Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кільце з діамантом до чого сниться?

Сонник кільце з діамантом до чого сниться?

Кільце з діамантом тлумачення сонника

Сновидіння, в якому ви милувалися, або навіть приміряли коштовну ювелірну прикрасу, забути неможливо. І відразу хочеться зрозуміти, яким таємним змістом воно наповнене? Наприклад, до чого сниться кільце з діамантом? Іноді такий сюжет з дивовижною точністю збувається в реальності. Але всі ті частіше, його розшифровують інакше. Беручи під увагу і деталі сну, і вигляд ювелірного шедевру.

Вид, розмір

В найближчий період справи будуть складатися успішно, з’являться нові впливові знайомства і зв’язки, ось до чого сниться золоту каблучку з великим діамантом. Сонник лише нагадує, що все це можливо лише в разі того, що сновидець не буде лінуватися і проявить ініціативу.

Прикраса з дорогоцінним, чорним каменем, отримане в подарунок уві сні, служить попередженням про те, що дарувальник персона вкрай непередбачувана, здатна на ексцентричні вчинки. Втім, теж можна в ряді випадків сказати і про самому сновидце.

За сонником дрібні камінці в кільці пророкують сльози, турботи, образи. Але не забудьте про метал, з якого виготовлений перстень. Якщо уві сні це було золото, то у сплячого благополучно складеться сімейне життя.

Якщо він вже щасливий сім’янин, то це сновидіння підказує, що скоро можна чекати поповнення прізвища. До радощів, ось до чого сниться кільце з діамантом, але выплавленное з міді. А ось простий метал, використаний для виготовлення прикраси, за сонником, пророкує майбутні труднощі, перепони.

Приснилося обручка, оздоблена чорним диамантом? Це відображення внутрішнього світу сновидця, який не може змиритися з нинішнім своїм соціальним статусом. Якщо це було сновидіння панянки, то у неї є привід для сумнівів у кавалера, або вона трохи побоюється його.

Хто носить перстень?

Згідно сонником, бачити, перебуваючи в дрімоті розкішний аксесуар на чужому пальці, до зустрічі і знайомства з солідним людиною. Втім, дуже скоро цей персонаж набридне вам чи стане неприємний. До чого сниться кільце з діамантом, яке надягаєте на свій пальчик? Про це пророкує вам або прекрасні хвилини наодинці з коханою людиною, або виконання заповітної мрії!

У соннику Міллера трохи інакше розтлумачується бачення про те, що вдалося приміряти, поносити перстень з алмазом чудний огранювання. Мислитель вважає, що це відображення заповітного бажання сплячого бути оціненим вп гідно оточуючими. Ймовірно, що він ображений з-за того, що її недостатньо цінують і поважають в колективі, де він працює.

Презенти зі змістом

Якщо спите і бачите, як підносять золоте кільце з діамантом, як обручки, то сонник пророкує весільне торжество або доленосну зустріч в реальності.

Сон про те, як презентують таке дороге прикраса, завжди відображає почуття, які відчуває дарувальник по відношенню до сновидця. Тому так важливо запам’ятати обличчя приснившегося персонажа — цей чоловік глибоко поважає, любить вас.

У нічних мареннях ви подарували комусь настільки цінне ювелірний виріб? Отже не за горами той момент, коли ви зустрінетеся з коханими, рідними людьми, з якими по ряду причин, були розлучені.

Втрати, знахідки

До чого сниться, що знайшли кільце з діамантом? Цей сюжет завжди оповита флером романтики. Так молодим панянкам, приснився знахідка пророкує швидкий вступ в барк. А дамам заміжнім, — знайомство з цікавим чоловіком, який спробує стати другом, але насправді буде таємно закоханий в неї.

Бачення про те, що знайдене ювелірний витвір мистецтва виявилося недорогий підробкою, з каменем фальшивим, треба сприймати, як застереження про те, що в числі ваших недавніх знайомих є неблагонадійні, не чисті на руки персони.

Сумні прогнози В сновидінні у вас вкрали кільце з діамантом? Сонник підказує те, що наяву ви ревнуєте свого коханого. Переживаючи з-за того, що він зверне увагу на більш привабливу, жваву даму. Приснився поломка коштовності — знак того, що партнер невірний вам.

Якщо уві сні фігурувало обручка, то на жаль, вашим мріям і планам про швидкий вступ у шлюб поки не судилося збутися. Не переживайте, тому, що всі что6и робиться — на краще

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: