Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник спізнитися на поїзд до чого сниться?

Сонник спізнитися на поїзд до чого сниться?

Спізнитися на поїзд тлумачення сонника

Засмутилися, запізнившись уві сні на поїзд? Якщо так, то є сенс задуматися: чи вірно, ви визначаєте в реальності пріоритети? Вмієте планувати свої справи, стежте за часом.

Якщо уві сні зазнали розчарування та роздратування від того, що експрес, на який не встигли, зник за горизонтом, то за сонником, це вірна ознака неорганізованості, і навіть ліні, легковажності сплячого. Йому потрібно задуматися над тим: що заважає досягти успіхів, побудувати кар’єру. Швидше за все, сновидінню корисно буде купити органайзер і почати вести записи, склавши графік справ і зазначивши приблизний хронометраж. Не зайвим буде переосмислити плани і виділити серед них пріоритетні.

Іншу інтерпретацію пропонують сонники в тому випадку, якщо в нічний грезе людина усвідомлено, має намір зволікав і упустив свій поїзд. Це знак того, що сплячого охоплюють сумніви, турбує невизначеність, пов’язана з вирішенням якоїсь проблеми.

Позбавтеся від комплексів

До чого жінці приснилося, спізнитися на поїзд? Вона перебуває у стані апатії, депресії, не бажає вирішувати накопичені проблеми і відчуває глибоке розчарування. На жаль, така позиція, може стати фатальною. Сновидица ризикує втратити своє нинішнє становище в суспільстві, заробивши репутацію «мокрої курки», але і в майбутньому не зуміє відновити власне реноме, заручиться підтримкою оточуючих. І тоді доведеться кусати лікті, за виявлену слабкість, пасивність.

Для юнака подібне бачення — застереження про те, що він помиляється, слідуючи невірний принципами та поняттями. Сонник не виключає того, що сплячий знаходиться під чиїмось поганим впливом, або став жертвою дурних стереотипів. Найкраще для молодої людини, який спостерігав сон про минає поїзді, вчасно змінити компанію, оточення.

Коли людина уві сні вже катастрофічно запізнюється на поїзд, але все ж не впадає у відчай, а рухається вперед, і встигає застрибнути в останній вагон, то в реальності він виявиться переможцем у будь-якій життєвій ситуації. Таке бачення — точне керівництво до дії: не здавайтеся, вірте в себе і свої сили, тоді все складеться благополучно.

Версії визнаних провісників

Американський психолог Густав Міллер, здобув широку популярність як автор популярного сонника. В його інтерпретації запізнення на поїзд уві сні, це передчуття сплячого щодо краху планів і починань. На жаль, але сновидець не пробує і не хоче боротися, йти проти течії. Корінь проблеми в тому, що така людина не звикла діяти самостійно, а слід лише давно відомим правилам, відчуваючи дискомфорт перед чимось новим, незвіданим.

Танатофобія, або страх перед смертю, ось до чого, на думку Фрейда, сниться, що сталося спізнитися на поїзд. Крім цього сновидіння можуть мучити передчуття загрози, небезпеки, що насувається. Звідси і нервозність і паніка, а в результаті зниження уважності, працездатності.

В сонник Ванги запізнення на поїзд — ознака того, що людина насилу адаптується до нових умов, а також того, що він шкодує про втрачені можливості.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: