Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник колишня подруга до чого сниться?

Сонник колишня подруга до чого сниться?

Колишня подруга тлумачення сонника

Багато хто вважає, що жіночої дружби не буває, однак це звичайно не так; можливо тому у дівчат часто виникають сни за участю подруг, з якими вони постійно спілкуються. Образ подруг може виникати в підсвідомості під час сну і означати різні речі. Часто говорять, що, приснилася подруга з якою я не спілкуюся, або не мають здогадок про те, до чого сниться вагітна подруга.

У тлумаченнях сонник говорить про конкуренцію в реальності. Але щоб дати більш докладний прогноз, необхідно врахувати всі нюанси мрії.

Версія Міллера

Психолог так трактує, до чого сниться стара знайома: скоро ви дізнаєтесь сумні новини. Міллер припускає, що вони пов’язані з погіршенням здоров’я родича чи приятеля.

Потаємні страхи

У грезе зустрілися з кращого, але вже забутої подругою? Наяву, коли сподіватися нема на що, підтримка прийде несподівано.

До чого сниться, що найкраща подружка плаче? Створюючи складності, майте на увазі, наслідки вчинків позначаться не тільки на вас, але й на оточуючих.

Якщо в баченні найкраща подруга з’являється зайво часто, значить, вас мучить страх. Ймовірно, ви сумніваєтеся у своїх можливостях виправити стан речей, відчуваєте залежність від іншої людини.

Гості на порозі

До чого сниться, що обіймає колишня подруга? Чекайте гостей. Це давні друзі, від яких тривалий час не було звісток.

Весілля приятельки в баченні віщує важкі випробування для вашої сім’ї і близьких.

Бійку зі знайомою сонник розшифровує як спробу втілити в життя нездійсненне. Можливо, заповітна мрія колись здійсниться, але це відбудеться явно не зараз.

Зрада

Привидівся уві сні колишня подруга чоловіка? Провісники стверджують: ви не довіряєте дружину і дуже боїтеся невірності.

Минулої пасію чоловіка, объявившуюся в грезе, сонник трактує як монотонність в інтимному житті. Проявіть ініціативу і зробіть її. Від цього ви виграєте обидва.

У деяких випадках секс чоловіка уві сні з колишньої є спробою втихомирити совість після своєї невірності.

Перестаньте фантазувати

До чого сниться нерозлучна подруга дівчини? Ви надмірно вразлива особа. Більшість страхів надумані, і небезпека вам не загрожує.

Сварка з приятелькою, яка сталася у баченні, — провісник бід та невдач.

Стара знайома є дамі уві сні перед сваркою, можливо, навіть розлукою з коханим.

Зберіться

До чого сниться колишня подруга заміжній жінці? Про вас підуть брудні плітки і чутки, джерело яких важко буде знайти.

Будучи у мріях часто, подружка кожен раз намагається посваритися — готуйтеся до розлучення.

Перш подумайте

Довелося уві сні спілкуватися з давньою подругою? Щоб діяти далі, вам необхідно отримати додаткові відомості, освоїти нові навички.

Якщо спілкуватися довелося на підвищених тонах, сонник передбачає: вам заборонять без попиту лізти в чужі справи.

Спілкувалися радісно і по-дружньому найближчим часом події складуться на вашу користь.

Уві сні не вдалося нормально поговорити, так як спілкувалися на ходу, і частина розмови вислизнула від вас — наяву неправильно оцінили стан речей. Сонник попереджає: ризикуєте взяти на себе зобов’язання, які не зможете виконати.

Важливі нюанси

Для більш точного тлумачення сюжету уві сні необхідно якомога точніше відтворити в пам’яті події мрії. Тоді зможете правильно розшифрувати побачене.

Все чудово!

До чого сниться улюблена колишня подруга, з якою ви не спілкуєтеся в реальності? Хоча зараз не найлегший час, провидці обіцяють, що скоро сімейне життя налагодиться.

Якщо в баченні подружку, з якою не спілкуєтеся, зустрічаєте, значить, у вас розлад між переконаннями та прагненнями.

Викиньте зайве

Уві сні помирилися з подругою після давнього конфлікту? Неприємності скоро пройдуть, і удача посміхнеться вам. За іншою версією провидці запевняють, що це бачення-перевертиш, яке віщує нову сварку.

Сонник, якщо колишня подруга в грезе слізно просить вибачення, зазначає: ви досі не можете відпустити минуле, чіпляєтеся за старі образи і приниження.

Вагітна або з дитиною

До чого сниться вагітна подруга, не завжди можна точно інтерпретувати, але якщо сон бачиться жінці, це може говорити про те, що вона не бажає реалізовуватися як берегиня домашнього вогнища, мати і любляча дружина. Для неї важливіше власна свобода і незалежність.

Уві сні дізналися про вагітність колишньої подруги. В реальності отримаєте величезну суму грошей, швидше за все, фінансове становище допоможуть поправити родичі.

Колишня подруга вагітна — сонник говорить про появу проблем в сімейному житті.

Жіночка народила в грезе — позбавлять вас від старих боргів і зобов’язань. Тепер можете жити спокійно.

Зустріли уві сні подружку з дитиною? Багато залежить від статі дитя. Хлопчик віщує фінансову стабільність; дівчинка — щастя.

Життя

Колишня подруга, з якою погано розлучилися, померла в баченні? В реальності сновидця чекають міцне здоров’я і безбідне існування.

Померла давня добра подружка? Зберіться, настають важкі часи.

Якщо наяву померла приятелька часто приходить у видіннях, сонник каже, що події минулого не відпускають вас. Розберіться з цим питанням, інакше не зможете спокійно жити далі.

Чоловікові

Сонник, якщо чоловік в баченні зустрів забуту зазноба, пророкує романтичне знайомство з прекрасною жінкою.

Прийшла однокласниця — минуле незабаром нагадає про себе зустріччю зі старими приятелями.

Подруга, яку залишив, приснився чоловікові, може означати швидкі любовні пригоди, ціною яким може виявитися здоров’я.

На рівні почуттів

Зрозуміло, якщо уві сні були порушені неприємні аспекти особистості, не варто все сприймати буквально, адже багато залежить і від конкретного дня, в який приснився сон. Жінки більше схильні відчувати посили своєї інтуїції на підсвідомому рівні, тому їм варто уважно ставитися до положення місяця в ніч, коли привиділося, що особливе важливе на їхню думку.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: