Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник падати до чого сниться?

Сонник падати до чого сниться?

Падати тлумачення сонника

Як витлумачити падіння

Кожен з нас колись переживав відчуття падіння в грезе, хто літав, хтось падав. Щоб зрозуміти, до чого сниться падати, варто пригадати деталі сновидіння, його фрагменти і події. Якщо все пригадати не вдається — не біда. Можна подивитися тлумачення того, що запам’яталося найбільше чітко. А скласти загальну картину допоможе сонник. «Падати» на думку різних тлумачів — значить, «перевернути» значення сну і розцінювати все побачене навпаки. Якщо ж говорити не про образі падіння, а про відчуття, то психологія і медицина впевнені, що почуття падіння сигналізує про порушення сну і нервової системи. Тому, якщо Вам дуже часто доводиться «провалюватися» під сні, варто звернутися до лікаря сомнолога — фахівця з снів. У будь-якому разі, дуже важливим при відповіді на питання, до чого сниться падати, є, що саме було — картина падіння або неприємне відчуття.

Греза про падіння

Падати вниз, як не дивно, дуже непоганий знак, що говорить про те, що в реальному житті сновидца все йде в гору. Можна очікувати зміну чорної смуги на білу і трохи відпочити після затяжної серії невдач.

Сонник Лонго впевнений: скоро відбудеться подія, яка буквально виб’є ґрунт з-під ніг сплячого. Є небезпека не знайти підтримку у вкрай відповідальний і важливий момент, що підірве як моральне, так і фізичне здоров’я. Перш ніж вирішуватися на відчайдушні заходи, варто продумати план відступу і порадитися з близькими.

Відчуття падіння, провалу або сонного паралічу

Згідно з Ведичними традиціями чакра Свадхистана відповідає за емоції людини, а почуття падіння — пряме свідчення її активації. Так буває, якщо Вас чекає велика удача або виграш найближчим часом, також це може стосуватися щасливої події когось із родичів.

З точки зору фізіології падіння уві сні говорить про сильному фізичному перевтомі. Прийшов час дати собі розслабитися.

Ганна Фарадей так пояснює, до чого сниться падати — це майбутня небезпека. Мова в даному випадку йде саме про відчуття падіння. У найближчі дні варто уникати пізніх прогулянок по малоосвещенным місцях і не вплутуватися в суперечку без необхідності.

З іншого соннику «падати» говорить про великі внутрішні проблеми, а саме — невпевненості в собі. Якщо Вам доводилося розчаровувати інших і себе, бути незадоволеним своїми внутрішніми і зовнішніми якостями, можливо варто звернутися до психолога. Цей вид медицини вже багато років успішно вирішує проблеми внутрішнього характеру.

За деякими релігійними поняттями відчуття падіння відбувається за нечистої совісті сновидця. Швидше за все, він стурбований своїм вчинком і це його гризе. А ось літати і літати уві сні, навпаки, вважається добрим знаком, який говорить про високої духовності та моралі.

В висновок про почуття падіння варто відзначити, що його відчувала більша частина населення планети, проте не завжди такий досвід свідчить про захворювання нервової системи, серця або психіки. Проблема стає проблемою тоді, коли вона починає заподіювати занепокоєння людині. Поки цього не сталося, не варто забивати собі голову. Адже природа цього явища досі не вивчена і не пояснена.

Падати з великої висоти

Пояснення падіння з великої висоти в грезе залежить від того, наскільки велика відстань довелося подолати. Чим довше Ви летіли — тим гірше. Незабаром можуть статися неприємні зміни в здоров’ї і сфері відносин.

Падати у сні у прірву або безодню згідно з деякими джерелами — до втрати контролю. Незабаром сновидця чекає щось, де ніяк не можна допустити помилку, адже вона може призвести до катастрофи.

Падати згідно з тлумаченням міс Хассе, значить, стояти на порозі важливої події. Покладатися зараз варто тільки на себе, не довіряючи своє життя нікому. Будь-яка помилка призведе до непоправних наслідків.

Китайський сонник дає дуже незвичайний пораду тим, кому приснилося падати з високої гори. Він вважає, що для досягнення мети потрібно обдурити долю, інакше досягти її не судилося. Щоб це зробити, варто спрямувати всі думки і дії куди завгодно, лише б не на мрію, інакше вже ніколи не вийде її здійснити.

Сонник Фараонів вважає мрію, де Ви зриваєтесь і падаєте зі скелі, відмінним знаком! Він обіцяє завершення неприємностей і зміни мінуса на плюс. А в давнину подібний сюжет передбачав закінчення війни і неврожайного часу в масштабах цілої держави.

Роберти, вчений і психолог, схиляється до думки, що падати уві сні доводиться тим, хто живе задоволеннями. Причому людина чудово знає, що ні до чого хорошого це не призведе. Іноді мова про наркотики чи алкоголь, якщо це так, а лікуватися страшно, можна почати з книги Христини Гроф, дружини знаменитого чоловіка, який приніс в маси холотропне дихання. Книга називається «Жага Цілісності», вона допомогла багатьом стати на шлях самостійного подолання ілюзії щастя.

Езотеричний сонник, звертає увагу на емоції від падіння і ситуації. Якщо падіння було у зв’язку з веселощами, наприклад, з атракціоном типу американських гірок або стрибками на батуті — це хороший знак. Попереду багато приємних хвилин. Невеликий переляк від падіння говорить про труднощі, які Ви легко подолаєте.

Сучасний сонник тлумачить, до чого сниться падати, залежно від наслідків. Вважається, що того, на що сталася «посадка», не вистачає тому, хто спить найбільше в житті. Тому можна також подивитися тлумачення предмета, на який Ви впали з неба.

Тим, кому довелося падати уві сні зі сходів, варто розцінювати це буквально. Можливо є якісь несправності будинку, які необхідно усунути, щоб не отримати травму.

Падати в сні на ліфті може бути свідченням зупинки в особистісному розвитку. Переконайтеся, що Ви приділяєте час розвитку своїх сильних сторін і роботі над слабкими. Також такий мотив може говорити про невдоволення собою і рух не в ту сторону. Ймовірно, мова йде і про проблему, вирішення якої треба пильніше розглянути, а при необхідності підкоригувати.

Те, до чого сниться падати з балкона, не так вже й страшно. Так, попереду неминучі труднощі, і все піде не так, як заплановано, але підсумок буде вдалим, доля нагородить Вас за зусилля сповна.

Тих, кому приснилося впасти з даху, чекають великі сюрпризи та несподіванки. Якщо Ви не з тих людей, які люблять раптові зміни — не лякайтеся. Ці точно сподобаються.

Падати з вікна — до робочих проблем. Прийняття важливих рішень, ділові зустрічі, укладення договорів варто відкласти до більш сприятливого періоду, який не змусить себе чекати, якщо прислухатися до рекомендацій сонника.

Іноді падіння в яму уві сні говорить про внутрішній розпачі сплячого. Можливо, Ви вже змирилися з проблемами, незадоволені собою і своїм становищем у суспільстві, але пора здригнутися і приготуватися до крутого повороту до кращого. Скоро все вляжеться.

А ось до чого сниться падати у воду, буде залежати тільки від сновидця. Такий сон кричить про необхідність діяти і прямо зараз! Не можна упустити шанс змінити себе і своє життя на краще, адже доля підкидає такі можливості не так вже часто. Також варто врахувати чистоту води.

Впасти в море згідно з деякими тлумачам говорить про можливі негаразди в ситуації, яка здавалася прозорою і контрольованою. Не варто святкувати завчасно, хвалитися досягненнями та говорити про свої плани стороннім.

Про холодності з боку близьких свідчить сон, у якому довелося впасти з моста. Але сонник впевнений, що не варто приймати все близько до серця, тому що у кожного в житті бувають моменти, коли їй хочеться побути на самоті, уникаючи уваги друзів і рідних.

Падіння у колодязь можна тлумачити як знайомство з собою. Незабаром Вам пощастить відкрити приголомшливі знання про себе.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: