Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кільце до чого сниться?

Сонник кільце до чого сниться?

Кільце тлумачення сонника

Багато помиляються, вважаючи, що сон про кільці віщує швидке весілля. Іноді сонник, дійсно, пропонує таке тлумачення. Але, щоб дізнатися, до чого сниться кільце, потрібно врахувати масу деталей, дій, побачених і відбуваються в сновидінні. Прогнозів багато, і деякі досить несподівані.

Купуючи прикраса

До чого сниться, що купуєте кільце в ювелірному салоні? Сюжет пророкує бурхливе, захоплююче, але нетривалий роман. Любовні пристрасті миттєво захоплять вас, але також швидко розсіятися. Тому не втрачайте голову, не робіть помилок, про які потім на «тверезу» голову доведеться довго шкодувати.

Жіночий сонник обіцяє тому, хто набував прикраса, нові знайомства. Деякі з них виявляться не просто вигідними, але і переростуть у справжню дружбу або любов. Опинитися в відділі, що торгує дорогоцінними прикрасами, за версією деяких сонників, до важкого, непростого вибору наяву. Від рішення, яке належить прийняти сновидінню, буде залежати не тільки його доля, а й добробут, життя близьких йому людей. Звідси висновок – поспіх і ажіотаж, в подібній ситуації, невиправдані, небезпечні.

Якщо купили у сні кільце, але воно не підійшло пот розміром, то врахуйте,- одне з недавніх ваших рішень свідомо помилково. Вибраний вами варіант принесе чимало клопотів, проблем. Є ще одне пояснення того, до чого сниться ювелірний виріб не підходить за розміром – у стосунках з коханою ймовірні труднощі, непорозуміння. Снилося, що довго, марудно приміряли масу кілець в магазині? В такому випадку у вас є привід для сумнівів. Ви опинилися перед складною дилемою, мучитеся, не розуміючи, як вчинити. Весняний сонник рекомендує звернутися за порадою до більш досвідченим, досвідченим людям.

Примірка ювелірного виробу

Тлумачення про те, що надягаєте на палець витончений, гарний перстень, характеризує вас, як особистість, яка прагне до влади і не прощающую іншим слабкостей та недоліків. Ви не готові йти на компроміси ні в сім’ї, ні на службі. Однак Універсальний сонник попереджає, що така тяга до перфекціонізму може стати причиною серйозного нервового розладу. Будьте спокійніше і поблажливішими, інакше неминучі неврози, депресії.

До чого ще може приснитися, як приміряєте кільце? До того, що ви в кроці від втілення заповітних бажань. Але пам’ятайте про небезпеку запаморочення від успіхів. Адже падати з висоти завжди болючіше, прикріше.

Хассе пропонує своє тлумачення того, до чого сниться приміряти колечко. Він упевнений, що така що наснилась картина характеризує вас, як людину вірного своїм поглядам, переконанням, принципам. Але це пояснення буде вірно тільки в тому випадку, якщо примірка у сні доставила задоволення.

Коли в сновидінні кільце не сподобалося, і ви знімаєте його з пальця, то це означає, що в реальності, нарешті, звільнитися від сумнівів, тяжких роздумів про щось. Це дозволить знайти спокій, додасть оптимізму, впевненості у власних силах.

Багатство асортименту

Людина, якій симпатизуєте, відповість вам взаємністю, ось до чого сниться кільце зі смарагдом. Довгий час ви страждали від нерозділеного кохання, але тепер предмет вашого поклоніння, захоплення не просто зверне на вас увагу, але і запалився пристрастю, обіцяє Східний сонник. В такому випадку не губіться, будьте ініціативнішими, сміливіше.

Сон про перстень з рубіном пророкує розчарування. Причому, чим більший був камінь, тим більше неприємних, несподіваних відкриттів вас чекає. Ось чому Міллер, інтерпретуючи такий сюжет, радить не тішити себе ілюзіями, нездійсненними надіями в справах або особистих відносинах. Іноді корисніше очікувати від життя трохи менше, а потім радіти приємним сюрпризам. Таким чином, вдасться і нерви зберегти і душевну рівновагу.

У соннику Гришиній знайдеться передбачення того, до чого приснилося кільце з сапфіром. Це порада бути стриманішим у взаєминах з коханою. У запалі пристрасті складно бути об’єктивним, але придивіться до кавалеру. Можливо, що він не такий гарний і далеко ідеальний. Незвичайне, оригінальне оздоблення з дерева в сновидінні сигналізує про те, що дорогою вам людина не відчуває щирих почуттів у відповідь. Він лише прихильно приймає знаки уваги. Тому Східний сонник пропонує поставити крапку в цьому романі. Ви неодмінно зустрінете того, хто більш гідний вашої руки і серця.

Хороший знак, пригрезившееся кільце з цитатою: «Спаси і збережи». В найближчий період сновидця чекає спокійна, благополучне життя. Ніщо не потривожить його, і не порушить планів. А тому задумайтеся про те, як відновити душевні, фізичні сили – відшукайте можливість поїхати у відпустку, провести час на природі. За версією мусульманського сонника ювелірний гарнітур для прикраси пальчика і вушок з перлами, бачать опівнічної дрімоті люди, яким пощастить у справах. Їм можна розпочинати нові масштабні проекти, будувати глобальні плани, брати активну участь у суспільному житті. Важливо і те, що всі їхні починання виявляться корисними і для інших.

Кільце, піднесене з нагоди заручин сниться до швидкого вступу в шлюб. Бачення про прикраси нареченої передбачає гармонію у майбутній сім’ї. Розкішне ювелірний виріб з діамантом, на думку Ванги, бачать уві сні ті, кому уготовано незвичайний успіх у представників протилежної статі.

Але це свого роду випробування. Адже пурхаючи між кавалерами або прихильницями можна не помітити ту єдину (єдиного), хто був посланий долею. Будьте розсудливі, думайте не про короткочасні радощах, а про те, як знайти свою любов.

Втрати, знахідки

До чого сниться втрата кільця? На жаль, але це пророкує вам проблеми, неприємності. Але, проявивши завзятість, наполегливість ви зможете дуже скоро подолати їх. Якщо у нічних мареннях наші кільце великого розміру, це означає, що ви готові прийняти глобальні зміни в житті. Вас не влаштовує нинішній стан. Якщо так, то прислухайтеся до соннику Странніков, який пропонує не покладатися на випадок, а сміливо діяти, взявши ініціативу в свої руки. Пам’ятайте, про те, що ми самі ковалі свого щастя.

Уві сні упустили кільце і не змогли його виявити? Тоді не скаржтеся на те, що вигідні угоди буквально пропливли у вас під носом. Ви пасивні, неметкі боязливі. Якщо втрачений колечко вдалося знайти, то чекайте сватів. Не роздумуючи, прийміть пропозицію вийти заміж – ваш шлюб буде довгим, щасливим. До чого сниться тріснуте кільце, яке ви викинули? Приготуйтеся до негараздів службового характеру. Власов сонник передрікає труднощі у спілкуванні з колегами і керівництвом. Не намагайтеся відстоювати свою точку зору, сперечатися. Зараз у колективі всі налаштовані проти вас. І, можливо, для цього є об’єктивні причини.

Поломки, тріщини

Зламані, распаявшиеся кільця, по соннику— недобрі прикмети. Так, на думку Міллера, тріснуте колечко уві сні, сигналізує про зраду партнера. Повірити в це важко, але все-таки придивіться до жаданого вами людині уважніше. Може бути, це відкриє вам очі на багато чого з того, що він ретельно намагається приховати. Тріщина в ограненому камені застерігає сновидця від неповаги з боку якоїсь персони в реальності.

Сонник Езопа пише про ймовірність зіткнення з ворогом, який застосовує фізичну силу. Єдине, що може врятувати вас від бійки та іншого бурхливого з’ясування відносин – витримка. Контролюйте емоції, в іншому випадку ви тільки погіршить несприятливу ситуацію. Приснилося, що зламалося кільце, подароване? Як не гірко це усвідомлювати, але насправді ваших помислів не судилося збутися. Не впадайте у відчай, зараз просто не найсприятливіший період для цього. Мине кілька місяців, і тоді сміливо можете планувати нові справи і мріяти.

Куди неприємніше, коли в сновидінні колечко почорніло або покрилося іржею. Іржа асоціюється з крахом сімейного човна, з розлученням. А чорнота з нездужанням, хворобою. У нічний фантасмагорії випав камінчик? Поки порадувати вас нічим – побачення, заплановане весільне торжество не відбудуться. Розвіяти смуток допоможе тільки вказівка Універсального сонника, який запевняє, що все що не трапляється – на краще. Переживіть цю біду і через півроку зрозумієте, наскільки правий був тлумач сновидінь. Доля вже приготувала для вас сюрприз, після якого не залишиться навіть неприємних спогадів про минуле.

Різні передбачення

Жіночий сонник пояснює, до чого сниться отримане в подарунок кільце. Вам належить захоплююча любовна пригода, пристрасний роман. Ложка дьогтю в цій бочці меду лише те, що близькість з новим партнером буде недовгою. Почуття швидко охолонуть. Сюжет про те, що у вас вкрали кільце, прогнозує проблеми в спілкуванні з коханим. Причому причиною цього стане безцеремонність, втручання третьої особи. Спите і бачите, що у вас на пальці кілька кілець? Міллер запевняє в тому, що наяву не буде відбою від шанувальників. Залишається лише вибрати найбільш гідного з них.

Передаючи в сні своє прикраса іншій особі, ви повинні знати про те, що скоро вам доведеться надати комусь підтримку, дати цінну пораду. Рада Езопа – не відмовте допомоги нужденному, тоді в тяжку годину і ви не залишитеся наодинці з бідою.

Поки спали, дивувалися тому, що на мізинці у вас відразу кілька колечок? Це прекрасний знак прийдешньої прибутку, солідних доходів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: