Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зелена сукня до чого сниться?

Сонник зелена сукня до чого сниться?

Зелена сукня тлумачення сонника

З давніх пір плаття вважалося необхідним предметом жіночого гардеробу. «Суконь багато не буває!» — жартують багато сучасні модниці. Яких тільки видів і різнокольорових тонів не вигадали дизайнери, щоб порадувати представниць прекрасної статі обновами. При цьому, вартість модного платтячка буває таке, що про нього залишається лише марити в мріях, або поносити його у нічних мареннях. Тоді, до чого сниться зелена сукня, чого очікувати сновидінню? Відповідь на ці та багато інших питань дадуть, як завжди, тлумачі.

Зеленкувате одяг

Побачити в сні плаття зеленого кольору — у дійсності ви підете на махінацію. При цьому, засумніваєтеся, чи потрібно вам це. Але, погодившись взяти участь, матиме більший прибуток, обіцяє сонник Міллера.

Привабливий смарагдове вбрання, — пророкує здійснення бажань і виконання задуманого.

Приснилося салатова плаття в білий горошок — наяву станете думати про те, яким чином підвищити свій фінансовий добробут. Найкращий вихід — змінити сферу роботи.

Сам собі кравець

У сні ви пошили собі сукню кольору весняної трави — ви прийміть гідну грошову винагороду, ймовірно виграєте в лотерею або отримаєте спадщину.

Наснилося, ніби подруга одягає на дитину платтячко, які зшито вашими руками — одному з ваших приятелів знадобиться підтримка, вказує Місячний сонник.

Як пояснює сонник, зелена сукня, яке ви пошили у сні для подальшого продажу? Насправді ви прийміть запрошення зайняти почесну посаду з прибутковим доходом.

Куплю – продам – подарую – обміняю

Купити коротке плаття, кольору молодої листя — ви отримаєте прикре непорозуміння у результаті події непорозуміння.

Розглянути в сні, як ви купуєте весільна сукня зеленуватого відтінку — знамення успіхів у справах і здійснення бажань, пояснює сонник Ванги.

Продавати зелена сукня – до незапланованих розтрати або фінансових збитків.

Наснилося, ніби вам вручили в подарунок зелений наряд — вас несподівано здивують або щось подарують, ви подарували бірюзове вбрання — незабаром доведеться вчинити гідний вчинок.

Урочистий вихід

Побачити сон, у сюжеті якого ви наділи на себе весільна сукня зеленого відтінку — скоро у вас з’явиться шанс побувати на урочистій події.

Мариться, як ви допомагаєте надіти на якусь персону розкішний наряд під час веселого конкурсу — ви отримаєте насолоду від майбутнього дозвілля.

Намагатися надіти на своє тіло зелена сукня — до грошового достатку і саморозвитку, обіцяє Східний сонник.

Робочі будні

Побачили, як підбираєте, що надіти на роботу, і наважилися одягти плаття бірюзового кольору — наяву дане бачення обіцяє авторитет в робочому колективі.

Привиділося, що на вас одягнуте довге плаття зеленого тону, абсолютно протилежне ділового стилю — вас очікують труднощі в здійсненні задуманого.

Приснилося, як ви з колегою з’явилися на роботу в схожих шатах — вам будуть заздрити колеги, застерігає сонник Цвєткова.

Неприємності з одягом

Пом’яте зелена сукня — до турбот і суєти, вказує Жіночий сонник.

Розірвати блякле зелена сукнячко — до конфліктних і спірних ситуацій.

Мариться вінчальний наряд морського відтінку, покритий плямами бруду і порваний — стежте за своїм здоров’ям, сновидіння пророкує недуги.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: