Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник падаюча зірка до чого сниться?

Сонник падаюча зірка до чого сниться?

Падаюча зірка тлумачення сонника

Падаюча зірка уві сні

Падаючі зірки викликають спогади про романтичних ночей, проведених на плечі коханого під нічним небом, намагаючись розгледіти далекі галактики і усвідомити нескінченність. Цей приємний образ несе з собою потаємні мрії, безтурботність і втрачене чари з самого дитинства. Якщо Вам сняться падаючі з неба зірки, то можна сказати, що Ви людина творча, мрійливий і глибокий, намагається бачити суть речей, а не їх поверхню. Щоб точно визначити, до чого сниться падаюча зірка, варто згадати деталі сновидіння і заглянути в сонник.

Загадати бажання

Якщо тому, хто спить вдалось загадати бажання, то і в реальному житті можна розраховувати на його здійснення. А якщо зірочка впала, а бажання так і не вдалося сформулювати, то результат буде залежати лише від Вашої активної позиції щодо поставленого завдання.

Якщо зірочка впала вже після того, як у сні Ви загадали бажання, це говорить про деякі перешкоди і перешкоди на шляху виконання бажання. Причиною часто є невпевненість у собі, сором’язливість, замкнутість.

Обставини в момент падіння зірок теж можна врахувати при трактуванні. Те, до чого сниться падаюча зірка на романтичній зустрічі для дівчини — це пропозиція руки і серця, для юнака — багато радості і щасливих моментів з другою половинкою, набуття любові.

Поведінка уві сні

Ловити небесний вогник — до поповнення, вважає Сучасний сонник. Падаюча зірка, спіймана дівчиною, віщує довгоочікувану вагітність і поява на світ малюка. Про те, яким буде стать дитини, сонник замовчує.

А ось з’їсти впала зірку або її частина говорить про важкої і тривалої хвороби, боротьба з якою вимагає багато сил і часу.

Якщо знайомий сновидця проковтнув небесне тіло, це свідчить про розбіжності з даними людиною в реальному житті. Швидше за все, Ви підсвідомо конкуруєте з ним і часто сперечаєтеся.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: