Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кільце з каменем до чого сниться?

Сонник кільце з каменем до чого сниться?

Кільце з каменем тлумачення сонника

Сновидіння про перстень з каменем по-різному інтерпретується сониками. У них є чимало версій. Від приємних для сплячого новин, до ситуації, в якій він відчуває себе загнаним у глухий кут, бродящим по замкнутому колу.

Якщо ви захочете зрозуміти: до чого сниться кільце з каменем, обов’язково пригадаєте деталі сюжету, пригрезившегося вночі і навіть перші відчуття після пробудження.

Приємні, радісні прогнози

Сонник обіцяє успіх у справах, а в подальшому і славу і пошаною, тому, хто в нічних видіннях милувався кільце з коштовним каменем. Якщо це був смарагд, то сновидінню (сновидце) можна готується до весілля. До виконання заповітних бажань, ось до чого сниться сапфір. А діамант віщує знайомство з солідним, впливовою людиною, який сприятиме просуванню бізнесу сплячого.

Сонник вказує, що ювелірну прикрасу на палець із золота передбачає зміцнення матеріального становища наяву. Втім, іноді цей символ попереджає про те, що серед знайомих сплячого є зрадник, недоброзичливець. Йому буде корисно трохи уважніше придивитися до оточуючих, щоб зрозуміти: хто ховається за маскою лукаву лицеміра.

До чого сниться кільце з червоним каменем? Це символ пристрасті, любові. Якщо жінці приснилося, що їй дарують таку прикрасу, то в реальному житті у неї з’явиться палкий шанувальник. Велика ймовірність того, що жінці не встоїть перед залицяннями і погодиться на інтимні стосунки.

Тлумачення сну, в якому ви знаходите кільце з каменем, передбачає, що спляча людина зважиться узаконити стосунки — вступити в шлюб. А якщо він вже щасливий сім’янин, то йому належить підписання важливого контракту, угоди партнерами. Співпраця з ними буде тривалим і вигідним.

Ви проживете довгі роки щасливо зі своїм чоловіком, ось до чого сниться срібне кільце з каменем. Ще по соннику це ж бачення обіцяє одержання нехай і символічний, але вкрай корисного подарунка. Такий презент виявиться несподіваним і дуже приємним.

Інші тлумачення

Сонник передрікає розставання з коханим, якщо привиділося, що з кільця випав камінчик. Інше пояснення до цього сну, стосується службових справ. Може статися так, що доведеться серйозно коригувати плани, так як обставини будуть складатися куди гірше, ніж ви очікували раніше.

Уві сні здивувалися, побачивши обручка з величезним каменем? В такому випадку, вам точно не відмовиш у талант бізнесмена. Видатні здібності і працьовитість дозволять досягти успіху. А ще це бачення віщує підвищення заробітку, доходів.

Коли в сновидінні ви отримуєте в дарунок перстень з каменем, то в дійсності відбудеться незабутня подія. Наприклад, це може бути знаменна дата заручин, одруження.

Приснилося, що ви даруєте комусь таке ювелірну прикрасу? Тоді сонник рекомендує вам покластися на власну інтуїцію. Зараз вона не обдурить вас, а навпаки, призведе до великих перемог.

Помітити уві сні кільце з каменем синього кольору не надто добре. Це може бути прикметою накопиченої втоми, напруги, навіть депресії. Самотужки пережити складний період не вдасться, — зверніться за підтримкою до рідних. Якщо ви намітили якісь важливі справи, то відкладіть їх на кілька місяців.

Пакуйте валізу, беріть відпустку за свій рахунок і їдьте відпочивати, вам зараз це терміново потрібно, ось до чого сниться кільце з блакитним камінчиком. Якщо не прислухатися до цієї рекомендації, то пересварилися з домочадцями, а потім будете довго страждати, переживати. Так, що махніть на все рукою, і побалуйте себе кохану!

Панянкам буде цікаво дізнатися, що передбачає сновидіння про перстень з зеленим каменем. Це ознака того, що в дім завітають свати, дівчина отримає пропозицію руки і серця від залицяльника.

Тим, хто вже обзавівся сім’єю, такий сон пророкує гармонію у відносинах з найближчими родичами, швидке одужання.

Чорний камінь у персні сниться напередодні неприємностей і проблем на роботі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: