Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник падаючий літак до чого сниться?

Сонник падаючий літак до чого сниться?

Падаючий літак тлумачення сонника

Падаючий літак в сновидінні

Людям, які відчувають панічний страх польотів, перед подорожжю сниться авіакатастрофа. В цьому випадку сновидіння можна розцінювати як підсвідому неприязнь, неминучий стрес. Іноді і після перельоту сняться подібні мотиви, особливо, якщо літак потрапляв у зону сильної турбулентності. Щоб зрозуміти, до чого сниться падаючий літак, варто звернутися до сонникам з урахуванням, що даний вид транспорту з’явився в нашому житті відносно недавно.

Часто зустрічаються тлумачення

Не дивно, що людина, побачивши уві сні катастрофу, відчуває хвилювання і бажання розібратися, до чого сниться падаючий літак. Багато сонники впевнені: падаючий літак говорить про небезпеку і усіляких неприємностей. Проте спокійне подорож в повітрі свідчить про зворотне: все налагодиться, увійде в колію, а удача і успіх будуть супроводжувати ще довгий час.

Чим більше шуму, пилу і вогню було в сновидінні в момент аварії величезного літака, тим більше проблем очікує сновидця найближчим часом. Звичайно, не варто драматизувати ситуацію власними страхами і забобонами з приводу побаченого. Вище ніс, і всі проблеми будуть вдало вирішені!

Перебувати всередині салону в момент катастрофи — до втрати контролю, вважає сонник. Падаючий літак цієї інтерпретації символізує життя сновидця, невпинно летить вниз. Малоприємним є і те, що змінити вже нічого не вдасться, тому варто поставитися до цього філософськи. Все погане змінюється гарним.

До чого сниться падаючий літак підприємцю — до банкрутства. А всі справи зіпсують заздрісні колеги, недобросовісні партнери по бізнесу і погано прочитаний договір. Якщо є можливість, відкладіть справи на більш вдалий період, а якщо не виходить — не нехтуйте можливістю взяти на операцію хорошого юриста.

А ось для тих, хто не має ніякого відношення до бізнесу, падіння літака віщує дрібні неприємності, з-за яких не варто засмучуватися. Можливо буде зірваний запланований похід на захід, участь у сімейному святі або весілля, скасована презентація, застуда, з-за якої доведеться пропустити відкриття довгоочікуваної виставки або перегляд нового фільму в кінотеатрі. Якщо так сталося, то турбуватися не варто. Неприємність скоро забудеться, і попереду відкриється маса інших цікавих варіантів проведення часу.

Інші трактування подібного сюжету

Вплив сну на майбутнє в реальному житті, залежить від стану справ наяву. Подумайте, яке важлива подія заплановано на найближчий час. Якщо це весілля, то крах авіалайнера застерігає від неправильно зробленого вибору. Сімейне життя не принесе радості, а, навпаки, вжене в депресію і посадить в замкнуте коло рутини. Якщо на носі ділова зустріч, то, швидше за все, вона не принесе очікуваних результатів, впевнений сонник. Приснився падаючий літак перед побаченням? Подбайте про бездоганному зовнішньому вигляді і добре продуманою програмою, інакше розмова може не клеїтися, що суттєво вплине на подальші відносини з цікавою людиною.

Якщо в салоні під час аварії сплячий був з другою половинкою, це можна означати охолодження почуттів один до одного, що пора освіжити. В іншому випадку, нічого не можна буде виправити, що і призведе до розставання. Варто відзначити, що дана ситуація сильно подратує нерви обом учасникам відносин, розрив буде довгим і болісним.

Про зраду попереджає сон, в якому літак залишив вогненний або димовий слід після падіння. В душу плюне хтось з близьких друзів або рідних. Заміжнім сон віщує зраду.

Перебувати на борту палаючого судна у весільній сукні — до великого розчарування у нареченого і хворобливого розставання.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: