Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ліжко до чого сниться?

Сонник ліжко до чого сниться?

Ліжко тлумачення сонника

До чого сниться ліжко? За сонником подібний образ характеризує сплячого, як вельми цілеспрямовану особистість, яка знає, чого вона хоче від життя. Але не все так просто. Для розшифровки бачення необхідно пригадати і його деталі і подробиці. Тільки так дізнаєтеся таємний сенс нічного послання.

Лежати на ложі

Уві сні довелося лежати в ліжку? Тоді гарантована спокійна, впорядкована життя без особливих проблем і негараздів. А якщо поруч знаходилася персона одного з вами статі, то, на жаль, в реальності гряде якась втрата, уникнути якої можна було, при певному бажанні або старанні. Бод боком виявився чоловік? Прокинувшись, чекайте новин.

Якою була ліжко?

Красива постіль з розкішним білизною, згідно Універсальним сонником, обіцяє гідне існування, без потреби, але і без особливих надмірностей. До чого дівчині приснилося двоспальне ложі? До весілля, причому досить швидкої. Достаток і навіть багатство, ось до чого, за версією сонника Гришиній, снилася прекрасна ліжко в просторій, розкішною спальній кімнаті.

Біле постільна білизна передрікає чисту, щиру любов, а також удачу в справах і успішне завершення досить ризикованих заходів.

Примарилася нове ліжко? Тоді наяву, можливо, з’явиться новий партнер. Втім, в інтерпретації Сучасного сонника, це ж бачення обіцяє і нове місце проживання або зміну роботи. Якщо побачили залізну ліжко, то приготуйтеся до всіляких неполадок в побуті. Таким як поломки приладів, техніки. Як ні сумно, але може бути доведеться витратити частину накопичень на придбання нового холодильника, телевізора, або унітазу.

Приснився ліжко була з дерева? Сонник віщує зміни у звичному життєвому укладі.

Сон в ліжку

У соннику Шереминской сказано, що бачити себе сплячим на ліжку, означає наяву спілкування з вельми сумнівними особистостями, які можуть серйозно зіпсувати ваше реноме. Тому тримайтеся від таких громадян подалі, інакше потім будете гірко шкодувати про те, що піддалися їх згубного впливу.

Стелити, прибирати постіль

Різке погіршення самопочуття, здоров’я, ось до чого сниться застеляти постіль. Однак, іноді цей же сюжет тлумачать інакше: сновидець зустріне людину, з яким у нього складуться близькі стосунки.

Якщо цією справою уві сні була зайнята заміжня дама, то їй слід проявити більше терпіння і поблажливості до чоловіка, в іншому випадку все може завершитися великим скандалом в сім’ї.

До чого снилося покривало? Тут треба неодмінно згадати, що ви з ним робили. Якщо міняли, то Сонникстранников віщує в майбутньому переміщення по кар’єрних сходах або переїзд на інше місце проживання. Того, хто розправляв покривало уві сні, можна сподіватися на вдале працевлаштування, або підвищення матеріального добробуту, доходів. А той, хто складав цей предмет в сплячому стані, знайде особисте щастя.

Дивні предмети і кров

Сновидіння про те, що в ліжку опинилися голки, повинно насторожити. Велика ймовірність того, що за спиною сновидця плетуть інтриги вороги. А Универсальныйсонник рекомендує побоюватися помсти колишніх подружок хлопця сплячої особи. Такий же сюжет, побачений заміжньою жінкою, — попередження про те, що у неї є недоброзичливці. Причому їх можна знайти серед тих, хто вхожий в сім’ю, користується довірою.

До чого чоловікові сниться постільна білизна з плямами крові? Це дуже негативний ознака, що вказує на невірність дружини. До того ж її адюльтер може мати неприємні наслідки у вигляді інфекцій, що передаються статевим шляхом.

У соннику Часів року знайдеться і тлумачення для дами, заметившей уві сні закривавлене постільна білизна — їй загрожує хвороба.

Що пророкує Міллер?

Провісник коментує бачення про те, що ви, побачивши уві сні постіль, не зуміли чинити опір бажанням лягти на неї і заснути. На його думку, це характеризує вас, як особистість досить легковажну, діючу на приводу швидкоплинних емоцій. А все це негативно позначається на вашому іміджі.

Приснилося, що прикорнули на чужому ложі? Так вже склалося, що у вас буде спокуса взяти участь в сумнівному, авантюрному заході, який, як неважко здогадатися завершитися з плачевним результатом.

Що за значення у дивного видіння, про те, що ви, лежачи на ліжку, провалюєтесь у прірву? Як ні сумно, але це свідчить про перші симптоми серйозного захворювання наяву.

«Пригріти» змію

У сні ви виявили в ліжку змію? Прокинувшись від дрімоти, спробуйте згадати особи пригрезившихся людей. Якщо це було бачення жінки, то в ньому вона могла побачити подругу, яка насправді має види на чоловіка того, хто бачить сон.

А представника сильної статі така картина попереджає про те, що піддавшись плотському спокусі, він може зруйнувати свою сім’ю, до того ж коханка може згодом заявити про те, що вагітна від нього.

Придбання обстановки для спальні

Звернувшись до соннику Езопа, можна дізнатися: до чого сниться купувати меблі для спальної кімнати. Як не прикро, але це передвістя низки клопоту і турбот, які повністю поглинуть весь вільний час в найближчому майбутньому.

Якщо конкретніше, то молода обличчя, якій привиділася подібна покупка, вийде дуже рано заміж, скоро народить первістка. А тому у неї не залишиться жодної вільної хвилинки для себе коханої і для розваг, якими насолоджуються її ровесники. Втім, нова обстановка для спальні в нічних мареннях може передувати захоплюючого подорожі, відпочинку за кордоном.

Порожня або зламана

А ви, що називається, та ще штучка, якщо в сновидінні бачили порожню ліжко. Цей спосіб характерний для людини, думав про роман на стороні або перебуває у пошуку гідного коханця.

А ось поламане ложі в нічному видінні попереджає про те, що на шляху до здійснення мети будуть перепони, перешкоди. Не виключено, що ці труднощі будуть «рукотворними» — заздрісники, недоброзичливці спробують перешкодити вам всіма силами.

Чужа постіль

Напередодні низки приємних і радісних подій наснитися може крихітна ліжечко для дитини, обнадіює Сучасний сонник.

Цей же образ може гарантувати вдалий результат ділових переговорів сновидця, а також отримання премії. А чому у сні фігурувала чужа ліжко? Жіночий сонникутешает: належить розставання з коханим. Але тимчасове, з причини його ділової поїздки.

Хованки і польоти

Універсальний сонник стверджує, що людина, якому наснилося, що він ховається під ліжком, в справжньому житті безпорадний і спасує перед першими труднощами. Вчіться мужньо приймати удари долі, витягати досвід з минулих помилок, інакше можна впасти в серйозну депресію.

У сні ви побачили, що впали з ліжка? Тоді є привід задуматися — коханий не зберіг вам вірність. А ще це бачення може передбачати збиток, який буде завдано авторитету сплячого. Але не спроста, а в результаті підступів недоброзичливців.

Дивні бачення

Чому снилося безліч ліжечок? Готуйтеся до поповнення в сімействі! У сновидінні потрапили в простору кімнату, де відразу кілька спальних місць? Значить скоро приїдуть в гості друзі, які і розташуються у вашому домі.

Цікаву трактування запропонувала у своєму соннику пані Шереминская. Вона стверджує, що сидіти в сновидінні на ліжку, — відображення бажання сплячого знайти нового партнера для інтимної близькості, із-за того, що нинішній не настільки хороший в сексі.

Що за дивний сюжет, в якому вам привидівся ліжко на вулиці? Східний сонник пояснює: кохана людина змінить вам і про це скоро стане відомо всім знайомим і рідним. Але вам не варто засмучуватися, тому, що ви зустрінете розумного, уважного, забезпеченого чоловіка, який дуже скоро змусить вас забути про підступну изменщике.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: