крім смутку і розчарувань, відродження такого союзу не принесе.

За відомостями Фрейда, займатися сексом з давньою обраницею – до найближчих любовних авантюр, причому не обов’язково саме з нею. Привидівся уві сні гарячий пристрасний секс? Будьте готові власні очі випробувати масу пристрасних утіх. Якщо секс з колишньою дружиною у сні був наповнений справжнім блаженством, то і нинішні відносини принесуть щастя і задоволення.

Згідно соннику Езопа, сновидіння віщує романтичні стосунки з подругою. При частому бачення такого сюжету, наяву доведеться перенести сексуальний зв’язок з жінкою, яка на протязі всього життя тільки подругою. Не слід надто скептично сприймати такого тлумачення сну з колишньою. Виходячи зі статистичних даних, у 60% друзів протилежної статі відбувався інтим. Тлумачиться це явище лише фізіологією людини.

Колишня дружина вагітна

Малий Велесов сонник радить пригадати, чи не робили ви в минулому вчинки, які образили колишню дружину? Ймовірно, виключно ви винні в її неблагополучною життя. Не ігноруйте такий сон. Краще, прикласти сили на виправлення попередніх помилок. Залиште всі непорозуміння і допоможіть людині, в минулому близькій вам.

Попередня обраниця і ще не з’явився на світ дитина може попереджати про можливу небезпеку. За даними універсального сонника про колишній дружині, сновидіння вказує на найближчий етап життєвих випробувань для сновидця. Однак не слід впадати у відчай, всі перешкоди успіхом пройдете, і в результаті отримаєте користь. Майбутня життя обрадує безліччю приємних сюрпризів.

Привиділося, що ви батько майбутнього малюка? Відчувати при цьому в сновидіння хвилювання і підозра, що відноситься майбутнього батьківства – до неконкретності в реальності. Офіційну пропозицію партнера, або неминучість вибору змусить вас дуже сильно понервувати. Важливо, спробуйте не здійснювати необачних вчинків. Спочатку, прорахуйте всі можливі ризики.

Якщо приснилося, на думку Східного сонника, що колишня дружина народжувала, готуйтеся до нового періоду в особистих відносинах. Зовсім не обов’язково доведеться відновлювати контакт з дружиною. По всій імовірності, зустрінете нову другу захопленість, взаємозв’язок з якої перейде в міцний шлюб. Не цурайтесь від недавно з’явилися зв’язків. Одна з них обов’язково буде доленосною.

Щоб дізнатися, до чого сниться радісна колишня дружина в положенні, необхідно почитати Жіночий сонник. Сонник свідчить, що ймовірно відродження колишніх відносин, аж до вступу у вторинні шлюбні відносини. З’єднання навряд чи станеться, якщо уві сні колишня вагітна дружина була з новим чоловіком.

Зрада

Прокинулися від того, що колишня дружина уві сні перебувати в обіймах чужого чоловіка? Годі сумніватися, любов до цієї дами до сьогоднішнього часу не згасла. Смуток і ніжність, що відчуваються у сні при роздумах про обраниці, є вагомим приводом для воскресіння любовному зв’язку. Хоч Вас на сьогоднішній день поділяють непорозуміння і сварки, впоратися з відчуженістю можна показавши терпіння і витримку.

Східний сонник застерігає, що ця інтрига може привидітися як обіцянку появи прихованого недоброзичливця. Існує навіть версія, що цей таємний ворог – чоловік, з яким у вас дружні стосунки.

Своє пояснення, до чого сниться колишня дружина, пропонує Ванга. Побачити на колишньому подружньому ложі іншого чоловіка, значить навіки розірвати всі контакти з попереднім сімейством. Її сонник запевняє, що сьогоднішня любовний зв’язок посприяє викинути з голови думки про минуле життя, і не дасть згадати про них ніколи.

Сонник Міллера застерігає, що ваші нові відносини складаються під загрозою, якщо уві сні побачили колишню дружину, яка займається сексом зі стороннім чоловіком. Дрібні непорозуміння в нинішніх взаєминах можуть спровокувати найближчу сварку, розлуку.

Сварки з колишньою дружиною

Бачити уві сні бурхливу сварку – до непорозуміння в цих відносинах. Скандал може зародитися через виховання спільних дітей, або поділу майна. Сонник Сонан радить не загострювати конфліктну ситуацію. Чим більш серйозним буде суперечка, тим важче його буде вирішити. Потрібно зробити все можливе, щоб до початку розладу знайти компромісний вихід із ситуації. Завдяки цьому вчинку вдасться уникнути непотрібних проблем.

Коли скандали бачаться систематично, спробуйте поговорити з колишньою обраницею найбільш щиро. Ймовірно, ви її дуже образили, і вона не може забути цього. Відверто попросіть вибачення наяву, і вас назавжди залишать такі неспокійні сновидіння.

Побачили бійку з колишнім рідною людиною? Сучасний тлумач рекомендує сприйняти цей сон з граничною серйозністю. Підняти руку на жінку у сні є несприятливим знаком. Означає, що зв’язок з колишньою дружиною втрачена назавжди. Не варто повертатися в одну річку двічі.

Знайти роз’яснення про сварку з колишньою дружиною уві сні, можна і в соннику Часів року. Помічене в нічних мареннях бурхливий лайка віщує утруднення при розмові з керівником. Якщо привиділася бійка, можна очікувати неприємності на роботі, аж до звільнення.

Ще ряд тлумачень

Цілувати колишню любов означає наяву відчувати сильну нудьгу за вашим попереднім любовних відносин. При цьому Універсальний сонник дає пораду не сподіватися на відродження відносин, так як його не передбачається. Необхідно викреслити з життя колишні насолоди, задуматися майбутню долю.

Привиділася весілля колишньої благовірної з незнайомим хлопцем? Розглянути на місці чоловіка граціозного доглянутого аполлона, значить перервати зв’язок з попереднім сімейством навічно. Зокрема, якщо в сновидінні молода наречена відчувала безмірне щастя. Вашу колишню обраницю чекає райське життя з новоспеченим нареченим, а вам доведеться задуматися про своє особисте життя.

Контактувати з колишньою дружиною у сні мирно, не відчуваючи під час цього моральних страждань – до швидкої любові. Відносини складуться самостійно без будь-яких ваших старань. Жіночий сонник настійно дає пораду не опиратись змінам, адже вони принесуть тільки задоволення.

Цікаве тлумачення сну з ридаючій колишньою дружиною дає Східний сонник. Такий сюжет в реальності віщує добру звістку. Сонник свідчить, що колишня дружина радіє нинішньої життя, і вважає себе найщасливішою жінкою. Не потрібно безглуздо побоюватися за її долю. Незважаючи на те, що уві сні вона плаче, наяву у цієї леді все складається якнайкраще.

Побачили сон, де дружина знову з вами? Можливо, всі прикрощі через розлучення залишилися в минулому, і ви залишитеся хорошими друзями. Пам’ятайте про те, що контакт з попередньою дружиною необхідний, в першу чергу, дітям.

Незважаючи на те, що інтерпретацій до даного сюжету існує безліч, прагніть постійно робити так, як відчуває серце. Ніякої сонник не дасть вам підказку, як вчинити вірно. Прагніть діяти, не бійтеся вибачатися і виглядати дурним. Живіть не уві сні, а наяву!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: