Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник літня жінка до чого сниться?

Сонник літня жінка до чого сниться?

Літня жінка тлумачення сонника

Літня жінка уві сні — це той образ, який віщує клопоти, плітки і розчарування тому, хто спить. Однак з передрікання сонника подібний епізод може обіцяти і радість, і благополуччя. Для того щоб підібрати точне тлумачення, до чого сниться літня жінка, необхідно згадати всі нюанси сну.

До пліток

Якщо чоловік побачив себе серед безлічі літніх дам, то наяву, як стверджує сонник, навколо його персони буде безліч чуток і пересудів. Постарайтеся не звертати на закиди недоброзичливців уваги і ведіть себе гідно. Це допоможе зберегти свою репутацію.

Побачили уві сні стареньку, здалася знайомою? Насправді вас стануть обговорювати ваші друзі і близькі, що принесе вам чимало страждань.

До сварок

До чого сниться поцілунок з літньою жінкою? Сонник впевнений, що для сімейного людини він є передвісником сварок і конфліктів. Вам потрібно навчитися слухати вашого партнера і згладжувати гострі кути.

Побачили літню жінку у весільній сукні? Сонник пояснює: незабаром у вашій родині почнеться розбрат. Будьте обережні, невелика сварка може прийняти загрозливі розміри і призвести до розлучення. Якщо ви хочете зберегти сім’ю, то постарайтеся докласти для цього максимум зусиль. Якщо ж не бачите в цьому сенсу, то просто поставте завершальну крапку.

Думка Міллера

Жінка похилого віку, згідно з тлумаченням Міллера, є символом майбутніх клопотів і турбот. Безумовно, цей сон внесе дисгармонію в ваше життя, проте не варто нервувати і переживати, всі проблеми тимчасові.

Якщо жінці у віці сниться риба, значить, наяву їй чекають серйозні зміни. Так чи інакше, але вам доведеться адаптуватися до нових умов і обставин.

Попередження

До чого сниться чоловікові, ніби він літня жінка? Сонник вважає, що цей сон є передвісником безчестя. Тому уважно стежте за своїми словами і продумувати кожну свою дію.

Якщо уві сні до вас є стара в образі молодушки, але при цьому вона похмура, то наяву вас чекають грошові труднощі.

За іншою версією в реальному житті вас чекають неприємності і великі втрати. При цьому не має значення, в якому образі вам з’явилася старенька.

Приснився поцілунок жінки похилого віку? Швидше за все, ви розчаруєтеся у знайомих і друзів.

А ось до чого сниться старенькій бачити себе вагітною уві сні? Сонник впевнений, що наяву не уникнути проблем зі здоров’ям. Важкохворій людині бачити себе вагітною — до можливої смерті.

Тільки хороше

Сприятливою ознакою є сон, в якому чоловік доглядає за жінкою. Сонник впевнений, що сновидця чекає тільки хороше — кар’єрне зростання, зустріч з судженою, міцна сім’я і здорові дітки.

Привидівся уві сні бабуся, що тримає велику рибу в руках? Дане бачення є досить сприятливим знаком. Наяву ви зможете досягти всіх поставлених цілей, успіх супроводжуватиме у всіх починаннях.

Наснилася бабуся в образі молодої? У разі, якщо бабулька одягла весільна сукня і дуже добре налаштована, то в реальному житті все у вас складеться добре.

Якщо жінка побачила себе вагітною уві сні, а також спостерігала народження хлопчика, то наяву на неї звалиться неждана радість.

Якщо жінка уві сні ловить рибу, значить, незабаром вона стане бабусею. Онука їй подарують дочка чи невістка.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: