Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник падає будинок до чого сниться?

Сонник падає будинок до чого сниться?

Падає будинок тлумачення сонника

Тлумачення сну з падаючим будинком

Падаючий будинок як уві сні, так і наяву не можна назвати приємною подією. Часто подібні мотиви руйнувань війни або навіть позаземного вторгнення говорять про сновидце як про людину нервовому і сильно переживають з якого-небудь питання. Але що скаже сонник? Падає будинок в тлумаченнях різних народів може дещо відрізнятися від звичного.

Найважливіше при трактуванні

Якщо навіть під дулом пістолета ви не змогли б точно пригадати, що саме приснилося, не треба впадати у відчай. Найменший фрагмент зі сну, який згадається, може не тільки відновити картину, але і зрозуміти, до чого сниться. Варто згадати і причину руйнування, і, по можливості, інші деталі.

Густав Міллер і його сонник

Спостерігати за обваленням будинку — до великого розчарування в людях. Вже не буде бажання і можливості їм довіряти. Якщо будинок на додачу був власністю сновидця, то значення посилюється.

Якщо багатоповерхівка зачепила і зруйнувала сторонні будинку, варто готуватися до сварку з сусідами.

Буйство природи і катаклізми

Сонник Лоффа вважає, що будинок, який випав з-за землетрусу, говорить про насуваються фінансових проблемах. Якщо сновидець буквально відчував на собі тряску, то мова може йти про грандіозні грошові втрати.

Якщо будинок валиться з-за урагану або сильних поривів вітру, варто відкласти внесок грошей на більш вдалий час.

Для гравців особливо небезпечним вважається цунамі, яке рухається на житло, вважає сонник. Падає будинок від хвилі або ж його зносить вода — до програшу.

Причина в розрахунку

Що звалився через інженерної помилки будинок згідно з Місячним соннику — до великих проблем зі здоров’ям. Варто не зволікати з візитом до лікаря і здати всі призначені фахівцем аналізи.

Про травму попереджає сновидіння, в якому багатоповерхівка страшно хитається і може впасти на людину. Таке ж значення у сну, де будинок почав розгойдуватися ще в процесі будівництва.

Якщо сновидінню довелося уві сні пожити в розхитаному будинку, то йому варто дуже уважно ставитися до вибору домашнього терапевта, сімейного лікаря. Велика ймовірність, що доктор виявиться абсолютно некомпетентним.

Звалилися з неба

Коли уві сні трапляється бачити, як додому летить падаючий літак і повністю руйнує його — до великим і серйозним змінам. Якщо будинок не вцілів, то не варто сподіватися на хороше, якщо що-то від нього залишилося, то попереду чекають щастя і удача.

Літак впав на будинок, але з ним нічого не сталося, значить, у житті сновидца залишиться тільки найкращий, а всі печалі підуть геть.

Якщо на житло впало дерево, в результаті чого в даху з’явилася вм’ятина — краще залишити на потім.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: