Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кільце на пальці до чого сниться?

Сонник кільце на пальці до чого сниться?

Кільце на пальці тлумачення сонника

До чого сниться кільце на пальці? Цей бачення трактується далеко неоднозначно. Сонник звертає увагу на найдрібніші деталі, на те, який саме з пальців був прикрашений. Також важливо проаналізувати події, що відбуваються в житті сплячої людини, тільки так отримаєте вірне пояснення того, до чемуэто снилося.

Тлумачення різних джерел

Наприклад, по соннику Міллера красиве кільце, без сколів та інших вад це символ подружньої вірності, позитивних змін у долі. А ось зламане, деформований прикраса передрікає зраду партнера, розставання з ним, крах шлюбу. Перстень на руці стороннього уві сні, це підказка про те, що плани сновидця близькі до здійснення, і принесуть чималий дохід.

Ванга неоднозначно пояснює, до чого сниться кільце на пальці. Це може бути знаком вірності, прихильності, або невирішених питань, проблем, що накопичилися. Якщо кільце замало, то сплячий соромиться демонструвати свої почуття до симпатичним особам протилежної статі, і деякі вважають його «сухарем», «синім панчохою».

Втратити або упустити обручка уві сні, означає, що доведеться витримати непрості випробування, та, на жаль, не зберегти вірність даному слову, клятві.

У Фрейда є своє пояснення того, до чого сниться кільце на пальчику. Він упевнений, що цей предмет ототожнюється з теплими, гармонійними стосунками між закоханими. Це символ єдності, згоди. Коли панночка уві сні отримує ювелірний виріб в подарунок від свого коханого, то він має серйозні наміри і скоро зробить їй пропозицію руки і серця. Якщо таке наснилося замужній дамі, то по пробудженню її чекає приємний сюрприз.

Приснилося, що ви презентуєте комусь із знайомих перстень? Значить, і наяву ви надзвичайно цінуєте цього персонажа, прив’язані до нього. Зламане кільце— огидний символ, що сигналізує про проблеми зі здоров’ям.

Як виглядало ювелірний виріб?

Таємний сенс сновидіння багато в чому залежить від виду кільця, металу, з якого воно зроблене. Мідне кільце передбачає свято, веселе проведення часу. Золоте — почесті і багатство. Якщо ви купували у сні кільце, то в реальності належить любовну пригоду. А якщо знайшли прикраса, поки спали, то познайомитеся з цікавою особистістю.

До чого дівчині сниться, як молодий чоловік одягає кільце на її пальчик? Такий сюжет підказує, що юнак закоханий, його сильні почуття, щирі. Коли ювелірний виріб на палець одягає незнайомий представник сильної статі, то сонник пророкує новий, пристрасний любовний роман.

Людям владним, могутнім, не позбавленим талантів оратора і бізнесмена вдається бачити в сні великий перстень із золота з великим каменем. До поваги з боку колег та знайомих, до набуття високого соціального статусу, ось до чого сниться перстень з печаткою.

Згідно сонником, знімаючи кільце з пальця, сновидець в реальності не може виконати взятих зобов’язань і вже підсвідомо відмовився від них.

За іншою версією, це передвістя майбутнього розриву відносин або розлучення. Сталося так, що уві сні перстень не знімається? Значить, насправді тому, хто спить не дістає особистої свободи, самостійності в прийнятті рішень.

Тлумачення бачення, про те, що має намір, ламаєте, гнете кільце підказує, що у вашій душі згасли почуття до нинішнього чоловіка або партнера. Можете розраховувати на допомогу і підтримку в найважчий час, ось до чого снилося срібне кільце на пальці. Але на цьому пророцтва сонника не вичерпані. Ще імовірно: вдалий початок нового проекту, і завершення розпочатих справ з прибутком, а також розбурхують кров амурні пригоди. Одягаючи ювелірний виріб на палець у сні, ви можете бути впевнені в тому, що по пробудженню Фортуна посміхнеться вам, а мрії здійсняться.

У соннику Майя срібний перстень це знак замкнутого кола. Іншими словами, бачила такий предмет, буде дуже складно перебороти сформовані в реальності обставини, рухатися вперед. Але він може розраховувати на допомогу з боку.

Приснилося срібне кільце, що прикрашає руку стороннього? В такому випадку подумайте: чи не пропустили ви прекрасний шанс, з-за того, що проявили надмірну обережність і недовіра до оточуючих?Сон про те, що така прикраса вам дарує жінка, передрікає скандали і сварки з домочадцями. Але якщо в ролі дарувальники виступив чоловік, то можна розраховувати на прихильність і вдячність важливого особи, наприклад, начальника.

Примарилось, що це ви дарували колечко? Якщо запам’ятали того, кому був адресований подарунок, то знайте, що в недалекому майбутньому саме з цим персонажем вас буде пов’язувати якусь спільну справу, захоплення.

Що означає бачення про кільці з заліза? Це знак того, що вам належить багато важкої роботи. Тільки таким чином вдасться зміцнити матеріальне становище. Сонники є ще одна цікава інтерпретація, що стосується поміченою в дрімоті біжутерії з заліза. Виявляється, у багатьох метал асоціюється з кайданами, що обмежують рухи. Таким чином, значення сну пояснюють певними перепонами, що заважають тому, хто спить здійснити поставлені ним цілі, завдання.

Скільки і на якому пальчику?

Того, хто помітив у нічному видінні два колечка на одному пальці, сонник обіцяє гармонію, щастя в житті з чоловіком. Відсутність на прикрасах сколів, вм’ятин та інших дефектів сниться до того, що у партнерів відмінна фізична сумісність і з точки зору психологів їх союз ідеальний.

У деяких сонники є різночитання щодо того, що означає безліч перснів на пальцях. Так, наприклад, Фрейд, упевнений, що це свідчить про великий сексуальний досвід партнера, і навіть про те, що він не упустить випадку сходити «наліво».

Сонник міс Хассе вважає, що численні кільця пророкують життя дозвільного сибарита — в розкоші і достатку. Нострадамус згадує про те, що це прикмета фінансового добробуту і високого становища в суспільстві.

Якщо снилося, що всі пальці унизані кільцями, то будьте акуратніше, обачнішими даючи обіцянки наяву. Можливо, ви не розрахували вантажу відповідальності, який погодилися взяти на свої плечі. Але якщо в сновидінні ви не відчули тяжкості надягнутих прикрас, то і в справжньому житті зумієте впоратися зі всіма зобов’язаннями.

Обручку на безіменному пальці бачать щасливиці (щасливці), яким скоро доведеться вислухати визнання в любові або отримати пропозицію руки і серця. Правда іноді цей же сюжет нагадує про даних сновидцам обіцянки, що прийшла пора виконати. Прикраса на середньому пальці повинно переконати сплячого в вірності і відданості його половинки. Недобре, якщо ювелірний виріб зламано або має вади, тоді по пробудженню уважно спостерігайте за своїм обранцем (обраницею). Є привід для підозр у тому, що цей персонаж шукає любовних утіх на стороні.

Пошуки каблучку з каменем, за версією Хассе, сняться тим людям, що переживають кризу шлюбу, або серйозну сварку між закоханими. Як бути в такій ситуації? Найвірніше рішення придумати щось не тривіальне, оригінальне, для того, щоб колишні почуття спалахнули з новою силою. При бажанні можете влаштувати собі і коханому ще один медовий місяць, який надовго запам’ятається, зміцнити ваш союз.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: