Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник левенята до чого сняться?

Сонник левенята до чого сняться?

Левенята тлумачення сонника

Львенок уві сні — це символ дружби і захисту. Однак сонники вважають, що відповідь на питання, до чого сниться левеня, залежить від сюжету і деталей побаченого. Так, якщо у сні довелося побачити левенят, що знаходяться в клітці, то насправді сплячий візьме верх над обставинами і зможе добитися поставлених цілей, незважаючи на всі перешкоди на шляху. Якщо ж ви побачили, як «царевич» їсть у вас з рук, то в житті ви, безсумнівно, зможете домогтися високого положення в суспільстві.

Думка Міллера

Густав Міллер дає багато суперечливих тлумачення такого сну. Так, на його думку, грозний «цар звірів» разом зі своїм потомством може відображати не тільки агресію та лють, що гризе всередині сплячого, але і свідчити про його покірності і смиренності наяву. Якщо вам привиділися уві сні лев, левиця і їх потомство, що голосно гарчать на вас, то, швидше за все наяву ви будете користуватися підвищеним інтересом у протилежної статі, і вам буде супроводжувати успіх у всіх починаннях.

Підступи конкурентів

З передрікання Місячного сонника, левенята, що бігають по савані, попереджають про підступи ваших недоброзичливців. Швидше за все, вони будують якісь плани, щоб вам нашкодити. Будьте пильні і обережно.

Якщо жінка уві сні бачить левенят, значить, наяву у неї можуть з’явитися серйозні суперниці. У випадку якщо ви бачите в сні, як на вас нападає молодий лев, то будьте напоготові. У недалекому майбутньому у вас можуть виникнути проблеми у відносинах з начальством. Не піддавайтеся на провокації ваших недоброзичливців.

Побачили левицю, що годує своїх дитинчат? Насправді прораховуйте кожен свій крок. Найменша помилка тут же позначиться на вашій репутації і дасть можливість позловтішатися ворогам.

Перемога

Коли дівчині сниться, як хижі кошенята лащаться до неї уві сні, то вона може розраховувати на пропозицію руки і серця, що зробить їй її партнер. На думку Східного сонника, все до цього йде.

Якщо чоловікові сниться, що він зміг приручити маленького левеняти, то всі його проекти і плани реалізуються в повному обсязі.

Левенята, що живуть у вас в будинку, принесуть у ваше життя радість від звершень і власних перемог, нехай навіть і незначних.

Довелося годувати уві сні левеняти? На думку сонника Медеї, ваш авторитет на роботі буде непорушним.

До змін

Приснилося, що живете на лоні природи разом з левенятами? І вважаєте їх своїми дітьми? Отже, зараз саме час втілювати свої плани в життя. Усі ваші починання будуть мати успіх.

Побачили в сні, як хижак тягне вам свою здобич, щоб розділити трапезу? Наяву ви будете брати участь в авантюрах, що додадуть гостроти у ваше життя і урізноманітнюють її. Забудьте свої страхи та повеселіться від душі.

Зализували мовою рану своєму дитинчаті? На думку Ісламського сонника, наяву ви зможете надати допомогу тому, хто її гостро потребує, і кого не змогли підтримати раніше.

Смоктати у сні левицю, значить бути успішним у будь-яких починаннях.

До небезпеки

Довелося уві сні вбити левеняти? Будьте обережні. Наяву ви поплатитесь за свої минулі провини. Якщо жінці під сні довелося наздоганяти пораненого лева, то в реальності їй слід бути обережною і не робити зайвих дій.

На думку сонника Лоффа, бити у сні левенят, значить втратити довіру і розташування близьких людей і покровителів в реальності.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: