Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зелень до чого сниться?

Сонник зелень до чого сниться?

Зелень тлумачення сонника

Кожна людина відчуває справжню насолоду, коли їсть свіжий лист салату, або гілочку петрушки? Ця природна рослинність так сильно бажана, що позитивні трактування змушують сподіватися на краще. Отже, до чого сниться зелень? Тлумачі представляють різні ситуації, найчастіше сон пророкує перестановки на краще.

Різновиди

До чого сниться всім відома весняна зелень? Недарма в нічних мареннях людині бачиться зелена петрушка – за версією сонника Хассе, наяву сновидець знайде опору в особі впливової персони.

Пригрезился пастернак? Незабаром ваша справа принесе вам великий дохід.

Спаржа обіцяє сновидінню, що його зоряний час настане скоро.

Батун пророкує яскраві інтимні відчуття.

Кріп запашний уві сні дає підказку, яким чином уникнути неприємності.

Підвести підсумки допустимо трактуванням з сонника Іванова: все обов’язково здійсниться!

Загадкові знаки на гряді

Що означає в сні робота на городній ділянці? Довелося займатися посадкою приправи – ви переслідуєте приховані плани.

Наснилося, ніби ви висаджуєте петрушку – до здійснення бажань. Посіяли кріп – ваші вороги пліткують про вас. Не турбуйтеся, це означає, що вони вам заздрять.

Зібрали запашний урожай з гряди – до проблем в сімейному житті.

Вітаміни на стіл

Як пояснює сонник, зелень, яку ви купили в магазині, значить настав час подбати про себе. Розгледіти торговця зеленню – достовірний знак успішної розкрутки бізнесу.

Ви купили петрушку – у вашій родині незабаром очікується поповнення, а з ним і нові клопоти. Купити у сні зелений лук – в сім’ї налагодиться добробут, кріп – сновидець отримає яскраві емоції.

Головне розуміти, що позначає порізати овочі та зелень на салат? Сонники вимагає бути обачним у грошових питаннях – існує ризик залишитися без них в результаті втрати, програшу в лотерею, великих розтрат.

Інша справа, коли ви ріжете цибулю. Подібний сюжет пророкує одержання фінансів, успіх у підприємництві.

Довелося розмішувати салат – ознака поганих відносин, заправляти його сметанкою – до незначних конфліктів, рослинним маслом – розчаруєтеся в поклоннике.

Рясно заправляти їжу кропом або петрушкою до втілення давньої ідеї.

Міцне здоров’я

Для людей, народжених в осінній або зимовий період, ранній урожай зелені присниться, як ознака їх неперевершеного нюху, для інших сонне видіння обіцяє відмінне здоров’я.

Їсти салат з апетитом, у величезному обсязі – ваш стан здоров’я покращиться.

Вразлива психіка

Існують пояснення снів, де зелень порівнянна з прикрощами. Мабуть, це не просто так. Погляньте в Загальний тлумач, який вказує, до чого сниться самому є зелень кропу. Ви будете розчаровані. Якщо ви спостерігаєте за тим, як інша людина їсть подібну зелень – буде плакати ваш близький, а приводом для цього стане ваше неблаговидное дію.

Сонник Міллера – батькам

Міллер позитивно изъясняет сни, в яких фігурує кріп. Якщо батьки побачили його в сні, вони можуть не переживати за власних дітей. Довелося їсти цю запашну зелень – їх майбутнє наповниться щастям.

Перемога над собою

Розгледіли, як викинули в сновидінні суху зелень – наяву неприємності відійдуть на другий план. Сновидець за рахунок своїх послідовних дій зможе вирішити всі проблеми.

Весняні ландшафти

Роздивлятися біля себе молоденьку травичку – заспокійливий знак, предрекающий удачу в справах і відмінне здоров’я.

Менш прозаїчно изъясняют сонники те, до чого сниться, ніби гірські вершини покриті зеленню. У нічних мареннях вони втілюють ваші заповітні мрії, і пророкують допомогу спільників.

Наснилося, ніби перші сніжинки запорошили травичку до несприятливих змін.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: