Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник колодязь до чого сниться?

Сонник колодязь до чого сниться?

Колодязь тлумачення сонника

Хочете дізнатися, до чого сниться колодязь? Тоді згадайте, заглядали ви в нього зверху, або опинилися на дні і дивилися вгору з глибини. Ще важливо, то якою була вода: прозорою, мутною, смачною або з неприємним ароматом.

Тлумачення сониками видінь про колодязі часом алегорично. Це може бути прихованим бажанням сплячого повернуться в дитинство, батьківщину – до витоків. Буває і так, що людина, спостерігаючи подібний сон задумався про свого родоводу, хоче знайти далеких родичів, скласти генеалогічне древо. Чи він зацікавився народними традиціями, промислами.

Якщо сплячий щось упустила в колодязь, то, сонник застерігає про ймовірну втрату наяву. Незалежно від цінності выроненного предмета насправді, на жаль, не вдасться уникнути збитків, розчарувань.

Впасти, тонути

Випробування і підступи ворогів, ось до чого сниться колодязь, в який ви впали у сні. Є привід поміркувати про те, що кого-то ви могли образити, образити. Через багато років цей персонаж не простив і тепер готується помститися за минуле. Давні недоброзичливці почнуть відкрито ображати і погрожувати вам. Але якщо ви в сні спустилися в колодязь з власної волі, то радійте, — задумам недругів не судилося збутися, ви розгадаєте їх злі плани і убезпечите себе.

Падіння у колодязь, трактується сонником, як несприятливий знак, підказуючий. Що великий ризик погодиться на участь в авантюрному заході з найсумнішими наслідками.

Сон жінки про те, що чоловік впав у колодязь, свідчить про те, що чоловік знаходиться у важкому емоційному стані, близькому до стресу. Придивіться до коханому чоловікові, і неодмінно помітите, що він намагається щось приховати від вас, намагаючись не турбувати вас власними проблемами і сумними думками. Сонник підказує, що зробити в подібній ситуації. Допоможе зміна обстановки, розмірений режим дня, здорове харчування, без зловживання спиртними напоями. Підтримайте чоловіка, і він скоро відновить свої сили і бадьорість духу.

Чим і як наповнений

Нові можливості, прекрасні перспективи – ось до чого сниться колодязь з чистою, прозорою водою. Спящему потрібно лише не упустити унікального шансу, і, не зволікаючи діяти, розуміючи, що зараз Фортуна явно на його боці.

Коли уві сні колодязь повний води, то в реальності ви можете винагородити себе за труди. Ви багато та напружено працювали, і тепер настав час збору врожаю, отримання прибутку, дивідендів.

До чого сниться колодязь з нечистою водою? Як не дивно, але за версією сонника, бруд символізує добробут, яке чекає в недалекому майбутньому сновидця.

Ваші дії

Приснилося, що ви набираєте воду з джерела? Може бути, ви уві сні просто дуже захотіли пити. Але от причину спраги, сонник радить встановити. Це може бути, як задуха, спека в приміщенні, де спите, так і нездужання, висока температура тіла.

Копаючи колодязь у сні, ви підсвідомо готуєтеся до важкій роботі, що належить вам на самому справі. Буде вона високооплачуваною і плідної? Тут у тлумаченнях сонників є розбіжності. Сонник Хассе обіцяє прибуток, а Дворянський, навпаки, — збитки. До чого сниться колодязь? У глибинах вашого розуму йде активний процес самопізнання. Ви прагнете заглянути в себе. Зрозуміти в чому сенс і мета життя. Часом таке сновидіння сигнал про те, що ви потребуєте у відданому другові, спорідненої душі, словом, в людині готовому зрозуміти вас, розділити сподівання, думки, творчі задумки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: