Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник спізнитися на літак до чого сниться?

Сонник спізнитися на літак до чого сниться?

Спізнитися на літак тлумачення сонника

Уві сні спізнюєтеся на літак? Тому може бути багато причин, але сонники не беруть їх до уваги, вказуючи на те, що поспіх по дорозі до трапп це ознака того, що сплячий не готовий до майбутніх змін, побоюється нововведень, або чогось іншого. Про що йде мова, як поводитися, діяти після такого бачення? Розглянемо детальніше тлумачення того: до чого приснилося спізнитися на літак.

Прихильність до консерватизму чи лінь?

Помітили в нічному видінні повітряний лайнер? Значить, саме час відправитися в шлях, набратися нових вражень. Але якщо ви не встигли до зазначеного у квитку маршрутом, то цей сон відображає небажання покидати затишний будинок, відмовлятися від звичного розпорядку дня. Іншими словами, лінь вперед вас народилася, резюмує сонник.

До чого сниться такий сюжет, на думку Фрейда? Відомий психоаналітик підозрює, що у сплячої є деякі комплекси, проблеми в інтимній сфері, швидше за все пов’язані з відсутністю постійного партнера.

Іноді запізнення в аеропорт сниться напередодні важливого кроку в житті, прийняття доленосного рішення. І швидше за все сновидець побоюється, шукає причини для того, щоб залишити все без змін. Але це глибока помилка, — така пасивна позиція не дозволить людині досягти успіху, реалізуватися, як успішний професіонал, влаштувати особисте життя.

Сонник підозрює, що причиною такої апатії та страху перед невідомістю нововведень може служити накопичена у сплячого втому, нервову напругу, відсутність підтримки з боку колег, рідних. Що робити? Не збирайте проблеми, зверніться за допомогою до близьких, висловіть свої страхи і вони, як стверджують психологи, помітно зменшуватися.

За секунду до зльоту

Ви творча особистість, але надзвичайно сприйнятлива до критики і зауважень. А тому, потрібно менше спілкуватися з людьми, які просто заважають вам, ось до чого сниться отрывающийся від злітно-посадкової смуги лайнер, на який не встиг сплячий, на думку Ванги. Втім, є і ще одне пророкування від ясновидиці на цей рахунок: сплячий скоро зустріне свою другу половинку!

А ще це бачення може передбачати дуже важлива подія, яка кардинально змінить все подальшу долю сплячого або він почне дуже прибутковий бізнес.

До чого нареченій сниться подібний сюжет? Коментар знайдеться в соннику Міллера: сновидица відмовиться йти під вінець або змінить дату одруження.

Що стосується чоловіків, які не встигли на літак в сновидінні, то Міллер вважає: це індивіди не схильні до ризику, а навпаки, віддають перевагу все планувати до дрібниць.

У соннику Стерви, відлетів без пасажира аеробус це ознака того, задуманий план навряд чи вдасться, незважаючи на те, що здавався продуманим і вигідним.

«Втікачі» валізи

Примітили у нічний фантасмагорії упаковані валізи? Це знак того, що витратили чимало сил і часу, допомагаючи іншим, пояснює сонник.

А що якщо в нічний дрімоті ваш багаж відлетів без вас? За версією Міллера це передрікає чвари з чоловіком або невдачі в азартних іграх, а також на різних біржах. Людям не пов’язаних узами шлюбу подібна картина бачиться уві сні, тому, що ймовірна сварка з нареченим (нареченою). Але швидше за все це на краще, тому, що прийдешня заручини не надто радувала сновидця.

За Фрейдом багаж це секрети інтимного життя, які зберігає сновидець. І якщо валізки відлетіли в нічний грезе без нього, то, на жаль, в реальності можливо подробиці особистого життя сплячого стануть надбанням громадськості.

До чого снилося, що потерли багаж? До розставання з нинішнім партнером.

У соннику пастора Лоффа зібрані дорожні сумки символізують багаж знань. І якщо речі втрачено, то сплячий перегляне свої погляди, звільниться від постулатів, комплексів, які обтяжують його життя.

Годинник відстали

Літак полетів, і ви з відчаєм дивіться на годинник уві сні, які виявилися несправними? На жаль, таке бачення попереджає про те, що у конкурентів чимало переваг і вони випередять вас насправді.

Зламаний хронометр, для сновидцев чоловічої статі, може бути ознакою проблем з потенцією. А вже якщо в сновидінні ви не побачили циферблата на годиннику, то Нострадамус застерігає про небезпеку. Втім, якщо привидевшийся циферблат був на вежі, то по пробудженню доведеться відмовитися від звичного режиму дня, укладу життя, підказує сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: